X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Міфологічне походження зірок"

Завантажити презентацію

"Міфологічне походження зірок"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Міфологічне походження зірок (грецькі) Підготували учні 33 групи

Слайд 2

Велика Ведмедицяедведиця Про Велику і Малу Ведмедицю існує багато легенд. Головна зірка цього сузір'я називається Арктур, що означає «страж ведмедиці». Велика і Мала Ведмедиці є сузір'ями, найбільш помітними на північному небі.

Слайд 3

Оріон На всьому небі немає іншого сузір'я, яке б містило стільки цікавих і легко доступних для спостереження об'єктів, як Оріон, розташований поблизу сузір'я Тельця. Оріон був сином Посейдона - бога морів по грецькій міфології

Слайд 4

ЗВІДКИ НА НЕБІ Волосся Вероніки? У давнього сузір'я Лева на небі була досить велика «територія», а сам Лев був володарем чудової «пензлика» на хвості. Але в 243 році до н.е. він його позбувся.

Слайд 5

ДІВА Сузір'я Діви, розташоване поруч зі Львом, це сузір'я іноді уявлялося казковим сфінксом- міфічною істотою з тілом лева і головою жінки. Нерідко в ранніх міфах Діву ототожнювали з Реєю, матір'ю бога Зевса, дружиною бога Кроноса.

Слайд 6

У КОГО цілиться ЗІРКОВИЙ СТРІЛЕЦЬ? По давньогрецькій міфології наймудріший з кентаврів Хірон, син бога Хроноса і богині Феміди, створив і першу модель небесної сфери. При цьому одне місце в Зодіаку він відвів для себе. Але його випередив підступний кентавр Кротос, що зайняв обманом його місце і став сузір'ям Стрільця.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Астрономія