X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Види ракет

Завантажити презентацію

Види ракет

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Види ракет

Слайд 2

Ракета  — пристрій, що переміщується у просторі завдяки реактивному руху. ракети діляться:

Слайд 3

Ракети діляться: за типом заряду: з ядерним спорядженням; із звичайним спорядженням. по призначенню: стратегічні; оперативно-тактичні; тактичні. за типом базування: наземного; повітряного; морського; підводного.

Слайд 4

На сьогоднішній час тільки реактивний рух дозволяє космічним кораблям досягати космічних швидкостей. Крім того, це єдиний реальний спосіб переміщення в безповітряному просторі.

Слайд 5

Принцип роботи За третім законом механіки, тіла діють один на одного з силами, рівними за модулем і протилежними за напрямом. У ракетному двигуні цей закон, відкритий геніальним вченим Ісааком Ньютоном, реалізується дуже просто: викидаються газоподібні продукти згоряння назад, щоб отримати рух ракети вперед.

Слайд 6

1-перший ступінь 2-другий ступінь 3-третій ступінь 4-головний обтічник Багато ракет складаються з декількох менших ракет - ракетних ступенів При запуску в космос вони працюють послідовно Спочатку весь «ракетний поїзд» везе перша ступінь Коли в ній витратиться все паливо, вона відокремлюється від ракети і падає на Землю, відразу включаються двигуни другого ступеня Потім естафета передається останній, третій ступені, яка несе корисний вантаж - автоматичну станцію або космічний корабель - і досягає потрібної космічної швидкості

Слайд 7

Порохові ракети Історія створення ракет тісно пов'язана з винаходом пороху. Батьківщиною пороху, стрілецької зброї взагалі і порохових ракет вважається Китай. Порох був чисто випадково відкритий китайськими алхіміками, що шукали еліксир безсмертя.  Точно відомо, що китайські військові вперше використовували порох в 919 році, застосувавши його для насичення димом своїх вогнеметів. Близько 1000 року н.е. з'явилися в Китаї стріли з порохом, а вже в XI столітті були винайдені порохові розривні бомби, правда, метати їх доводилося з катапульт.

Слайд 8

Бойові ракети Бойові ракети масою від 3 до 6 кг і дальністю близько 2 км застосовувалися індійськими військами в боротьбі з англійськими колонізаторами у кінці XVIII ст. У Росії порохові ракети були прийняті на озброєння на початку XIX ст. (російсько-турецькі війни, Кримська війна). Бойова 2-х дюймова ракета і ракетний верстат конструкції К.І. Константинова

Слайд 9

Реактивна артилерія Реактивна артилерія - вид артилерії, яка застосовує реактивні снаряди. Сучасні реактивні системи залпового вогню мають до 50 стовбурів (направляючих), різні реактивні снаряди, дальність стрільби в основному до 45 км. Вперше створені в СРСР наприкінці 30-х рр.. Широкого поширення набули в 2-й світовій війні і особливо в повоєнний час. Система залпового вогню БМ-13 «Катюша»

Слайд 10

Реактивна система «Ураган» Реактивна система залпового вогню «Ураган» була прийнята на озброєння радянською армією в 1976 році. У якості бази для бойової і транспортно-заряджаючої машини використані шасі ЗІЛ-135ЛМ. Бойова машина має 16 направляючих трубчастого типу. Кількість тих снарядів яких возять на транспортно-заряджаючій машині - 16 штук.

Слайд 11

  Міжконтинентальна балістична ракета (МБР) морського базування Р30 3М30 «Булава-30»   Нова російська триступінчата твердопаливна ракета, що розміщується на підводних човнах. Рішення про розробку такої ракети було ухвалене в 1988 році. Міжконтинентальна балістична ракета "Булава" призначена для озброєння новітніх атомних підводних човнів. Дальність польоту "Булави" складає вісім тисяч кілометрів.

Слайд 12

V-2(Фау-2) Фау-2 — ракета, розроблена у нацистській Німеччині під керівництвом Вернера фон Брауна. Паливом для цієї ракети був спирт і перекис водню. Технічні дані ракети дозволяли виконувати обстріл Лондону (Велика Британія), виконуючи пуски з території Німеччини (район Пенімюнде).

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Астрономія