X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Молочний шлях – наша галактика.Сучасні уявлення людей про всесвіт.

Завантажити презентацію

Молочний шлях – наша галактика.Сучасні уявлення людей про всесвіт.

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Підготувала Костя Каріна Молочний шлях – наша галактика. Сучасні уявлення людей про всесвіт.

Слайд 2

Молочний шлях

Слайд 3

Молочний шлях - це скупчення зір, до якого належить наша Сонячна система з усіма планетами. Молочний шлях утворює кільце, тому з будь-якої точки на поверхні землі ми бачимо лише його частину. Він складається з незліченної кількості далеких і неяскравих зір.

Слайд 4

Вдивившись в нічне зоряне небо, ми можемо побачити широку смугу, густо всипану зірками: яскравими і ледь помітними білими і блакитними, червоними та зеленими. Це скупчення зірок стародавні греки назвали Галактикою, що російською мовою означає Чумацький Шлях. Якщо поглянути на цю зоряну систему звідки-небудь з боку, зі світового простору, то можна було б помітити, що вона нагадує сплюснутий кулю, заповнений 150 мільярдами зірок. Розміри нашої Галактики настільки великі, що їх важко уявити.

Слайд 5

У центрі нашої Галактики знаходиться ядро, від якого відходить декілька величезних спіральних гілок, заповнених зірками. Наше Сонце знаходиться на відстані 30 тисяч світлових років від ядра Галактики, в одному з її спіральних рукавів. Тобто воно розташоване на околиці Галактики.

Слайд 6

Зірки в Галактиці, незважаючи на гадану «густоту», розташовані досить рідко. Наприклад, в околицях Сонця середня відстань між найближчими зірками приблизно в 10 мільйонів разів перевищує їх власні поперечники. Таким чином, зірки у Всесвіті не розкидані безладно. Вони групуються у впорядковані системи, в яких пов'язані один з одним силою гравітації (тяжіння). Такі зоряні системи і називають галактиками. Крім зірок, до складу галактик входить міжзоряне пил і газ.

Слайд 7

галактика складається з Сонячної системи, безлічі зір , великої кількісті планет, зіркових скупчень зірок, метеоритів, комет, і темних матерій.

Слайд 8

Сучасні космічні апарати дають змогу вченим-астронавтам досліджувати явища, що відбуваються у Всесвіті. Ці автоматичні апарати побували на Місяці, Марсі і Венері. За їхньою допомогою дослідники отримали ціну наукову інформацію, недоступному під час вивчення цих тіл і землі.

Слайд 9

Роль космонавтики в дослідженнях корисних копалин, в охороні природи, організації сільськогосподарського виробництва, у розвитку телебачення та медицини.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Географія