X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Знаки зодіаку

Завантажити презентацію

Знаки зодіаку

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Знаки зодіаку

Слайд 2

Зодіак — слово грецьке, яке означає “коло тварин”. Зодіак — це сукупність 12 сузір'їв, розташованих на невидимому шляху руху Сонця, Місяця і планет. Оскільки о кожній порі року сонце знаходиться на певній ділянці сузір’їв, їх з давніх-давен пов'язували з календарем. В основному зв'язок зодіаку та людини сформувався у Візантії. Вважається, що кожний місяць року відповідає певному знаку зодіаку (астрономічний рік починається зі знаку Овна). Знаки зодіаку тісно пов'язані за значенням з природними стихіями: Телець, Діва, Козеріг — знаки Землі. Овен, Лев, Стрілець — знаки Вогню. Близнята, Терези, Водолій — знаки Повітря. Рак, Скорпіон, Риби — знаки Води.

Слайд 3

ОВЕН Овен, або Баран — перший знак Зодіаку. У міфах Баран завжди постає мужнім, заповзятливим, рухомим, енергійним тваринам, здатним долати перешкоди і гірські кручі. Історія Барана починається в Стародавній Греції, де цар Афамант правив Беотієй19. Він одружувався на жінці на ім'я Нефела, і вона народила йому двох прекрасних дітей — сина Фрікса і дочку Геллу. Через деякий час Нефела набридла Афаманту. Він кинув її і узяв в дружини Іно, що подарувала йому двох синів. Іно була ревнивою інтриганкою, що ненавиділа своїх приймальних дітей Фрікса і Геллу. Вона замислила погубити їх. Перш за все Іно умовила жінок своєї країни висушити насіння, заготовлене для посіву. У той рік нічого не зійшло на зазвичай родючих нивах. Грекам загрожував голод. Цар послав посольство в священні Дельфи, щоб запитати оракула про причину безпліддя землі. Йому не прийшло в голову поцікавитися думкою жінок, що сіяли насіння, проте подібну помилку деколи здійснюють і сучасні політичні лідери. Іно вдалося підкуповувати посланників пануючи, і вони, повернувшись з Дельф, принесли помилкову відповідь. Вони сказали Афаманту, що боги повернуть грунту родючість, якщо він принесе в жертву богові Юпітеру своїх дітей Фрікса і Геллу. Довірливий цар вирішив убити сина і дочку ради порятунку свого народу. Фрікс і Гелла тим часом пасли овець. У стаді був Златорунний Овен, дар бога Меркурія їх матери Нефеле. Почувши про підготовлюване лиходійство, Нефела попросила Овна врятувати її дітей. Овен людським голосом попередив Фрікса і Геллу про небезпеку, що загрожує ним, велів забратися йому на спину і полетів з ними над морем. Над Дарданельським протокою, що відокремлює Європу від Азії, у Гелли закрутилася голова, вона знепритомніла і зісковзнула із спини Овна. Гелла впала в морі і потонула. З тих пір море, де загинула Гелла, почало називатися Геллеспонтом — морем Гелли. Її брат Фрікс благополучно досяг Колхиди20. Задум підлою Іно зірвався, проте це не врятувало греків з голоду і не напоумило Афаманта. Невдячний Фрікс приніс Овна Златорунного в жертву Юпітеру, який відправив Овна до зірок за сміливий вчинок.

Слайд 4

Овен (21.03 - 20.04) Вплив планети: Марс, Сонце. Символи знаку: баран, олень, червоно-жовті й зелені квадрати. Сприятливий колір: яскраво-червоний, кармін, жовтогарячий, блакитний, бузковий, малиновий і всі блискучі (фіолетовий колір - невдалий). Камінь: алмаз, рубін, аметист, кровавик, геліотроп, місячний, аквамарин, смарагд. Квіти: глід, анемон, запашний горошок, фіалка, волошка. Метал: залізо, сталь. Талісман: молот, золоте руно. Сприятливі дні: вівторок, неділя. Несприятливі дні: п'ятниця, субота Сприятливі числа: 4, 7, 9 (всі числа, що діляться на 9), 11

Слайд 5

Слайд 6

Народження: Народжені 21 березня по 31 березня під впливом Марса - народжуються натури особливо відважні, агресивні, тверді, сильні, недисципліновані, мужні, схильні до бравади й палкі в любові. Народжені з 1 по 11 квітня під впливом Сонця - натури горді, великодушні, шляхетні, відважні, здатні до командування, честолюбні, уміють переборювати перешкоди. Любов для них - велика прихильність. Народжені з 12 по 20 квітня під впливом Венери - натури жагучі й ніжні, спритні й імпульсивні, люблячі музику й образотворчі мистецтва. Характер: Вплив Марса й Сонця дає іскру, безустанний рух і схильність до перебільшення. Але Овени зроблять все, щоб уникнути нудьги й пригніченості. Наприклад, можуть не піти на похорони кращого друга, але оточать піклуванням й увагою близьких друзів. Овени більше почувають, чим міркують. Вони можуть бути вкрай великодушні й обожнюють робити подарунки й віддавати накази. Мужній, часто стоїчний тип, повний оригінальних ідей і невтомний цікавістю до всього нового. Знак піонерів і винахідників. Любить прокладати власну стежку, цікавість може переходити в нескромність і нестриманість. Жінки-Овени люблять іти поперед моди, схильні до екстравагантності, віддають перевагу яскравим кольорам: жовтому, зеленому, лимонному, жовтогарячому. І жінки, і чоловіки Овени - потенційні безумці, це герої, завойовники, хрестоносці. Але все це первинна, сира енергія. Груба сила може дати особистість нетерплячу, що не поважає почуття інших людей, що приходить у лють і шаленство, якщо їй заважають, несправедливу й агресивну, схильну до садизму й руйнування (і саморуйнування теж). В Овена є елемент "себе", самоствердження, але так само й спраги відповідальності, самодраматизації й самозречення. З Овеном ніколи не слід сперечатися. Професія: Овени, звичайно, знають свою професію з дитинства або зі школи. Рутина або сидяче життя невідповідний вибір, якщо не передбачаються зміни, ризик, престиж, почуття незамінності: "ніхто не робить це краще мене". Як правило, Овен знає, як поводитися з людьми й тваринами, особливо з людьми, що не працюють щодня з 9 до 17. З Овенов виходять динамічні здатні продавці, комівояжери, лектори, дантисти, ветеринари, солдати, поліцейські, м'ясники, чудові механіки, хірурги, скульптори. Добре ладять із вогнем і металом. Мускулисте тіло Овена обіцяє спортивну кар'єру. Незалежно від вибору професії, Овен прагне бути першим, кращим бійцем. Овен - молодий знак, у нього потреба в браваді, показусі. Відношення до грошей - уміло заробляти й уміло витрачати, не заради впливу, але заради влади.

Слайд 7

ТЕЛЕЦЬ Другий знак Зодіаку — Телець, або Бик, тварина одночасне несамовите і добре, таке, що завжди символізувало силу і сексуальність. Міф про Бика пов'язаний з Юпітером, верховним богом стародавньої Греції, правителем небес, решти богів і людей. Велелюбний Юпітер мав безліч романів, дружин і коханок. Однією з його коханих була прекрасна Європа, дочка царя Фінікії. Європа жила затворницею в палаці свого отця і нічого не знала про зовнішній світ. Одного разу їй приснився віщий сон — незнайома жінка протягнула до Європи руки і сказала: «Я відведу тебе до Юпітера, оскільки долі завгодно зробити його твоїм коханим.» І дійсно, коли того дня Європа відправилася з подругами на луг до моря збирати троянди і гіацинти, Юпітер побачив красуню, і його точно уразила блискавка. Він вирішив оволодіти Європою. Юпітер розумів, що недосвідчена юна дівчина в страху втече від нього, якщо він з'явиться їй в обличии громовержця, тому перетворився на бика. Він став не звичайним биком, а прекрасною білою твариною з тими, що виблискують, як діаманти, рогами і сріблястим місяцем на лобі. Європа піддалася чарам красивого доброго Бика і почала пестити його. Нарешті вона забралася йому на спину. Юпітер тільки і чекав цього моменту. Він злетів в повітря і поніс Європу на острів Кріт. Там він прийняв свій колишній вигляд і признався дівчині в любові. Під покровом величезного дерева вони стали коханцями. Незабаром богиня любові Венера, з'явившись Європі, пояснила їй, що саме вона була тією жінкою з сну. Відтепер, сказала Венера, континент, на який Юпітер доставив свою обраницю, називатиметься Європою. Ця історія подружньої зради (Юпітер був одружений на богині юноні) має щасливий кінець. Європа народила Юпітеру трьох дітей, а сам він залишився на небесах в зовнішності Бика.

Слайд 8

Телець (21.04 - 21.05) Вплив планети: Венера, Місяць. Символи знаку: бик (крилатий), корова (крилата). Сприятливий колір: лимонний, жовтий, яскраво блакитний, глибокий жовтогарячий, лимонно-зелений, жовтогарячий і всі весняні (червоний колір невдалий). Камінь: бірюза, сапфір, агат, опал, смарагд, зелений мармур, нефрит, карнеол. Квіти: конвалія, бузок. Метал: мідь. Талісман: сова, золотий телець. Сприятливі дні: понеділок, п'ятниця. Несприятливі дні: вівторок. Сприятливі числа: 2, 4, 16 (всі числа, що діляться на 6).

Слайд 9

Слайд 10

Характер: Подвійний вплив Венери й Місяця спричиняє чутливість і сентиментальність, що дає Тельцю спокійний й упевнений смак. Любить непомітний, але добре зшитий одяг, залишаючи право на екстравагантність за Овеном, не любить намиста, тверді комірці й краватки, любить парфуми з ніжним запахом. Зберігає одяг надовго, звертається до того самомго стилю, якщо вважає, що той йому лічить. Звичайно Тельці миролюбні й терплячі. Потреба в гармонії змушує їх миритися багато із чим, але жахливо, коли їхньому терпінню уриваєтся терпець. Тельці не люблять суперечок, особливо в підвищеному тоні, й не виносять дисгармонічного життя. Довіряють своєму сприйняттю, внутрішньому переконанню, заснованому більше на почуттях, чим на умовиводах. Обережні спостерігачі, що надають перевагу подивитися ще раз уперед перед тим, як робити висновки. Для Тельців важлива об'єктивність, вони не люблять міркувати, менш релігійні, чим інші знаки Зодіаку, мають відмінну пам'ять, дотримують слова. Шкодять собі й іншим своєю нерішучістю, небажанням мати справи зі зміною ситуацією. Їм варто перебороти думку, начебто увесь світ обертається навколо них, варто вчитися лояльності. Вони потайливі, коли мова йде про їхні особисті справи, навіть якщо вони й говіркі. Великодушні, але в той же час жадібні й власники. Необхідно вчитися правильному балансу: "давати - брати". Тельцям властиві здоровий розум, простота, прагматична інтелектуальність. Почуття в Тельця гостріші, ніж в інших знаків. Професія: Замолоду багато думають про вибір професії, хочуть бути впевненими, що в них всі добре вийде, і вони зуміють робити всі добре, багато заробляти. Не заперечують проти деякої рутинності, проти певної повторюваності, що створює враження стабільності. Прихильні до дотримання правив і люблять успіх. Жоден знак не витрачає стільки сил на дрібниці. З біблійних часів знак Тельця асоціюється з багатством, грішми, які Телець притягає до себе і які вислизають від невдах, тому що вони занадто багато витрачають, намагаючись звести кінці з кінцями. Звичайно в Тельців гарні руки. Письменники-Тельці віддають перевагу машинці, а якщо друкують, то тільки самі. Краще застосування Тельців - усе, що забезпечує винагороду, задоволення почуттів - від фермерської справи до розведення квітів, тваринництво, кулінарна, пекарська, ресторанна справа (серед знаменитих шеф-кухарів переважають Тельці). Добре проявляють себе в тому, що має відношення до комфорту в будинку: архітектура, внутрішній інтер'єр, будівництво в цілому, схильні до моди, турботи про красу, ткацтва. Здатні до поезії, письменництва, педагогіки (особливо до викладання мов), живопису, музики, економіки, біржової справи. Як правило аполітичні (далі економіки, соціології, біології, антропології знайомство з політикою не йде).

Слайд 11

БЛИЗНЮКИ Близнюки — третій знак зодіаку і перший, символом якого є люди, а не тварини. Міф про близнюків, як і попередній, пов'язаний з Юпітером і слабкістю, яку він живив до хороших жінок. У цій історії предметом його пристрасті стає красуня Леда, дружина короля Спарти Тіндарея. Хтивий Юпітер, очевидно, не бажаючи повторювати трюк з биком, цього разу звернувся в прекрасного лебедя. Подробиці їх зустрічі збереглися лише приблизно, але відомо, що Юпітеру в зовнішності лебедя вдалося спокусити Леду. У цьому дивовижному союзі Леда народила два яйця. Згідно міфу одне з яєць містило потомство Юпітера, а інше — нащадків смертного чоловіка Леди. З пари яєць на світло з'явилися четверо дітей: два брати, Кастор і Поллукс, і дві сестри, Олена Троянська і Клітемнестра. Залишається неясним, чиїм отцем був Юпітер. За однією версією безсмертними нащадками бога були Кастор і Поллукс. По іншій — дітьми Юпітера були Кастор і Олена. У будь-якому випадку близнята Кастор і Поллукс виросли сильними, спритними і нерозлучними. Кастор прославився своїм умінням приборкувати диких коней, Поллукс завоював загальне визнання як непереможний кулачний боєць. В молодості брати відправилися разом з Ясоном і його аргонавтами на пошуки Золотого руна. Коли в морі розігрався шторм, над головами близнят заблискали дві зірки, і стихія чарівним чином стихла. Із-за цієї події Кастора і Поллукса вважають покровителями тих, що всіх пливуть по морях. (Під час шторму ці вогні як і раніше мерехтять біля кінців щогл і високих шпилів. Вони породжені атмосферною електрикою. Згідно легенді появу двох вогнів провіщає закінчення шторму. Якщо світиться тільки один вогонь, буря посилиться.) Близнята вважали мужніми молодими людьми. До нещастя, Кастор загинув в битві. Ніщо не могло утішити Поллукса. Нарешті він відправився до свого отця Юпітеру і попросив його повернути Кастора до життя. Взамен Поллукс погодився принести себе в жертву. Юпітер винагородив братів за їх любов і прихильність, відправивши обидва на небеса як зірки. З тих пір вони вічно сяють в сузір'ї близнюків по сусідству один з одним.

Слайд 12

Близнюки (22.05 - 21.06) Вплив планети: Меркурій. Символи знаку: близнюки, маска, рука, зірка. Сприятливий колір: фіолетовий, сірий, ясно-жовтий, сіро-блакитний, жовтогарячий (зелений колір - невдалий). Камінь: хризопраз, берилл, гранат, гірський кришталь, агат, яшма. Квіти: маргаритки, маки, жовтці, жасмин, нарцис. Метал: золото, амальгама, срібло. Талісман: змія, маска. Сприятливі дні: середа, неділя. Несприятливі дні: четвер. Сприятливі числа: 3, 5, 12, 18.

Слайд 13

Слайд 14

Характер: Інтелектуальний, безпосередній, складний знак художників, знак Повітря, мінливий під впливом Меркурія, двоїстий, древній, говіркий, мужній, гуманний, із привабливою зовнішністю. Близнюки перебувають під впливом тільки Меркурія. Це означає інстинктивну байдужість, що розвивається як захисний механізм проти емоційного впливу на критику, іронію, будь-які жарти. Породжений під впливом Меркурія, прагне керувати собою, захищати й організовувати своє життя у відповідності зі своїми інтересами. Вони шукають легкості, але це часто приводить до неврастенії. У них є смак до гри, вони мають рухливий розум. Живі, спритні, допитливі, іноді зазнають невдачі через мінливість і розкиданність. До розвиненого розуму варто додати хворобливу чутливість, мінливість і схильність до перебільшення дрібниць. Вони неврівноважені, непослідовні, роблять кілька справ одночасно, але практичні, чутливі, егоїстичні, а так само дріб'язкові. Існування Близнюків не завжди повністю щасливо. Невдача й сімейні турботи змушують їх то насолоджуватися багатством, то животіти в бідності. Деякі невдачі відбуваються через відсутність енергії й схильності пускати все на самоплив. Їм шкодить схильність до фаталізму й мінливості. Приклавши зусилля й завзятість, Близнюки можуть домогтися успіху. Близнюки за своїм характером легкі й мінливі. Це внутрішні інтелектуали. У них мінливий настрій, вони легко все схоплюють, обожнюють суперечки й веселощі, мають здатність жити подвійним життям. Близнюки егоцентричні, часто емоційні, холодні, але завжди непостійні. Астрономи пояснюють це тим, що Меркурій - планета безстатева, вона впливає на Близнюків і Діву, у яких відсутні почуття. Вони спритні, зухвалі, винахідливі. При несприятливому положенні Сатурна народжуються непорядні й безтактні люди. Близнюки милі, мають розум, легкість, невимушеність, згідливі, люблять зустрічі, подорожі, скороминущі контакти й зв'язки. Жінки-Близнюки люблять одягатися в строкаті тканини. Знак Близнюків управляє нервовою системою. Народжений під цим знаком наділений швидкістю, реакцією, часто літературним дарунком. Негативна якість обдарованих Близнюків - мінливість. Величезна їхня пристосовність, так само як і схильність до обману й неорганізованості. Не дуже міцні, вони бояться утоми, тому що швидко стомлюються, тому що жвавість перевищує їх сили. Професія: Під знаком Близнюків народжується багато людей розумової праці. Близнюки віддають перевагу такому роду роботи, що пов'язаний з безперервною зміною вражень і діяльності: агенти рекламної служби, менеджери, теле- і радіорепортери. Близнюки можуть працювати артистами, журналістами, видавцями, секретарями, працівниками пошти, бухгалтерами, письменниками, дрібними торговцями, ученими. Існує тісний взаємозв'язок між приналежністю до сузір'я Близнюків і літературними здібностями. Практично всі вони володіють вмінням будувати фрази. Вони вміло складають доповіді, звіти, документи й підручники, складають п'єси й пишуть книги, при чому найчастіше - це романи, життєписи або науково-популярна література. Дуже рідко Близнюки ведуть власний щоденник або пишуть мемуари, не люблять вони й писати листів. Близнюки здатні до мов, тому серед них часто зустрічаються поліглоти. Улюблена мова, звичайно, французька. Мовні здатності Близнюків настільки великі й різноманітні, що вони можуть переконати кого завгодно й у чому завгодно. У вустах Близнюка самі абсурдні ідеї звучать розумно, а неправда здається правдою. Талант подібної властивості штовхає деяких Близнюків на нечесний шлях, але це відбувається не настільки часто, тому що вони у душі ідеалісти. І все ж варто визнати, що ці здатності, поряд з неймовірною вправністю рук, можуть зробити його неперевершеним майстром кримінальних наук. Область, у якій із Близнюками важко суперничати - підприємництво. Будучи легковажними, вони мають уявлення й здатність до науково-дослідної роботи. Меркурій може зробити із Близнюків як генія, так й авантюриста. Сатурн впливає на Меркурій, і якщо він перебуває в сприятливому положенні для Близнюків, то народжуються люди, схильні до філософії, викладацької та дипломатичної діяльності. Любов:

Слайд 15

РАК Четвертий знак зодіаку зображається у вигляді Рака, мешканця водоймищ, також здатного пересуватися по суші. Відомо, що Рак як символ з'явився в зодіаку приблизно за п'ятсот років до початку наший ери. Халдеї дали одному з сузір'їв таке ім'я тому що рак задкує назад або рухається зигзагом, а Сонце, досягнувши біля 21-го червня область цього знаку, як би завмирає на декілька днів в одному положенні. Після входження Сонця в сузір'я Раки починається літнє сонцестояння. Єгиптяни називали це сузір'я «Водними зірками» і позначали його парою черепах. (Можливо, це пояснюється тим, що сузір'я спостерігалося удосвіта, коли рівень води в Нілі досягає мінімуму; в цей період Ніл кишить черепахами.) На думку багатьох астрологів Рак — це помісь єгипетської річкової черепахи і вавілонської водоплавної тварини аллула, очевидно, близького до черепахи. Між цими трьома видами — черепахою, аллулом і раком, — є важлива схожість. Вони схожі один на одного по будові, мають твердий панцир і поволі рухаються (як Сонце в знаку Рака). Згідно старогрецькому міфу гігантський рак упився своїми клішнями в ногу Геракла, коли той бився з девятиголовым чудовиськом — Гідрою. Геракл, син Юпітера і жінки на ім'я Алкмена, отримав завдання зробити дванадцять героїчних діянь, відомих як подвиги Геракла. Одним з цих подвигів повинне було стати знищення грізної змії Гідри. У момент нападу рака Геракл збивав палицею голови Гідри, але на місці кожної збитої голови зростали дві нові. Напад раки був інспірований юноною, ревнивою дружиною Юпітера, що бажала загибелі Геракла. Проте рак сам прирік себе на смерть. Роздавивши його, Геракл продовжив сутичку з Гідрою. Проте Юнона була вдячна раку за спробу виконати її розпорядження. Як нагорода за слухняність і принесену жертву вона помістила зображення раки на небі поряд з символами інших героїв.

Слайд 16

Рак (22.06 - 22.07) Вплив планети: Місяць. Символи знаку: рак, краб, серце. Сприятливий колір: білий, світло-блакитний, синій, срібний, колір зеленого горошку (сірий колір - невдалий). Камінь: місячний камінь, смарагд, рубін. Квіти: жимолость, латаття , всі білі квіти, жасмин. Метал: срібло. Талісман: конюшина, серце. Сприятливі дні: понеділок, четвер. Несприятливі дні: вівторок, субота. Сприятливі числа: 2, (всі числа, що діляться на 2), 4, 5, 8. Народження: Народжені з 22 червня по 1 липня - добрі, жагучі, чутливі, мають розвинені художні здатності й здатні змусити навколишніх себе любити. Народжені з 2 липня по 11 липня під впливом Меркурія - легковажні, цікаві, іронічні, претензійні, схильні до комерції. Народжені з 12 по 22 липня під впливом Місяця - мрійливі, неспокійні, чутливі, богемні, здатні до окультних наук.

Слайд 17

Слайд 18

Характер: Інтелект западає в душу від "темряви". Рак має гарний інтелект, неймовірну пам'ять, він тільки не повинен користуватися нею для самокопання, жалю й помсти. Добре, якщо Рак користується своїм багатим життєвим досвідом як зброєю, з якою можна вирушити у битву, а не як гніздом, у яке можна відступити. Якби він перестав боятися створених їм же фантомів, а змусив би їх працювати на себе, якби він змусив себе жити в реальності, а не в мріях! Якби він думав про завтра й відкинув би те, що було вчора! Але Рак задкує назад або убік, лякається. Якщо треба - іде вперед, але зупиняється злякано, стримуючи подих. Ні в якого іншого знака немає більшої потенційної пестливості, чим у Рака, ніхто не може бути більше грайливим, люблячим. Якщо ж ні, завжди є погроза втечі в підсвідомість від жорстокої дійсності. Жоден зі знаків не тужить за будинком, за Батьківщиною, як Рак. Раку потрібен час на міркування, його не можна квапити. Якщо вистачить терпіння культивувати Рака, як рідкісну рослину, немає більшої віддачі, чим від нього. Жінки-Раки люблять піклуватися про своє тіло, як кішки, надаючи перевагу шовку, мереживам, ніжнім тонам, довгому волоссю, випливаючи за модою з розсудливою елегантністю. Чоловіки звичайно пещені, манірні в молодості, з тенденцією стати недбалими в більш пізні роки. Професія: Замолоду Рак не поспішає стати дорослим. Світ обмежений основними життєвими потребами: голодом, спрагою, сном. Вони чекають, поки доля вирішить за них, чим зайнятися. Багато хто йде стопами батьків, займаючись фамільним ремеслом, однак відкритий протест може призвести до вибору протилежної від сімейного заняття професії. Місячний тип - повільний, летаргічний, млявий, апатичний, краще проявляється в рутинній роботі, що вимагає мінімуму розумових зусиль. Поки він робить роботу, він думає про щось своє. Повільно починає, але завзятий, свідомий, слухняний. Будучи зайнятий роботою, він знає, як спростити роботу собі й іншим. Цей тип краще працює в інтимної, сімейного типу обстановці, де він симпатизує всім оточуючим людям. Він часто дозволяє недооцінювати себе, експлуатувати, одержувати менше, ніж заслуговує. У нього не вистачає "нервів" просити про збільшення. Первісний тип (вплив Сатурна) може зловживати фамільярністю, але не може віддавати або приймати накази, переходити з роботи на роботу, коливаючись між вибухами ентузіазму й крайнім роздратуванням. Обидва типи потенційно гарні в роботі, пов'язаній із дітьми, тваринами, їжею, одягом, водою, рідинами взагалі. З них виходять гарні фахівці з розведення коней, собак, персонал дитячих садків, зоопарків, цирків, дитячі психологи, психіатри, акушери, няньки, власники й керуючі барів, пивних, ресторанів, магазинів, навігатори, садівники, лісівники, годинникарі. Вони можуть бути відмінними мамами. Нерідко деякі типи Раку несуть у собі щось паразитичне. У найкращому разі їх привчають до порядку або вони тільки грають в азартні ігри й лотерею, у гіршому - стають алкоголіками й ледарями.

Слайд 19

ЛЕВ П'ятий знак зодіаку представлений Левом, царем звірів. Міфологія Лева традиційно спирається на історію сутички Геракла з немейским левом. Геракл був сином великого бога Юпітера і звичайної жінки Алкмени. Дружина Юпітера юнона, що небезпідставно ревнувала чоловіка до його численних коханих, почала переслідувати Геракла з першого дня його життя. Молодого Геракла змусили зробити дванадцять небезпечних героїчних діянь, що увійшли до історії як подвигів Геракла. Першим подвигом Геракла повинне було стати знищення лютого і безстрашного лева, що жив в Немейськой долині. Ніяка зброя людини не могла пронизати його шкуру. Камінь, залізо і бронза відскакували від неї. Геракл спробував убити лева за допомогою стріл, але вони відлітали від боків звіра. Герой вирішив здолати лева голіруч. Володіючи неймовірною силою, він зумів здавити пальцями його шию і задушити. Під час сутички лев відкусив палець Геракла — поза сумнівом, можна вважати, що герой ще легко звільнився. Убивши звіра, Геракл здер з нього чарівну шкуру. Він зробив з неї нагрудні лати, а з щелепи лева — захисний шолом. Ця нова броня виявилася вельми цінною при здійсненні наступних подвигів. Сузір'я Лева увіковічує мужність Геракла, проявлена під час єдиноборства з могутнім немейским левом.

Слайд 20

  Лев (23.07 - 23.08) Вплив планети: Сонце. Символи знаку: лев, лебідь. Сприятливий колір: пурпурний, золотий, жовтогарячий, червоний, чорний (білий колір - невдалий). Камінь: янтар, хризоліт, топаз, рубін, онікс, алмаз. Квіти: півонії, нігтики, гладіолуси, хризантеми. Метал: золото. Талісман: сонечко, лев, орел. Сприятливі дні: неділя. Несприятливі дні: субота. Сприятливі числа: 1, 5, 9. Народження: Народжені з 23 липня по 3 серпня під впливом Сатурна - натури сильні, містичні, палкі, не люблячі самітності й примуса. Народжені з 4 по 12 серпня під впливом Юпітера - педантичні й розважливі натури, причепливі, люблячі арифметику й церемонії. Народжені з 13 по 23 серпня під впливом Марса - натури сильні, владні, люблять та поклоняються владі і командуванню. Розум сполучається із силою. Процвітають в армії.

Слайд 21

Слайд 22

Характер: Сонце означає життя, тепло, вогонь, полум'я, світло, свідомість, ідеалізм, дисципліну, променисту велич. Людська свідомість на противагу "місячному" підсвідомості. Внутрішньо Леви усвідомлюють свою соціальну роль, що може зробити з них шукачів статусу. На жаль, не всі мають зовнішню подібність із царем звірів, але всі мають його амбіції. Леви - вогненно жагучі як чоловіки, так і жінки, що відмовляються грати другу скрипку, уважають себе центром всесвіту, зіркою, відбиттям своєї власної уяви. Вони хочуть керувати, вести, вселяти, дарувати удачу, засипати подарунками, захищати, розважатися. Вони можуть бути великодушними до нерозсудливості. У них немає почуття небезпеки. Лояльні, явні, відверті, вони не можуть жити в моральному запереченні, їм потрібне пояснення й урегулювання при першій же тіні сумніву. Секрет їхньої сили - віра й правда. Не люблять темряви, живуть у сусідстві з вогнем, війнами, катаклізмами, які самі іноді й викликають. Їхній ворог - гордість, особливо якщо вона не виправдана. У цих випадках наступає психічна інфляція: депресія, примхи, лайливий хворобливий гумор. Виходить зарозуміла, хвороблива, помпезна особистість, що карає за свої нездійснені амбіції тирана, що є рабом своїх пороків, дрібний неспокійний авантюрист, що рахується тільки із самим собою. Наполеонівський комплекс може довести іноді до божевільного будинку. Жінки - Леви хочуть бути помітними й піклуються про те, щоб показати себе, надаючи перевагу шовку, орнаментам, яскравим кольорам, різким парфумам. Вони не дотримуються моди, вони її роблять і копіюють видних дам суспільства, якщо можуть собі це дозволити, то багато витрачають на одяг, якщо ж грошей не вистачає - то підкреслюють кількість на шкоду якості одягу й користуються дешевими хутрами, підробленими коштовностями, вульгарними парфумами. Чоловіки багато часу витрачають на вдягання, причісування. Вони добре виглядають у смокінгу. У Лева пристрасть до товстої кишені. Професія: Із самого початку усвідомлює важливість вибору професії, суспільство чекає від них істотного внеску. На ставці вся кар'єра. Вони не хочуть вдаватися в дрібні деталі, відігравати підлеглу роль, а прагнуть до відповідальності, вони невтомні. Вони не люблять стежити за чиєюсь роботою, вони хочуть бути першими. У роботі можуть перевершити навіть Тельця. Вони ненавидять, коли їх переривають, або погано асистують, або чинять перешкоди недотепністю. Для них найкраще працювати або незалежно, для себе (мистецтво, інтелектуальна праця, підприємництво), або ввійти у високі адміністративні кола, піднімаючись нагору ієрархічною градацією. Вони гарні у всьому, що стосується політики, культури або шоу-бізнесу, а також фізвиховання. З них виходять гарні ювеліри, водії таксі, дипломати, політики, артисти, власники галерей, театральні постановники, декоратори, режисери, атлети, директори, голови, президенти, адміністратори. Люблять заробляти більше грошей й ще більше витрачати. Вони позичають, роздають, витрачають, часто живуть невідповідно до своїх статків. Це самі невиправні картярі, але невдачливі. У Лева найвищий показник успіху з усіх знаків Зодіаку, але й найжахливіші провали.

Слайд 23

Діва Діва — шостий знак зодіаку і другий, символом якого є людина, а не тварина. Діва часто зображається у вигляді молодої жінки з снопом пшеничних колосів в руці, оскільки це сузір'я завжди зв'язується з урожаєм. У Вавілоні його називали Борозною і представляли у вигляді богині пшениці. Головна зірка в Діві — Спіка, що означає «пшеничний колос». Легенда про Діву зустрічається в старогрецькому міфі про створення. Згодне їй до людей і тварин на землі жили титани — гіганти, що правили світом. Два брати-титани, Прометей і Епіметей, отримали завдання створити людей і тварин. Коли це було зроблено, Епіметей почав роздавати тваринам різні дари — одним крила, іншим кігті. Він проявив таку щедрість, що коли справа дійшла до людського роду, у нього нічого не залишилося в запасі, тому він звернувся за допомогою до Прометея. Прометей відправився на небеса і повернувся звідти з вогнем. Цей дар прославив людей над всіма іншими видами, тому що вогонь дозволив людині грітися, виготовляти знаряддя і врешті-решт зайнятися торгівлею і наукою. Юпітер, правитель богів, шаленів, дізнавшись, що чоловік отримав секрет богів — вогонь. Він наказав прикувати Прометея до скелі, де орел постійно рвав свої дзьобом печінка титану, ніколи не пожираючи її целіком. Також Юпітер наслав прокляття на землю, доставлене першою жінкою. Її звали пандорою, що означає «наділена всіма дарами». Пандора принесла на землю ящик, який їй заборонили відкривати. Одного разу, піддавшись цікавості, вона підвела кришку. З ящика розлетілися все ті нещастя, які і до цього дня переслідують людство: тілесні хвороби і смерть, а також душевні пороки — злість, заздрість і жадання помсти. На дні ящика залишилася лише одна надія. Після цієї події наступили жахливі часи, і боги один за іншим покинули Землю, щоб жити на небесах. Останньою відлетіла Астрея, богиня невинності і чистоти. Вона знайшла собі притулок серед зірок у вигляді сузір'я Діви. Легенда стверджує, що одного прекрасного дня знову почнеться Золоте століття, і Астрея (Діва) повернеться на землю.

Слайд 24

Діва (24.08 - 23.09) Вплив планети: Меркурій. Символи знаку: діва, куб, чан. Сприятливий колір: білий, блакитний, фіолетовий, зелений. Камінь: нефрит, сердолік, "котяче око", агат, карнеол, яшма, малахіт, топаз, хризопраз, мармур. Квіти: астри, мати й мачуха, червоні маки. Метал: олово, мідь. Талісман: коник, астра. Сприятливі дні: середа. Несприятливі дні: четвер, п'ятниця. Сприятливі числа: 3, 5 (всі числа, що діляться на 5), 6, 12 (всі кратні 12), 20, 27. Народження: Народжені з 24 серпня по 2 вересня під впливом Сонця - мають почуття гармонії, спокою і тенденцію до сидячого життя. Народжені з 3 по 11 вересня під впливом Венери - потайливі, соромливі, часто однолюби. Народжені з 12 по 23 вересня під впливом Меркурія - скромні й спритні, іноді ледачі.

Слайд 25

Слайд 26

Характер: Діва, можливо, один із найскладніших і багатих знаків Зодіаку. Потреба в культурі, в удосконалюванні, розумінні через логіку, дедукцію, систему. Це скептики, що не вірять в одкровення й інтуїцію. Але більшість релігійних філософів представляють своїх духовних лідерів породженими від Діви. Діви рідко перебільшують, аналізують і думають, що бачать все занадто ясно, усі відносять на свій рахунок, критикують, намагаються спростити, очистити. Глибока потреба в чистоті. Вони як коти розриваються між цікавістю й страхом. Діва - знак котів і взагалі дрібних звіринок. Вони неспокійні, хочуть усе обміркувати, перш ніж робити. Іноді думають занадто довго, що позбавляє їх спонтанності, а іноді через це гублять шанси, втрачають можливості. Вони розумні, працездатні, надійні й можуть робити все, що завгодно, вони можуть бути ідеальними середніми представниками й маніяками, занудами, найбільшими мислителями й геніями. Існує 3 різних типи Діви. ТИП I. Він завжди стриманий, скований, помірний. Ця тенденція може бути в діапазоні від позитивної до негативної крайності: від потреби в порядку, до маніакальної педантичності, від копійчаного збирання до великого коллекціонування, від чистоти до надмірної педантичності, від обережного планування до відкладання всього на завтра. ТИП ІІ. Дійшов до зворотної крайності, до фізичного й психологічного бар єру, як форми протесту й незгоди. Любить "бруд" всіх видів, спрага сили й влади, жорстокість до егоїстичності. Цей тип часто порівнюють зі Скорпіоном. ТИП ІІІ. Змішаний, коливний між першим і другим. Тримають однією рукою й дають іншої. Проміжна особистість, неохайний сьогодні й охоплюваний пристрастю до чистоти завтра. Респектабельний громадянин раптом стає шаленим. Всі типи відбиваються в одязі, класичний бездоганний стиль, консервативний, що піклується про деталі, але без особливої фантазії, сміливості або волі. Іноді навмисно-вишуканий, надформальний. Це може перейти в сірість, одноманітність, що втратила всякий зв'язок із модою. Такі люблять усе доношувати, коливаються в покупці нових речей. "Позитивна" Діва носить ретельно підбраний й підігнаний одяг, що справляє приємне враження своєю простотою. Професія: Уважні замолоду до вибору професії, усвідомлюючи, наскільки життя серйозне, хочуть учитися й працювати над собою все життя. Любов до деталей і досконалості, гострий аналіз, що іноді переходить у жадібний педантизм, занепокоєння про здоров'я, все це відкриває перед ними великі можливості. Діви бездоганні незалежно від обраної професії. Вони можуть воліти працювати поодинці, але це не виключає здатності до колективізму. Вони коректні з вищестоящими, строгі до підлеглих, іноді ледь заступливі, поблажливі. Вони вважають незручним просити про підвищення. Їм іноді подовгу недоплачують, їм платять знаками заохочення, медалями, патентами. Вони уважні, обережні в грошових питаннях і можуть жити на невеликі гроші, уміють повільно збирати на "приємне" завтра, піклуючись про чорний день. Рідко ризикують в азартних іграх, не покладаються на удачу. З Дів виходять гарні доктори, фармацевти, ветеринари, працівники невідкладної допомоги, акушери, масажисти, травники, дієтлікарі, лінгвісти, також годинникарі, оптики, інженери, хіміки, клерки, дизайнери, фермери, пралі, чистильники, власники магазинів, секретарі, телефонні оператори, домашній персонал, цивільні службовці, фахівці з текстилю й догляду за кіньми. Діви вважаються "робочими бджолами" суспільства. Вони люблять свою роботу до самозречення. Це стрижень їхнього життя.

Слайд 27

Терези Терези— сьомий астрологічний знак і єдиний, символом якого не є людина або тварина.Терези втілюють собою рівновагу, справедливість і гармонію. Як і попередній знак,Терези пов'язані з урожаєм, оскільки в давнину зерно після жнив зважували на вагах. Вони містять в собі і глибшу символіку. У пеклі на них зважують діяння померлих. У релігії єгиптян вагами правосуддя самостійно володів бог Анубіс, провідник душ. Анубіс, що мав голову шакала, вів покійних по підземному царству і стежив за тим, щоб вони отримали по заслугах. Він був хранителем вагів. Існує картина, звана анийским папірусом і намальована за півтори тисячі років до різдва Христового. На ній зображена сцена суду. Анубіс стоїть біля великих вагів, за допомогою яких зважують серце померлого. На одній чаші покоїться серце, на іншій сидить Правда, зображена пір'їнкою. На цій картині чаші врівноважують один одного. Згідно віруванням єгиптян мертве серце (або душа) повинне опинитися в рівновазі з Правдою, щоб знайти друге життя. Терези тривалий час також пов'язували з правосуддям і законністю. Ми всі бачили статуї, символізуючі правосуддя. Це — жінка із зав'язаними очима, що тримає в руках ваги, символ безсторонності, того, що кожному відплатиться по заслугах. У грецькій міфології богинею правосуддя була Феміда, мати Астрєї. Феміда і її дочка Астрея представлені сузір'ями Вагів і Діви, мерехтливими на небозводі по сусідству один з одним. Згідно легенді коли людський рід нарешті опиниться в Золотому столітті, Феміда, символізуюча правосуддя, і її дочку (символізуюча невинність), повернуться на землю.

Слайд 28

  Терези (24.09 - 23.10) Вплив планети: Венера, Сатурн. Символи знаку: ваги, книга. Сприятливий колір: темно-блакитної, зелений, морської хвилі й пастельні тони. Камінь: обпа, лазурит, корал, алмаз, сапфір, перли, берилл, місячний камінь, зелена яшма, кришталь, хризоліт. Квіти: календула (нігтики), троянди, фіалки. Метал: бронза. Талісман: серце, книга. Сприятливі дні: п'ятниця, субота. Несприятливі дні: вівторок, неділя. Сприятливі числа: 2, 5,(всі числа, що діляться на 6), 9, 15. Народження: Народжені з 24 вересня по 2 жовтня під впливом Венери - ніжні, доброзичливі, мрійливі. Народжені з 3 по 13 жовтня під впливом Сатурна - розсудливі, живуть без розкоші й честолюбства. Народжені з 14 по 23 жовтня під впливом Юпітера - люблять смачно поїсти, чуттєві, здатні до літератури, люблять церемонії.

Слайд 29

Слайд 30

Характер: Темпераментний, коливається в пошуках балансу, правельного моменту, потрібного слова в шляху. Жоден знак не має більше маніакально-депресивних і не героїчних людей, ні в якого знака немає кращого почуття часу. Терези підкреслюють роль знання, люблять накопичувати факти, цінують інформацію будь-якого роду, утаювання інформації вважають злочином. Як повітря, хочуть циркулювати вільно, ненавидять темряву, нехтують погано освітлені кімнати, мають потребу в людях навколо себе, знають як їх завоювати: шармом, пещенням, лестощами, спонтанною гостинністю, щедрістю, великодушністю, охоче надаваними послугами, розумінням точки зору інших людей. І чоловіки й жінки намагаються все життя зваблювати, очікуючи у відповідь похвали, прихильності, заохочення, замилування, схвалення, не можуть жити, не почуваючи себе популярними, улюбленими всіма, включаючи удачу. Почувають себе обманутими, якщо вважають, що їх не люблять. Залежність від навколишнього світу заважає їхній оригінальності, вони краще працюють над чужими ідеями, поліпшуючи їх. Повні багатих намірів, доброї волі, мало сили волі. Тенденція - уникати відповідальності. Вони будуть краще спати, чим боротися. Нікому й нічому не можуть сказати "ні". При виборі між спокусами коливається воля. Це може призвести до байдужості, компромісів, недоліків обов'язковості, іноді до деяких труднощів, в результаті - до комплексу провини. Терези - знак міри й помірності. Вони не проти вимірювати, але не хочуть бути посередністю. Їхня історія - безліч точок зору. Вони краще втратять ідею, але врятують життя. Терезам треба вчитися користуватися почуттями для ухвалення рішення й подолання сверхпассивности. Жінки-Терези створюють найкращі моделі одягу. Вони - вершина елегантності. Вони обережні, тому що люблять догоджати, робити гарне враження. Звертають увагу на покрій свого одягу, але не завжди впевнені в кольорі, надають перевагу сірим, блакитним, блідо-зеленим тонам й всім пастельним, а також всім нерізким парфумам. Чоловіки дуже стурбовані модою, іноді в снобістському дусі, бувають іноді жінкоподібні в одязі. Професія: Замолоду балансують між декількома можливостями. Їм потрібна допомога. Їм треба зробити кілька пропозицій і не квапити. Тиснути не можна, краще зробити кілька спроб, чим штовхати на щось. Витрачаючи багато часу й енергії, вони легко утомлюються. Гарні в роботі з іншими. Відмінне почуття колективізму. Легко й невимушено віддають наказу, при першій перешкоді можуть піти убік і відступити. Якщо вони в роботі, то роблять її добре. Найкраще в них виходять завершальні мазки. Коштовне їх надприроднє почуття часу й потрібного моменту. Воно не може перетворити їх в угодовців. Є небезпека дилетанства. Краще застосування - усе, що пов'язане з модою й розвагами: модельєри, декоратори, продавці предметів мистецтва, антиквари, агенти в справах продажу книг, театральні агенти, юристи, судді. Часто соромляться вимагати їм належне, збирати борги, не перевіряють рахунків і ніколи не бувають рабами грошей і власності, але вміють розрахувати свій бюджет.

Слайд 31

СКОРПІОН Восьмий знак зодіаку представлений Скорпіоном, паралізуючим свою жертву отрутою, яку він викидає через розташоване ззаду жало. Цей знак страждає від асоціації з скорпіоном, ненависною і небезпечною комахою. Проте скорпіон не завжди викликав огиду. У давньому Єгипті він обожнювався у формі богині Селкет. Вона вважалася покровителькою покійних, її часто можна бачити з розпростертими крилами захисниці на стінах склепів. Класичний міф про скорпіона починається із смерті Оріона, красивого молодого гіганта і майстерного мисливця, сина бога Морея посейдона (Нептуна). Спритність, сила і мужність Оріона оспівані в легендах. Історія його смерті передається в декількох версіях. По одній з них богиня зорі Еос закохалася в Оріона і понесла його з собою. Богиня Місяця Діана (у греків — Артеміда) з ревнощів наказала скорпіонові убити смертного коханця Еос. Згідно іншої версії Оріон спробував згвалтувати Діану, і вона витягувала із землі гігантського скорпіона, Оріона, що убив, своєю отрутою. Після загибелі Оріона Юпітер помістив його і скорпіона серед зірок. Кожен з них став сузір'ям. Оріон з його золотистою зброєю і мечем в руці — одне з найяскравіших і ефектніших сузір'їв зимового неба. Але влітку, коли на небі з'являється Скорпіон, блиск Оріона меркне.

Слайд 32

Скорпіон (24.10 - 22.11) Вплив планети: Плутон. Символи знаку: скорпіон, змееносец, орел, знак смерті, світильник, піраміда. Сприятливий колір: жовтий, темно-червоний, червоний, малиновий. Камінь: залізо, сталь. Квіти: гвоздика, півонія, хризантема. Метал: аквамарин, корал, берилл, рубін, місячний камінь, кришталь, топаз, малахіт. Талісман: жук, скорпіон, знак смерті. Сприятливі дні: вівторок. Несприятливі дні: понеділок, п'ятниця. Сприятливі числа: 4, 5, 8, 9, 10, 11, 21, 100, 666. Народження: Народжені з 24 по 2 листопада під впливом Марса - розчаровані, здатні до медицини, володіють даром зцілення людей, невпевнені в молодості, енергійні в зрілості. Народжені з 3 листопада по 13 під впливом Сонця - натури сильні й жагучі, ініціативні, із силою волі, шляхетні, великодушні. Народжені з 14 по 22 листопада під впливом Венери - легковажні, емоційні й влюбливі, володіють артистичним талантом і велиукою пристрастю.

Слайд 33

Слайд 34

Характер: Скорпіон - знак любові й смерті, що дуже впливає на інші. Знак Води - жіночний, постійний, шалений, нічний, мовчазний, виверткий, плідний. Девіз: "Пісня любові на бойовище ". Керований Марсом Скорпіон перебуває під впливом Плутона, найновішої із планет. Вода Скорпіона стояча, на противагу воді Риб (океану), Рака (джерелу). У Скорпіона погана репутація. Його зв'язують із восьмим будинком - будинком смерті, забуваючи, що весь будинок - це багатство, спадщина, блага. Мінливий або постійний Скорпіон має величезну опірність й як Фенікс може воскрести. Над Скорпіоном панують дві якості Марса: еротизм й агресивність. Цей тип живе на повну силу із чергуванням успіхів з неуспіхами. Сухий і пекучий Марс надає Скорпіону впертість і запальність, він має войовничі якості. У Скорпіона небезпечна енергія, як в Овена. Скорпіон - це подвійність любові й смерті, енергія, драма, пристрасть, таємниця, індивідуалізм, бунт. Плутон символізує глибину душі, диявольський образ. Скорпіон визначається схованою тваринною силою й затверджує себе впевнено й беззаперечно. Це проявляється в недотику й безладді, стримуванні життєвих прагнень, внутрішніх конфліктах, веде до ядухи й неврозу (безжалісний Плутон розкриває глибинний сенс існування). Владний, шалений, інстинктивний характер, невгамовний, навіть якщо вогонь схований під маскою інфантильності. Скорпіон несе в собі сильні страсті, що дрімають, але не вмирають. Цей характер не змінюється. Задоволений сам собою, незважаючи на зовнішні зміни. Він знає, чого хоче. Суть його натури - рішучість. Смак до життя невтомний. Бунтує при будь-якому примусі, непокірливий до анархізму, якщо йому суперечать. Індивідуаліст, що нехтує суспільну думку й звичаї. Народився під негармонійним небом. Його рішення безповоротні. Озброєний для життя, вміє захищатися, не боїться атакувати, завдяки твердій волі й наполегливості. Великий вплив Скорпіона на інші знаки. Він проникає в душі інших з одного погляду: сам же недовірливий, таємниця непроникна й недоступна. Він не прагне зачарувати, але має сильну й вимогливу чутливість. Здійснення почуттєвих бажань загадковим образом його звільняє, заспокоює й піднімає. Не базіка й не експансивний. Скорпіон працьовитий й у більшому або меншому ступені садо-мазохист. Агресія й еротизм. Самий згубний і плідний знак. Жінки-Скорпіони - чудові кулінари, у фізичному змісті - середнього росту, щільні, із сильними кінцівками, із щільним обличчям й величезною працездатністю. У цілому активні, горді, стримані, вимогливі, цікаві, дратівливі, бурхливі, замислені. Дослідники й спостерігачі, заздрі, іронічні й суперечливі. Їх легко схвилювати, здатні на доброту, схильні до магнетизму й сильної сексуальності; реформісти, іноді ясновидці, уміють зменшувати свої химерні плани й конструктивно використати свою волю. Люблять боротьбу, ніколи не падають духом, переборюючи труднощі. У них багато дітей. Серед них можна зустріти тип "фатальної" жінки. Професія: З них виходять штурмани, хірурги, моряки, хіміки, шахтарі, механіки. Якщо в нього непоганий голос - його напевно чекає кар'єра відомого естрадного, оперного співака. У Скорпіона превосходно збалансовані розум й емоції, і якщо він високо інтелектуальний, то він може бути філософом і з пошуками сенсу життя.

Слайд 35

СТРІЛЕЦЬ

Слайд 36

Стрілець, дев'ятий знак зодіаку , — це не звичайна людина, що розтягує тятиву лука. Стрілець — це кентавр, міфологічна істота, наполовину чоловік, наполовину кінь. Стрілець — єдиний астрологічний знак, зображений одночасно у вигляді людини і тварини. Проте сузір'я Стрільця — не простий кентавр. Це великий і мудрий Хирон, син бога-титану Сатурну. Хирон був довіреною особою як богів, так і людей. Боги навчили Хирона лікарювати, полювати, грати на музичних інструментах і передбачати майбутнє. З часом Хирон сам став визнаним вчителем. Серед його знаменитих учнів були Ахілл, Ясон, Кастор, Поллукс і Геракл. Одного разу, коли великий Геракл полював на грізного кабана, він ненавмисно ранив Хирона в коліно отруєною стрілою. Страшна агонія охопила Хирона, але безсмертний кентавр не міг загинути. Геракл обіцяв відшукати Смерть, здатну полегшити долю Хирона. Під час своїх мандрів Геракл виявив нещасного Прометея, навіки прикованого до скелі, де орел пожирав його печінку. Верховний бог Юпітер прокляв Прометея: муки героя повинні були продовжуватися до тих пір, поки хтось не погодиться добровільно зайняти його місце. Вмираючий Хирон замінив собою Прометея. Таким чином прокляття завершилося. Хирону дозволили померти, а Геракл звільнив Прометея. Після смерті Хирона Юпітер винагородив його за благородство, помістивши мужнього кентавра серед зірок, і він став сузір'ям Стрільця.

Слайд 37

Стрілець (23.11 - 21.12) Вплив планети: Юпітер. Символи знаку: кентавр-стрілець, зірки, жезли, піднятий вказівний палець. Сприятливий колір: синій, блакитний, фіолетовий, багряний. Камінь: топаз, аметист, хризоліт, бірюза, опал, карбункул, сапфір, смарагд, агат. Квіти: гвоздика, нарцис, волошка, пальма. Метал: цинк, жерсть. Талісман: підкова, саламандра. Сприятливі дні: четвер. Несприятливі дні: середа. Сприятливі числа: 3 (всі числа, що діляться на 3), 4, 9. Народження: Народжені з 23 листопада по 2 грудня під впливом Меркурія - натура відважна й незалежна, почуттєві із твердим духом, що захоплюються полюванням і спортом. Народжені з 3 по 12 грудня під впливом Місяця - мають уявлення й фантазію, люблять далекі подорожі, мають мінливий настрій. Народжені з 13 по 21 грудня під впливом Сатурна - натури наполегливі, чутливі, люблячі розкіш і гурманство, не мають відрази до їжі в цілому, усамітнюються для задоволення своїх гастрономічних потреб.

Слайд 38

Слайд 39

Характер: Можуть бути людьми ясного розуму, рішучими, у яких часто може бути й гарна аудиторія. Можуть бути й збентеженими й високими духом, великими й знатними, або ж просто егоманіаками. Багато з них подорожують часто й далеко як у думках, так і на ділі, інші займаються колекціонуванням. Дві крайності можуть співіснувати й не обов'язково вступають в диссонанс. Найчастіше реформісти: ностальгія живе в повстанці-реформаторі, а мрії авантюриста - у зразковому громадянині. Але негативні й позитивн, активні або пасивні - усі хвилюються через положення в суспільстві, хочуть справляти враження, і щоб це враження залишалося надовго, переважно у формі внеску людству. Жадають залишити свій слід на землі. Більше кого б те не було людина-кентавр жадає бути досконалою людиною, часто досягає свого в більш зрілі роки, іноді не раніше 60 років, коли почуття кличуть до зміни місць і людей, коли цікавість відкривачів стає небезпечною. Дорослий Стрілець - знак зрілий, завершений, жінки часто досягають певного росту - фізичного, соціального, щиросердечного. Можуть походити на амазонок, прагнучи бути рівними або перевершувати чоловіків у стрілянині з лука. Відома жінка-Стрілець, що ампутувала собі обидві груди заради можливості потрапити в Тибетський монастир і написати сенсаційну статтю про життя ченців. Багато лесбіянок народилися під знаком Стрільця. Як вираження цього характеру - смак до одягу в жінок варіює від твідових костюмів, добре скроєних спортивних штанів і жакетів і ретельно стилізованих коротких стрижок до парадних розкішних одіянь у стилі "гранд", дійсних леді, що люблять гарні хутра, високі стильні зачіски й дорогі прикраси. Незалежно від напрямку, вони віддають перевагу якості. Те ж саме стосується й чоловіків. Спортсмени, люблять імпортні светри й шарфи, бездоганно скроєні бриджі, але можуть мати й франтовый вид дипломата або почесного старіючого державного діяча. Професія: Замолоду мітять дуже високо, іноді переоцінюють свої можливості. Рутина й посередність не для них, люблять відігравати роль, бажано важливу, істотну, характер найкраще проявляється на керівних постах. Не люблять занадто важкої роботи, хоча тримаються звичайно за те, що вибрали, віддають себе з ентузіазмом і великодушністю. Краще працюють у колективі, чим поодинці. Піонерський дух колективізму. До начальства ставляться або з повагою, або відкрито повстають проти нього. Їм відкрите широке поле діяльності - від конярства до мисливських експедицій, відкрита дорога в духівництво, астрономію, гарні в роботі з дерева. Можуть бути великими спортсменами, гімнастами, мисливцями, жокеями, гонщиками й організаторами гонок, теслями, кухарями, власниками готелів, комівояжерами, перекладачами, політиками, репортерами, дослідниками, ботаніками, місіонерами, докторами, хіміками, інженерами, власниками казино, юристами, суддями, священиками, суспільними діячами. Не дуже добре вміють заробляти, тому що можуть бути або занадто безсторонніми й незалежними, або занадто забезпеченими в питаннях грошей. Можуть попадати в колосальні смуги невдачі, і проте часто це закоренілі шулери й спекулянти. Величезна потреба в комфорті. Багато хто вважає, що вони попросту витрачають життя, заробляючи на хліб насущний. Серед Стрільців значно частіше зустрічаються "наймані партнери" і жінки на утриманні. Жінки можуть конкурувати в роботі, у просуванні по службі із чоловіками.

Слайд 40

Козеріг Десятий знак зодіаку — Козеріг, тварина з сильними копитами, яка піднімається вгору по гірських кручах, чіпляючись за кожен виступ. В давнину Козеріга зображали у вигляді напівкозла-напівриби, а точніше, козла з риб'ячим хвостом. На багатьох картинах і гравюрах можна побачити Козеріга з риб'ячим хвостом, а в деяких астрологічних книгах козерог називається Морським козлом. У релігії стародавнього Вавілона Морський козел — це великий і шанобливий бог Еа, що приніс народам Месопотамії знання і культуру. У долині Месопотамськой зрошування земель і посівів почалося з розливу річок Тигра і Евфрата. Через це люди повірили в існування підземного океану. Бог Еа жив в цьому океані. Він щодня виходив з підземного водоймища, щоб нести людям свою мудрість, а до ночі повертався назад. За часів стародавніх греків і римлян козерог почав асоціюватися з богом Паном, веселим і хтивим створенням, правителем лісів і полів, стад і пастухів. Вище за пояс Пан був людиною, а нижче — козлом. Він мав козлині вуха і роги. Пан любив музику і прославився своєю грою на дудці. Його пастуша сопілка насправді була німфою, що відкинула його сексуальні посягання. Пан перетворив її на музичний інструмент, заявивши, що якщо він не зміг оволодіти нею в первозданній зовнішності, вона все одно належатиме йому в новому вигляді. Пан придбав популярність як бог природи. Деякі риси Пана — сексуальність, безсоромність, любов до природи — збереглися в характері козеріга.

Слайд 41

Козеріг (22.12 - 20.01) Вплив планети: Сатурн, Марс. Символи знаку: козел, сходи, баштовий годинник. Сприятливий колір: темно-зелений, чорний, попелясто-сірий, синій, блідо-жовтий, темно-коричневий і всі темні тони. Камінь: рубін, онікс, гранат, місячний камінь, лазурит. Квіти: біла гвоздика, чорні маки, плющ. Метал: свинець. Талісман: чорний кіт, диявол. Сприятливі дні: вівторок, субота. Несприятливі дні: понеділок, четвер. Сприятливі числа: 3, 5, 7, 8 (всі числа, що діляться на 8), 14. Народження: Народжені з 22 грудня по 2 січня під впливом Юпітера - спокійні, розважливі, систематичні натури, здобувають статок й успіх, але є ризик розоритися. Народжені з 3 по 13 січня під впливом Марса - люди, від яких віє домашньою нудьгою, відомі поганим впливом на навколишніх. Наороджені з 14 по 20 січня під впливом Сонця - працездатні, мають життєву силу, жагучі, суперечливі, іноді схильні до зневіри.

Слайд 42

Слайд 43

Характер: Знак долі, відплати, філософії, початку миру, безжалісності часу, віддалено пов'язаний з інстинктами й використовує помірність і стриманість як внутрішню систему самозбереження. У цілому Козероги не піклуються про те, щоб виглядати привабливо. Рідко говорять про себе й вважають вище за своє достоїнство пускати в хід шарм. Вони не демонструють своїх достоїнств, від чого справляють слабке враження або зовсім не справляють його. Вони обожнюють приглушене світло в приміщеннях. Як й в інших знаках тут є низький, середній і вищий тип, але всі прагнуть до сходження на вершину духовну або життєву. Але для досягнення вершин не всі мають запас життєвих сил - витримку, витривалість, незважаючи на велику стійкість - основну рису Козерога. Деякі з Козерогів - скеля, що протистоїть важким ситуаціям, інші начебто Діви - "робочі бджоли", не знають утоми в пошуках моментальних рішень або вирішують проблему із завзятістю Тельця, поки не знаходять правильної й остаточної відповіді, поки не перетворять свинець у золото. Козероги можуть бути холоднокровними бізнесменами або політиками, що вміють вести угоди. Це терплячі, справедливі, люблячі, хоча й строгі батьки, що не демонструють свою любов. Зневага до шарму й привабливості в Козерогів відбивається в одязі. Основні мотиви для чоловіків і жінок - простота, помірність, урівноваженість, скромність, ощадливість, мало фантазії. Звичайно відступають від моди, багато хто просто нехтує витрати на одяг. Аскетичні в молодості, але потім раптом стають екстравагантними. Єдиний мотив, що змушує їх приділяти одягу хоч якусь увагу - амбіції. Більше воліють виглядати коректними, а ніж викликаючими інтерес. Професія: Замолоду діляться на два типи: один рано довідується, що хоче в житті й перестає бути дитиною у віці від 3-5 років, інші - не можуть вирішити, коли треба прийняти важливий крок, і відкладають його як можна довше. Навчається та дорослішає занадто повільно й залишається залежним від батьків до 30-40 років, аж до паразитичної нездатності робити якісь зусилля. Більшість Козерогів належать до першого типу, не бояться важкої роботи, звичайно "розгойдуються" перш ніж почати, можуть не відрізнятися достатком своїх ідей й імпровізацій, терплячі й пунктуальні, можуть працювати з раннього ранку й до ночі, не почуваючи ні голоду, ні спраги, ні одноманітності. Краще працюють насамоті або у особистому кабінеті, який захищає від шуму, осіб і контактів. Або працюють на відкритому повітрі за містом. Слабко розвинене почуття колективізму, надають перевагу виконанню всіх етапів роботи самостійно, подібно архітекторові, що будує свій собор поодинці . Коректні й тримаються на відстані з підлеглими, знають, як увести їх у роботу. Звичайно вселяють повагу, рідко відданість. Вони й самі ставляться з повагою до начальства, але на відстані. Рідко змінюють роботу й звичайно стають незамінними працівниками. Козероги гарні в ролі пастухів, фермерів, гірників, копальників колодязів, будівельників доріг, будинків, конструкторів, годинникарів, юристів, антикварів, географів, агрономів, архітекторів, фармацевтів, гірських інженерів, математиків, філософів, соціологів, адміністраторів, політиків.

Слайд 44

ВОДОЛІЙ Символ одинадцятого знаку зодіаку — Водолій, людина з глеком, з якого ллється вода. Образ Водолія вперше з'явився в релігіях Єгипту і Вавілона. У Єгипті Водолієм був бог Хеп, що втілював собою річку Ніл. Хеп ніс пару судин з водою, що символізували Південний і Північний Ніл. Цей бог вважався хранителем життя. Всі живі істоти загинули б без води Хепа. У старогрецькій літературі Водолій іноді пов'язували з Юпітером, по волі якого з небес на землю текла вода. Цей знак також увіковічує пам'ять про Девкаліоне, єдиній людині, не пострадавшем під час великого потопу. На початку створення світу боги і люди жили в згоді. Цю епоху називають Золотим століттям. Земля сама давала людині багаті плоди, і йому не доводилося обробляти поля і сади; русла річок повнилися вином і медом. Потім Пандора відкрила ящик з лихами, і на людство обрушилися хвороби і інші нещастя. Великий Юпітер подивився вниз і вирішив позбавити мир від людей, створити нову расу, більш гідну життю. За допомогою свого брата посейдона Юпітер затопив землю водою. Уціліли тільки дві люди, Девкаліон і його дружина Пірра — праведники, що ревно почитали богів. Вони знайшли притулок на горі Парнас, і коли Юпітер побачив їх, він пригадав про зразкову поведінку подружжя. Юпітер змусив воду відступити, а землю — висохнути. Він повелів Девкаліону і Пірре набрати каменів і кидати їх, не обертаючись, через голову. Девкаліон виконав веління могутнього громовержця, і камені, які кидав він, перетворилися на чоловіків, а камені, кинуті дружиною його Піррой, — жінки. Так Земля отримала після потопу нове населення. Девкаліон став батьком цих людей.

Слайд 45

Водолій (21.01 - 18.02) Вплив планети: Сатурн. Символи знаку: водолій, срібні руки, крила, поле птахів і літаків, зиґзаґи, юність, мудрець. Сприятливий колір: сірий, ліловий, блакитно-зелений, фіолетовий (чорний колір - невдалий). Камінь: гранат, циркон, світлий сапфір, опал, аметист, лазурит. Квіти: фіалка, мирт, нарцис. Метал: олово. Талісман: ключ, ікона. Сприятливі дні: середа, субота. Несприятливі дні: неділя. Сприятливі числа: 2, 4, (всі числа, що діляться на 4), 8, 9, 11, 13. 2, 4, (всі числа, що діляться на 4), 8, 9, 11, 13. 2, 4, (всі числа, що діляться на 4), 8, 9, 11, 13. 2, 4, (всі числа, що діляться на 4), 8, 9, 11, 13. 2, 4, (всі числа, що діляться на 4), 8, 9, 11, Народження: Народжені з 21 січня по 1 лютого під впливом Венери - соромливі й делікатні, меланхоличні й витончені в любові. Народжені з 2 по 12 лютого під впливом Меркурія - ніжні, розумні, трохи марнолюбні, моральні, мають гумор. Народжені з 12 по 20 лютого під впливом Місяця - натури, що разчаровуються, стримані, скромні, чутливі, правдиві, непохитні, приємні

Слайд 46

Слайд 47

Характер: Є слабкі й сильні Водолії. Взагалі це сукупність ангела й диявола. Вони ненавидять театральність, не хочуть робити ефект, не хочуть імпозантності, але не проти шокувати. Хочуть робити приємне, але в основному собі. Далекі від умовностей стосовно себе, але старомодні в сімейних справах. Не хочуть бути схожими на кого-небудь, але хочуть, щоб їх усі любили, хочуть бути вільними від ваги матеріального світу, але прагнуть влади, положення, престижу. Цікаві, їх тягне все нове, поки їм не набридне, поки вони не осягнуть всю істину. Вони рідко кидаються в що-небудь. Вони споглядальники життя, але можуть бути й щедрі душею. У Водоліях може бути щось тонке, ніжне, плавне. Вони коливаються між інстинктом і розумом. Вони можуть бути майже чужими своїм власним емоціям. Багато хто релігійні, містичні, розуміють природу, вегетаріанці, повні добрих намірів до кожного, вони не знають ненависті. Їхня ввічливість - простота, деякі довірливі, іноді занадто. Непроникливі, трохи наївні, їм не дістає почуття каяття, провини, інші навпроти, стримують свою чутливість, не відкривають почуттів, усамітнюючись на кожному промаху, зосереджують свою інтуїцію на майбутньому, досягають найвищих цілей. Вони хочуть бути не тільки рівними, але й вище, противляться, якщо їм указують, що зробити, або стримують, можуть стати ревнивими, недоброзичливими, нечутливими, необачними, висуваючи гасло: "робіть, як говорю, а не так, як я роблю". Смак до одягу різноманітний, суперечливий. Жінки віддають перевагу оригінальності. Деякі можуть створити звабливий ефект при відсутності коштовностей і прикрас шляхом тонкого підбора квітів. Деякі доводять оригінальність до екстравагантності й ексцентричності, шукають щось рідке, унікальне, на межі скандалу, зустрічаються й ультрамодні. Професія: Немає ранньої пристрасті до кар'єри або амбіції. Вони вносять людську нотку в усе, що роблять. Професія може займати значне місце в житті. Можуть бути високосвідомими, дисциплінованими, відповідальними. Тримають своє слово, роблять те, що від них потрібно. У них відмінне почуття колективізму, гарні в суспільній роботі. Незаздрі й неощадливі, готові завжди прийняти точку зору іншого, гарна вдача й відмінні взаємини з вищестоящими. Часто їм дають несподіване підвищення. Вони знають, як віддавати накази, як пояснити, що варто робити, ніхто не може краще їх увести новачка в курс роботи. Вони знаходять шлях, яким можна здійснити власні ідеї, хоча кількість іноді страждає від якості. Краще поле застосування - область мистецтва, усе, що належить до кіно, радіо, телебачення, а також педагогіка, винахідництво, робота стюардес, духовне наставництво, соціологія, психологія, суспільна робота, юриспруденція, аеронавтика, інженерна справа. Гроші їх цікавлять рідко. Деякі зневажають грішми по дурості. Більшість знаменитих Водоліїв померли в глибокій бідності. Заробляння грошей не є однієї із цілей, їм рідко хочеться розкоші, віддають перевагу простоті, навіть помірності, що втримує їх від "ожиріння" - фізичного, розумового й морального. Це найгірші власники, вони ненавидять перевірку рахунків. Вони краще будуть витрачати, чим накопичувати. Але є й інші, керовані Ураном Водолії, що ведуть наполегливе дивне життя, іноді мученицьке, котре може здатися романтичним, повним порушень і дивних подій, несподіваних потрясінь, дивного везіння й невдачі. Вони можуть бути щасливішими, коли бідні, ніж коли багаті.

Слайд 48

РИБИ Дванадцятий і останній знак зодіаку зображається у вигляді двох риб, що прив'язаних одна до іншої, проте пливуть в протилежні сторони. Дві риби у воді символізують протиборчі емоції і таємну пучину. Сузір'я Риб було відоме під такою назвою за дві тисячі років до наший ери. У Вавілоні воно носило ім'я Кун, що в перекладі означає Хвости (риб). Кун також трактується як стрічка або прив'язь (якою сполучено дві риби). Дві риби-богині на прив'язі, Анунітум і Симмах, символізували річки Тігр і Евфрат. У грецькій міфології Риби пов'язані з міфом про Афродіту і Ерота. Жахливе чудовисько Тифон з сотнею драконових голів, вогонь, що викидав своїми очима, стрясав повітря грізним завиванням, в якому чулися шипіння змій, рев бика і гарчання лева. Одного разу Афродіта, богиня любові і краси, прогулювалася уздовж берега Евфрата зі своїм сином Еротом. Раптово перед ними виріс Тифон. У його пащах мерехтіли зловісні язики, очі палахкотіли полум'ям. Чудовисько намірилося погубити богиню і її сина. Перелякана Афродіта, не маючи можливості втекти, призвала на допомогу свого батька Юпітера. Великий бог негайно обернув Афродіту і Ерота в двох риб. Вони стрибнули у воду і сховалися. За іншою версією дві сміливі риби вискочили з річки і понесли Афродіту і Ерота на своїх спинах в безпечне місце. Афіна-Паллада (богиня-діва) на знак подяки піднесла цих риб на небо, де вони стали сузір'ям.  

Слайд 49

Риби (19.02 - 20.03) Вплив планети: Венера/Юпітер. Символи знаку: дві пливучі в різні сторони риби, раковина, хвиля. Сприятливий колір: пурпурний, фіолетовий, морської зелені, синій, ліловий, морської хвилі, сталевий. Камінь: перли, аметист, александрит, смарагд, сапфір, місячний камінь. Квіти: нарцис, крокус, жасмин, фіалки, незабудки. Метал: цинк. Талісман: вузол (вензель), нарцис. Сприятливі дні: понеділок, четвер, п'ятниця. Несприятливі дні: середа. Сприятливі числа: 6, 7 (всі числа, що діляться на 7), 11, повна магія - 3, 7, 9,12. Народження: Народжені з 21 лютого по 1 березня під впливом Сатурна - примхливі натури з нездійсненними мріями, що люблять жінок, самітність і зміни. Народжені з 2 по 11 березня під впливом Юпітера - люблять велич і славу, чутливі й марнолюбні, чесні й урочисті. Народжені з 12 по 20 березня під впливом Марса - манірні, претензійні натури, товариські, почуттєві, послужливі, люблячі колективні розваги.

Слайд 50

Слайд 51

Характер: Це останній зі знаків Зодіаку. Риби звичайно розуміють всіх і кожного, крім себе. Все життя можуть шукати власне "я", рухаючись на дотик й оступаючись, не знаючи, як сприйняти це "я". Рибами керує й управляє схована сторона життя. Їх важко чим-небудь зв'язати, у кожному моменті для них своя істина, вони як газ, що витікає. Риби народжуються втомленими, у них немає енергії для усунення перешкод, для щоденних зусиль по подоланню дріб'язкових турбот. Їхнє життя подібне будинку без шибок, крізь цей будинок дують будь-які вітри. Будь-який біль, жара, холод - все впливає на них і негайно позначається, роблячи нещасного мешканця цього будинку ще більш бідним і втомленим. Інші, навпаки, мають нервову енергетичну натуру, що може тримати їх у стані пильнування днями, тижнями, протягом яких більшість з них вимотують себе, починаючи безліч незакінчуваних справ, проектів, планів, відкладаючи їх на завтра й т.д. Захоплений, сильний тип Риб, керуює собою, але більше за допомогою переконань та угод, чим силою. Риби – громадяни Всесвіту, не приналежні собі, вони ніде й скрізь. Рідко почувають себе бажаними, їм треба сказати, як мінімум двічі, що ви хочете їх бачити або почастувати, перш ніж вони подумають, що ви, можливо, і дійсно хочете їх бачити. Риби цікавляться всім і всіма, але дуже специфічно, для них немає нічого по-справжньому вартого, але немає потенційно більш внутрішньо богатої людини, чим розвинені Риби. Але такі трапляються рідко, тому що для роботи над собою потрібні концентрація, зусилля, сила волі. Риби десь на пів-шляху між нулем і нескінченністю. Вони коливаються між поганим і величним, між монастирем і в'язницею, від безневинного угодовства до мазохистского знищення, від співчуття людському нещастю до борсання в жалібності до себе. Риби - жертви самих себе й інших. Риби - безгрішні діти, що можуть зберігати спокій перед обличчям дійсної небезпеки й запанікувати від дурниці. Можливо, це найвідданіші прихилисті люди із всіх знаків Зодіаку. Вам хочеться взяти їх із собою, зм'якшити їхній біль, допомогти їм знайти себе, взяти їх за руку, вивести з туману, але вони рідко дозволяють вам зробити це. Вони горнуться до своїх страждань, які помилково приймають за реальність. Звичайно їх "реальність" перемагає й затягує людину, що їм допомогає, в пустельну землю розпачу. От чому серед Риб багато фатальних жінок. Містика й фантазія переважає в них при виборі одягу, вони мало піклуються про вимоги моди, можуть бути навіть недбалими в одязі. Жінці легше бути Рибами, чим чоловіку, тому що суспільство вважає млосну, мрійливу, нерішучу жінку чарівної й не схвалює цих рис у чоловіків. Професія: Відношення до роботи скоріше інтуїтивне, ніж раціональне, їм треба працювати у власному ритмі. Вони добре реагують на дані обставини, не нав'язують свою владу, "не давлять" і відхиляються від тиску понад. Важливій й особистій роботі віддані до самопожертви. Риби надзвичайно талановиті - це письменники, художники, актори, музиканти, тобто люди мистецтва. Для них пасують такі області діяльності, як медицина, педагогіка, дослідницька робота, духівництво, кораблебудування, шевська справа, рибальство, біржова справа, а також серед них часті шулери та шахраї. Багато хто з них проявляють інтерес до всього незвичайного: йоги, астрології, хіромантії, теорії переродження й прочих окультних наук. З них виходять непогані медіуми. Багато хто з них процвітає там, де інші терплять провал, і провалюються самі там, де інші легко справляються. Відношення до грошей міняється залежно від поглядів на життя.

Слайд 52

Кінець

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Астрономія