X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Екологічне мислення

Завантажити презентацію

Екологічне мислення

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Творчий шлях Василя Стуса Підготувала: Тимошенко Вікторія

Слайд 2

ВАСИЛЬ СТУС  Народився 6 січня 1938р. в хліборобській родині в с. Рахнівці на Вінниччині. Після закінчення школи навчався в Донецькому педінституті. Далі вчителював, служив в армії, працював в газеті.

Слайд 3

ХРОНОЛОГІЧНА ТАБЛИЦЯ У 1959р. у «Літературній газеті» з’явилися перші вірші поета. З 1961р. викладає українську мову та літературу в 23-й Горлівській школі. У 1963р. вступає до аспірантури Інституту літератури ім. Шевченка в Києві. Бере участь у роботі Клубу творчої молоді. За участь у протесті на прем’єрі фільму «Тіні забутих предків» виключили з аспірантури. Відтоді на батьківщині не надрукували жодного його рядка. У 1965р. одружився з Валентиною Попелюх, та народився син Дмитро. У 1970р. на похороні Алли Горської звинуватив владу у її вбивстві. У 1972р. разом з іншими українськими  поетам  його було заарештовано й засуджено. Ув’язнення відбував у Мордовії. Після завершення основного терміну відправили у заслання. В ув’язненні всі його вірші знищували. Після повернення відмовився від радянського громадянства. Його здоров’я було підірвано, він працював звичайним робітником на заводі.

Слайд 4

Слайд 5

У 1979 р. повертається та працює у Києві. У 1980 р. знову був засуджений до 10 років ув’язнення та 5 років заслання. 28 серпня 1985 р. його відправили у карцер, де він оголосив голодування. У ніч із 3 на 4 вересня 1985р. помер.

Слайд 6

ТВОРЧІСТЬ Творчість: збірка «Круговерть»          збірка «Зимові дерева»          збірка «Веселий цвинтар»          збірка «Палімпсести»          збірка «Свіча в свічаді»          збірка «Птах душі»         збірка «Дорогаболю»

Слайд 7

Слайд 8

Дякую за увагу

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Біологія