X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Астероїди та комети

Завантажити презентацію

Астероїди та комети

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Астероїди та комети

Слайд 2

Астероїд - невелике планетоподобні небесне тіло Сонячної системи, рухається навколо Сонця між орбітами Марса і Юпітера. Іноді астероїдами називають всі малі планети, в такому випадку пояс астероїдів іменують «головним» поясом астероїдів.

Слайд 3

За кольором та іншим параметрам астероїди поділяються на три класи - вуглецеві (C-типу), кременисті (S-типу) і металеві (M-типу). Астероїди C-типу містять багато вуглецю, тому вони мають порівняно темну поверхню (близько 75% всіх астероїдів). Астероїди S-типу складаються з суміші железоникелевой руди і силікатів, і, навпаки, дуже яскраві (близько 7% всіх астероїдів). Решта ж астероїди представляють собою M-тип і складаються в основному із заліза і нікелю.

Слайд 4

На справжній момент в Сонячній системі виявлено сотні тисяч астероїдів. Більшість відомих на даний момент астероїдів зосереджено в межах пояса астероїдів, розташованого між орбітами Марса і Юпітера.

Слайд 5

Перший з відкритих і найбільший астероїд - Церера, єдиний астероїд сферичної форми, його екваторіальний діаметр дорівнює 975 км. Найбільші астероїди - Веста, Паллада, Гигея, Сільвія, Давида, Камілла, Інтерамна, Європа та інші. Відомо кілька десятків астероїдів, за розмірами перевершує 100 км. Церера Паллада Веста

Слайд 6

Комета(від ін. грецької - «волосатий, кудлатий») - невелике небесне тіло, що має туманний вид, що обертається навколо Сонця зазвичай по витягнутих орбітах.

Слайд 7

Як правило, комети складаються з ядра і навколишнього його світлою туманною оболонки (коми). У яскравих комет з наближенням до Сонця утворюється «хвіст» - слабка смуга, що світиться, яка найчастіше спрямована в протилежний від нашого світила сторону. Ядро являє собою ледяністое тіло - конгломерат замерзлих газів і частинок пилу. Хвіст комети складається з летких з ядра під дією сонячних променів газів і частинок пилу.

Слайд 8

Хвости небесних странниц комет розрізняються довжиною і формою. У деяких комет вони тягнуться через все небо. Наприклад, хвіст комети, що з'явилася в 1944 році, був завдовжки 20 млн. Км. А комета C / 1680 V1 мала хвіст, що простягнувся на 240 млн. км.

Слайд 9

Дякую за увагу!

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Астрономія