X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Всесвіт. Сонце

Завантажити презентацію

Всесвіт. Сонце

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Сонце Підготувала вчитель природознавства КЗО СЗШ № 133 Фурсова Олена Володимирівна

Слайд 2

Кросворд 1. Лінію, що розділяє небесну сферу на дві півкулі, називають небесним _________________ 2. Внутрішня поверхня уявної кулі довільного радіуса, на якій розташовані небесні тіла, так як спостерігач бачить їх на зоряному небі називається небесна ______________. 3. Вдень у небі гуляє, а ввечері на землю сідає. Як сонечка нема – мене шукають дарма. А сонечко сія – завжди з тобою я. Стрибаєш ти чи йдеш – стрибаю, йду я теж. 5. Вдень блідніє, а вночі світить та не гріє. 6. Це хімічне явище, ознакою якого є виділення тепла та світла. 7. Який прилад використовують для вивчення небесних тіл? 11 п і т р р   22 е м л я   33 а р с   44 р а н   55 е н е а   66 л у т о н   77 а т у н

Слайд 3

Інформаційний міні-проект “Назви небесних тіл” Міфологи Зоологи Народознавці

Слайд 4

Що спільного?

Слайд 5

Асоціації сонце

Слайд 6

До яких небесних тіл відноситься Сонце? Що таке зірка? За якими характеристиками розрізняють зорі? До якого виду зірок відноситься Сонце? Що більше за розмірами –Земля чи Сонце?

Слайд 7

Хвилинка фантазії

Слайд 8

Ерудит-хвилинка Уявна подорож до Сонця на ракеті тривала б 7 – 8 місяців, на літаку – 20 років, на автомобілі – 200 років, а турист – пішохід йшов би до Сонця – 15 тисяч років.

Слайд 9

Всі його люблять, Всі на нього чекають, А хто подивиться – Кожен скривиться.

Слайд 10

При стисненні магнітосфери потужні сонячні збурення обумовлюють тривале підсилення сонячного вітру. В магнітосферу надходить один імпульс за іншим. Виникає послідовна серія збурення геомагнітного поля, коли його напруженість різко змінюється – настає магнітна буря.

Слайд 11

Найчутливішими до змін напруженості геомагнітного поля є нервова і серцево-судина система людини. Сонячна активність впливає на систему крові людини. У здорових людей змінюється сприйняття часу, сповільнюється рухова реакція, знижується короткочасна пам’ять.

Слайд 12

Лист з помилками

Слайд 13

Фізкультхвилинка Встало вранці ясне сонце Зазирнуло у віконце. Ми до нього потяглися За промінчики взялися. Будем дружно присідати Сонечко розвеселяти. Встали - сіли, встали – сіли Бачите,як звеселили.

Слайд 14

Поміркуй Чи змогли ви прожити без Сонця? Яке значення має Сонце для Землі? Чи потрібно Сонце людині? Навіщо?

Слайд 15

ТЕПЛО СВІТЛО ЕНЕРГІЮ ЖИТТЯ КРАСУ

Слайд 16

Підсумуй Сонце- це джерело ________ та ____________. А ще сонце дає ___________.

Слайд 17

Здивуйся Міжнародний астрономічний союз інформує, що 2011 р. 10-річна канадка Кетрін Аврора Грей стала наймолодшим астрономом в історії людства. Дівчинка захопилася астрономією під впливом свого батька – астронома. Астроном-початківець Кетрін вивчала знімки далекої галактики в сузір’ї Жирафа, зроблені її батьком в аматорський обсерваторії, завдяки спеціальній комп’ютерній програмі. Пошук таких зірок відбувається шляхом порівняння знімків однієї ділянки неба, зроблених в різний час. Дівчинка розгледіла крихітку точку, яка і виявилася надновою зіркою. Відкриття, підтверджене Королівським астрономічним товариством і офіційно зареєстроване Міжнародним астрономічним союзом, одержало назву Supernova 2010 lt.

Слайд 18

Заповни пропуски в тексті Сонце — це одна із ____________ нашої Галактики. Його діаметр у ______________ разів більший за діаметр Землі. Воно оточено яскраво сяючою сонячною _________________________ — діадемою. Сонце — це розпечена куля, температура поверхні якої сягає __________________градусів. Із наближенням до центра температура __________________________. За такої температури всі речовини, які є на Сонці, перебувають у _________________________ агрегатному стані. Найбільш поширеними простими речовинами ____________________ та _____________________________.

Слайд 19

Продовж … На уроці найбільшим відкриттям для мене було… Мені цікаво було дізнатися про … Після уроку я обов'язково прочитаю додаткову літературу про..

Слайд 20

Д.з. Параграф 19, відповісти усно на питання стор.84 (1-7), * знайти прислів'я та приказки про сонце (формат А4)

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Астрономія