X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Сонячна система

Завантажити презентацію

Сонячна система

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Сонячна система

Слайд 2

Сонячна система

Слайд 3

Сонце займає основну роль у Сонячній системі. Його маса 1,9891 × 1030 кг. Сонце приблизно у 750 разів перевищує масу всіх інших тіл, які існують у системі. Визначною силою для руху всіх тіл Сонячної системи, які обертаються навколо Сонця, є його гравітаційне тяжіння.

Слайд 4

Сонце – джерело світла і тепла на Землі.

Слайд 5

Сонце

Слайд 6

Оберти Землі навколо сонця

Слайд 7

Спектр Сонця

Слайд 8

Сонячна корона

Слайд 9

Протуберанці у короні

Слайд 10

Сонячний вітер

Слайд 11

Вплив сонячної активності на атмосферу Землі

Слайд 12

Значення Сонця для живої природи

Слайд 13

Магнітні бурі Надходячи в околицю Землі сонячні корпускули створюють сильні електричні струми, які впливають на земний магнетизм і породжують так звані магнітні бурі. Під час бур Земля оточена зовнішнім магнітним полем, силові лінії якого приблизно паралельні напрямку осі постійного поля Землі. Напрямок цього зовнішнього поля між першою і другою фазами бурі повинно швидко змінюватися на зворотне. Магнітні бурі поділяються кілька довільно на два класи - відповідно до величини збурень. В відмінності від спалахової магнітних бур, рекурентні повторюються в плині декількох сонячних обертів, а іноді навіть 10-15 оборотів. Вневспишечние магнітні бурі пов'язані з неоднорідністю сонячного вітру і перш за все довгоживучими областями на сонці. Якщо число спалахової магнітних бур досягає максимальної величини в епоху максимуму 11-ти річного циклу, то максимальне число рекурентних магнітних бур відзначається на його гілки спаду, за 2-3 роки до епохи мінімуму. Геомагнітні бурі особливо помітні на тлі впливу сонячної активності на біосферу Землі і зокрема людини. Медики звернули увагу на ту обставину, що число раптових смертей і випадків загострення захворювань серцево-судинної системи, тісно пов'язане з сонячною активністю і обумовлено геомагнітної обуреністю магнітного поля Землі.

Слайд 14

Планети Сонячної системи Планети земної групи Планети-гіганти

Слайд 15

Юпітер

Слайд 16

Меркурій

Слайд 17

Температура і рельєф поверхні Меркурія

Слайд 18

Атмосфера і фізичні поля

Слайд 19

Венера

Слайд 20

Рух планети

Слайд 21

Найбільш «таємнича» планета

Слайд 22

Земля

Слайд 23

Форма, розміри і рух Землі

Слайд 24

Земля

Слайд 25

Походження Землі

Слайд 26

Марс

Слайд 27

Марс і його супутники

Слайд 28

Юпітер

Слайд 29

Юпітер

Слайд 30

Ганімед Юпітер

Слайд 31

Сатурн

Слайд 32

Сатурн

Слайд 33

Титан Сатурн названий на честь одного з давньоримських богів, покровителя землеробства. Цю планету оточують яскраві кільця. Вважають, що кільця утворені різними частинками, камінням, брилами різних розмірів, покритими льодом, снігом, інеєм. Температура на планеті -170 градусів С. Сатурн має рекордну кількість супутників - 33. Найбільший - ТИТАН.

Слайд 34

Уран

Слайд 35

Уран

Слайд 36

Нептун

Слайд 37

Нептун

Слайд 38

Карликові планети

Слайд 39

Астероїди

Слайд 40

Комети: Комета - мале тіло Сонячної системи, яке має так звану кому, або іншими словами хвіст. Як і більшість інших астрономічних об’єктів, комети обертаються навколо Сонця.

Слайд 41

Космос

Слайд 42

Зорі

Слайд 43

Схема утворення нової зорі

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Астрономія