X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Еволюція всесвіту

Завантажити презентацію

Еволюція всесвіту

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

Еволюція - розвиток системи, її поступове перетворення. термін «еволюція світу» фактично включає в себе все, що відбулося і відбувається у Всесвіті від її народження до нинішнього стану.

Слайд 3

Близький до нього термін «Метагалактика» - це те, що ми в змозі спостерігати, свого роду реальний компонент Всесвіту.

Слайд 4

«Елементарні» означає найпростіші, не зводяться до інших. Таких часток у фізиці відомо багато, але для якісного опису досить п'яти «корпускул». Це фотон, нейтрино, електрон, протон і нейтрон.

Слайд 5

Великі уми людства придумали безліч умоглядних теорій про будову, походження, розвиток Всесвіту та її підсистем - галактик, Сонця, планети Земля, людини та її мислення.

Слайд 6

В основі релігійних теорій - ідея разових творчих діянь Бога.

Слайд 7

Аристотель, вважав, що не тільки середовище проживання, але й самі люди існували вічно, а їх цивілізації періодично зникали за потопів і потім стартували знов, чергуючи тим самим швидкі і повільні етапи свого розвитку.

Слайд 8

У теорії Канта передбачалося, що Сонячна система виникла з «первісної туманності», але звідки взялася ця сама туманність - ні слова.

Слайд 9

У них немає достовірних відомостей про першооснову і першопричину. В даний час найбільш адекватною є теорія «Великого вибуху», або теорія «гарячого Всесвіту». У 1916 році Альберт Ейнштейн в рамках створеної ним загальної теорії відносності дав наукову картину будови Всесвіту.

Слайд 10

У теорії великого вибуху та його наслідків розширення Всесвіту супроводжується охолодженням речовини і випромінювання. Температура падає обернено пропорційно розмірам Всесвіту.

Слайд 11

Майже одночасно з Сонцем виникла і Сонячна система.

Слайд 12

За сучасними даними, вік Всесвіту, точніше, вік реліктового випромінювання, становить 13,7 млрд. років. Відповідно, радіус горизонту дорівнює близько 12500 Мпк. http://ua-referat.com/Еволюція_світу

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Географія