X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
МОДЕЛЬ УЧНІВСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ 7-А КЛАСУ ВИЩЕТАРАСІВСЬКОЇ ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ «КЛАСНА ГАЛАКТИКА»

Завантажити презентацію

МОДЕЛЬ УЧНІВСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ 7-А КЛАСУ ВИЩЕТАРАСІВСЬКОЇ ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ «КЛАСНА ГАЛАКТИКА»

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

МОДЕЛЬ КЛАСНОГО САМОВРЯДУВАННЯ УЧНІВ 7-А КЛАСУ ВИЩЕТАРАСІВСЬКОЇ ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ «КЛАСНА ГАЛАКТИКА» Якщо хочеш змінити світ на краще – почни з себе! Твори своє життя!

Слайд 2

У класі створена інноваційна, мобільна різнорівнева система учнівського самоврядування «Класна галактика». Її поле діяльності величезне: участь учнів класу у різних конкурсах, акціях, флеш-мобах, організація геокешингу, фотоквестів проведення тренінгів, вирішення екологічних проблем, пропаганда здорового способу життя, захист прав дітей, волонтерська діяльність, висвітлення роботи в засобах масової інформації, випуск газет, бюлетенів.

Слайд 3

НАША МІСІЯ - Сприяння розвитку творчого потенціалу учнів класу. - Залучення учнів класу до процесу прийняття рішень. - Залучення учнів до участі у громадському житті. - Навчання учнів класу захисту своїх прав та інтересів.

Слайд 4

НАШ СТАТУС Класна організація: недержавна, неприбуткова

Слайд 5

НАША ДІЯЛЬНІСТЬ: Формування ініціативної, здатної приймати нестандартні рішення особистості, розвиток творчого потенціалу учнів, навчання самостійності і відповідальності. Сприяння розвитку творчої особистості учнів. Гармонійний розвиток особистості. Формування активної позиції кожної особистості Вироблення умінь та навичок співробітництва. Забезпечення виконання учнями своїх обов’язків та захист їхніх прав. Формування повноцінного громадянина держави.

Слайд 6

НАШ ДОСВІД:

Слайд 7

НАШ ДОСВІД:

Слайд 8

НАШ ДОСВІД:

Слайд 9

ІСТОРІЯ НАШОГО СТВОРЕННЯ: Самоврядування класу веде свій родовід з 2010 року. У вересні 201о рокі було створено загін «АДРЕНАЛІН». Крок за кроком, опановуючи нові технології учнівського самоврядування, було затверджено модель класного органу самоврядування: «КЛАСНУ ГАЛАКТИКУ» на чолі з її лідером. Це стало передумовою до створення класної організації, яка об’єднала учнів класу, що прагне до самовдосконалення

Слайд 10

5 ВЕРЕСНЯ- ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ КЛАСУ Сіянко Алла Василівна – класний керівник 7-А класу

Слайд 11

НАШІ ОСОБЛИВІ ДОСЯГНЕННЯ:

Слайд 12

НАШІ ПРАГНЕННЯ, МРІЇ, ЗАПЛАНОВАНІ ПРОЕКТИ:

Слайд 13

Проекти, які реалізуються: “Потаємні куточки нашого краю”

Слайд 14

Міні-проект “Видатні постаті Дніпропетровщини”

Слайд 15

Проект “Збережемо птахів взимку!”

Слайд 16

МОДЕЛЬ КЛАСНОГО САМОВРЯДУВАННЯ: НАШ ДЕВІЗ: Зорепадом наші мрії Понесуть в майбутнє нас В серці житимуть надії Батьківщина, школа, клас!

Слайд 17

Слайд 18

СУЗІР’Я ПРАВОЗАХИСНИКІВ “ФЕМІДА” СУЗІР’Я ТВОРЧОГО РОЗВИТКУ «ШАНС» СУЗІР’Я “ОЛІМП” ЗОРЯНА ГАЛАКТИКА КЛАСУ СУЗІР’Я ЕКОЛОГІІ ТА ЗДОРОВ’Я “ГАРМОНІЯ” СУЗІР’Я “ДОБРЕ СЕРЦЕ” СУЗІР’Я “УСПІХУ” СУЗІР’Я ІНФОРМАЦІЇ ТА ПРЕСИ “ЕКСКЛЮЗИВ” МОДЕЛЬ КЛАСНОГО САМОВРЯДУВАННЯ

Слайд 19

Лідери класу: Олійник А. Староста класу Жупина С. Замісник старости

Слайд 20

Повноваження старости класу: 1. Староста класу – це представник президента школи в класі, загальновизнаний лідер учнівського колективу, який обирається на загальних зборах учнівського колективу. 2. Староста класу працює на засіданнях, які проводить президент школи. 3. Староста класу відповідає за роботу органів самоврядування свого класу. Олійник А.

Слайд 21

СУЗІР’Я “УСПІХУ”: створюється для розвитку пізнавальних інтересів учнів, творчого підходу та активної позиції в навчальному процесі, для пошуку нових навчальних форм у позаурочній діяльності. Займається обліком рівня учбових досягнень учнів, організацією пізнавальних конкурсів, предметних тижнів та вечорів, контролює виконання режиму дня, висвітлює навчальні досягнення учнів, розробляє систему нагород та заохочень.

Слайд 22

СУЗІР’Я “УСПІХУ”: Бурова Т. Хрипко М. Кирбиік А.

Слайд 23

СУЗІР’Я ПРАВОЗАХИСНИКІВ “Феміда” контролює додержання правил поведінки, правил для учнів школи, виконання учнями Статутних вимог. Проводить заходи по вихованню правової культури в учнів. Захищає права та інтереси учнів, розробляє й знайомить учнів з правовими документами.

Слайд 24

СУЗІР’Я ПРАВОЗАХИСНИКІВ “Феміда” Романов О. Васильченко А.

Слайд 25

СУЗІР’Я “ДОБРЕ СЕРЦЕ” організовує роботу з ветеранами ВВВ, інвалідами, ліквідаторами аварії на ЧАЕС та людьми похилого віку здійснює заходи щодо охорони довкілля, дбає про збереження шкільного майна організовує проведення суботників з благоустрою класної території проводить дні ввічливості, чистоти та порядку здійснює заходи до Дня людей похилого віку, Дня інваліда, Дня захисту дітей.

Слайд 26

СУЗІР’Я “ДОБРЕ СЕРЦЕ” Скороходова В. Гришакова А.

Слайд 27

СУЗІР’Я “ОЛІМП” призначений для формування в учнів здорового способу життя, залучення до спорту та фізичної культури, виховання поваги до себе, свого здоров’я і здоров’я оточуючих. Організує проведення спортивних свят, змагань, походів, займається обліком відвідування спортивних секцій, висвітлює спортивні досягнення учнів класу.

Слайд 28

СУЗІР’Я “ОЛІМП” Кривий О. Камський О.

Слайд 29

СУЗІР’Я ІНФОРМАЦІЇ І ПРЕСИ “ЕКСКЛЮЗИВ” відповідає за випуск стіннівок, за участь в оглядах-конкурсах плакатів, малюнків, за художнє оформлення заходів, виготовляє грамоти, дипломи для активістів класу; забезпечує інформацією, надає інформацію на сайт школи, поповнює наглядну агітацію закладу, розвиває кореспондентські здібності.

Слайд 30

СУЗІР’Я ІНФОРМАЦІЇ І ПРЕСИ “ЕКСКЛЮЗИВ” Рябовол Р. Апросяненко В.

Слайд 31

СУЗІР’Я ЕКОЛОГІЇ І ЗДОРОВ’Я “ГАРМОНІЯ” контролює чергування учнів у класі; слідкує за зовнішнім виглядом учнів; наглядає за збереженням шкільного майна, дрібний і поточний ремонт; агітаційна робота по екологічному вихованню (агітбригади, конкурси тощо); організаційна робота по підготовці та участі у екологічних акціях та трудових десантах, організація самообслуговування.

Слайд 32

СУЗІР’Я ЕКОЛОГІЇ І ЗДОРОВ’Я “ГАРМОНІЯ” Гевяк О. Бондаренко В.

Слайд 33

СУЗІР’Я ТВОРЧОГО РОЗВИТКУ “ШАНС” відповідає за формування і розвиток творчих здібностей учнів, вияв їх інтересів та нахилів. Планує, організує, проводить колективні творчі справи, організує творчу діяльність у сфері морального, духовного, громадського виховання. Займається підготовкою та проведенням дозвілля, естетичним оформлення свят, класної кімнати контролює зовнішній вигляд учнів класу. Відповідає за організацію свят, вечорів відпочинку, конкурсів, екскурсій тощо.

Слайд 34

СУЗІР’Я ТВОРЧОГО РОЗВИТКУ “ШАНС” Андрюхіна В. Передєлова В.

Слайд 35

Принципи і закони: принцип творчої діяльності; принцип самодіяльності й самостійності; принцип демократизації; принцип врахування інтересів і потреб кожного члена об’єднання; принцип активної компетентності.

Слайд 36

Принципи і закони: Закон освіченого лідера. Знання – це неоцінимий скарб. Ні дня без книги. Закон пунктуального лідера. Кожна справа має старт і фініш. Бережи час! Закон ввічливого лідера. Уважне і тепле відношення до людей. Закон милосердного лідера. Ніколи і нікому не завдавати болю, страждань. Толерантно відноситься до інших. Бути людяним, приносити радість іншим. Закон здорового лідера. Турбота про здоров»я – справа кожного. Закон бережливого лідера. Бережи все, що тебе оточує. Закон самостійного лідера. Роби все можливе своїми руками. Твори своїм розумом. Закон усміхненого лідера. Посмішка робить людину красивою. Даруй посмішку людям. Закон ділового лідера. Чесне й відповідальне ставлення до ровесників і дорослих.

Завантажити презентацію

Схожі презентації

Презентації по предмету Різне