X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Галактика

Завантажити презентацію

Галактика

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Галактика

Слайд 2

Галактика — гігантська, гравітаційно-зв'язана система із зірок і зоряних скупчень, міжзоряного газу і пилу, і темної матерії. Всі об'єкти в складі галактик беруть участь в русі відносно загального центру мас.

Слайд 3

Галактики — надзвичайно далекі об'єкти. Відстань до найближчих з них прийнято вимірювати вмегапарсеках, а до далеких — в одиницях червоного зміщення.

Слайд 4

Саме через віддаленість розрізнити на небі неозброєним оком можна всього лише три з них: туманність Андромеди (видно в північній півкулі), Велику і Малу Магелланові Хмари (видно в південній). Туманність Андромеди

Слайд 5

Саме через віддаленість розрізнити на небі неозброєним оком можна всього лише три з них: туманність Андромеди (видно в північній півкулі), Велику і Малу Магелланові Хмари (видно в південній). Велика Магелланова Хмара

Слайд 6

Саме через віддаленість розрізнити на небі неозброєним оком можна всього лише три з них: туманність Андромеди (видно в північній півкулі), Велику і Малу Магелланові Хмари (видно в південній).

Слайд 7

Галактики поділяють на: сфероподібні еліптичні галактики (це найпростіші по структурі галактики – розподіл зірок в них рівномірно убуває від центру, пилу і газу майже немає. В них найяскравіші зірки – червоні гіганти);

Слайд 8

• спіральні галактики (найчисленніший вигляд. До нього відноситься наша Галактика і Туманність Андромеди);

Слайд 9

галактики з перемичкою (спіральні галактики з перемичкою ("баром") з яскравих зірок, що виходить з центру і перетинає галактику посередині);

Слайд 10

карликові (невеликі галактики, із невеликою кількістю зірок);

Слайд 11

неправильні галактики (галактики, які не вписуються в послідовність Хабла. Вони не спіральні ні елептичні).

Слайд 12

Будова галактики Галактика складається з: 1) Гала (невидимий компонент галактики, більш розріджена зоряну хмару сферичної форми)

Слайд 13

Будова галактики Галактика складається з: 2) балджа (центральна, найбільш щільна частина гало в межах декількох тисяч світлових років від центру Галактики)

Слайд 14

Будова галактики Галактика складається з: 3) центра або ядра

Слайд 15

Будова галактики Галактика складається з: 4) Диска галактики (пласка  зоряно-газопилова структура в складіспіральних  та лінзоподібних  галактик)

Слайд 16

Будова галактики Галактика складається з: 5) спіральних гілок (одні з найбільш помітних утворень в дисках галактик, подібних нашій).

Слайд 17

Однією з невирішених проблем будови галактик є темна матерія, що проявляє себе тільки в гравітаційній взаємодії. Вона може складати до 90% від загальної маси галактики, а може і повністю бути відсутньою.

Слайд 18

Дякую за увагу!!!

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Астрономія