X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Еволюція Всесвіту

Завантажити презентацію

Еволюція Всесвіту

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Еволюція Всесвіту

Слайд 2

Що таке Всесвіт? Всесвіт - зазвичай визначається як сукупність усього, що існує фізично. Всесвіт - це сукупність простору і часу, всіх форм матерії, фізичних законів і констант, які управляють ними.

Слайд 3

Світла смуга через все небо, де зосереджено більшість зірок Галактики. Чумацький шлях

Слайд 4

Вік Всесвіту Вік Всесвіту Астрономічні спостереження Всесвіту дозволили з відносною точністю встановити « вік » Всесвіту , який за останніми даними становить 13,73 ± 012 мільярдів років. Однак , серед деяких вчених існує точка зору , що Всесвіт ніколи не виникала , а існувала вічно і буде існувати вічно , змінюючись лише в своїх формах і проявах. Уявлення про форму та розміри Всесвіту в сучасній науці також є гостродискусійних , імовірно протяжність Всесвіту становить не менше 93 мільярдів світлових років , при спостерігається частини всього в 13,3 мільярдів світлових років.

Слайд 5

Будова Галактики У центрі - ядро спіральні гілки корона

Слайд 6

Вращение Галактики Галактика вращается вокруг своей центральной области Центр ее находится в созвездии Стрельца Вращение Галактики обнаруживается по эффекту Доплера Все звезды движутся вокруг центра Галактики. Але це перше враження незмінності навколишньої Всесвіту насправді оманливе: вона еволюціонує , і ця еволюція , порівняно повільна зараз , на ранніх етапах була неймовірно швидкої , так що серйозні якісні зміни стану Всесвіті відбувалися за частки секунди. За сучасними уявленнями , спостережувана нами зараз Всесвіт виник близько 15 мільярдів років тому з деякого початкового " сингулярного " стану з нескінченно великими температурою і щільністю і з тих пір безперервно розширюється і охолоджується.

Слайд 7

Відповідно до цієї теорії Великого Вибуху, подальша еволюція залежить від вимірного експериментально параметра р-середньої щільності речовини в сучасному Всесвіті. Якщо р менше деякого (відомого з теорії) критичного значення рс, Всесвіт буде розширюватися вічно, якщо ж р> рс, то процес розширення небудь зупиниться і почнеться зворотна фаза стиснення, що повертає до вихідного сингулярного стану. Сучасні експериментальні дані щодо величини р ще недостатньо надійні, щоб зробити однозначний вибір між двома варіантами майбутнього Всесвіту.

Слайд 8

Космос може розширюватися необмежено, тому, якщо простір між двома галактиками «розширюється», то вони можуть віддалятися один від одного на швидкостях і більше швидкості світла. Експериментальні вимірювання червоного зсуву, просторового положення віддалених галактик, реліктового випромінювання і поширеності по Всесвіту легких елементів свідчать на користь теорії розширення Всесвіту, і більш широко - теорії Великого вибуху, яка передбачає, що космос з'явився з нічого в певний момент у минулому.

Слайд 9

Квазари У 1963 році були відкриті джерела радіовипромінювання - квазари. Квазари мають дуже велику вагу. Швидше за все це активні ядра далеких Галактик.

Слайд 10

Різноманіття Галактик Еліптичні це майже чверть всіх Галактик. Прості за структурою. Найяскравіші зірки в них червоні гіганти Спіральні найчисленніший тип. До нього відноситься наша Галактика і Туманність Андромеди. . Квазари - джерела радіовипромінювання.

Слайд 11

Різноманіття Галактик Радіогалактики володіють потужним радіовипромінюванням. Наприклад кульова галактика в сузір'ї Центавра.

Слайд 12

Слайд 13

Слайд 14

Метагалактика Це вся охоплена сучасними методами астрономічних спостережень частина Всесвіту.Метагалактика нестационарна. Метагалактика еволюціонує. Розширення її - саме грандіозне явище природи.

Слайд 15

Висновок Всесвіт постає перед нами як нескінченно розгортається в часі і просторі процес еволюції матерії.

Слайд 16

Дякую за увагу!

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Астрономія