X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Астероїди

Завантажити презентацію

Астероїди

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Астероїди

Слайд 2

астероид Гаспра Астероїди - це тверді кам’янисті тіла, які рухаються по навколосонячним еліптичним орбітам. Розміри цих тіл набагато менші, ніж у звичайних планет, тому їх ще називають малими планетами. Діаметри астероїдів знаходяться в межах від декількох десятків метрів (умовно) до 1000 км (розмір найбільшого астероїда Церери)

Слайд 3

Термін "астероїд« («зореподібний") був введений відомим астрономом XVIII ст. Уільямом Гершелем. Навіть за допомогою великих телескопів неможливо роздивитись видимі диски у найбільших астероїдів. Вони спостерігаються як точкові джерела світла.

Слайд 4

Пояс астероїдів Орбіти астероїдів розташовані між орбітами Марса і Юпітера. В нічь на 1 січня 1801 року сицилійський астроном Джузеппе Піацци випадково виявив зоряний обєкт, координати якого помітно змінювались від ночі до ночі. Розрахунки показали, що цей обєкт рухається по еліптичній орбіті. Ця перша з малих планет була названа Церерой. Невдовзі були відкриті ще три астероїди - Паллада, Юнона і Веста

Слайд 5

Зареєстровано більш як 5500 астероїдів, хоча загальна кількість повинна бути в десятки разів більше. Астероїди рухаються навколо Сонця в той же бік, що і великі планети. Їх розміри до декількох десятків кілометрів. Астероїд Гаспра ( розміри 20х12х11 км) Астероїд Іда (довжина 55 км)

Слайд 6

Орбіти астероїдів мають більші ексцентриситети, ніж орбіти великих планет, тому деякі астероїди можуть далеко вийти за межі поясу астероїдів і, можливо, пересікти орбіту Землі. Під дією тяжіння планет орбіти астероїдів змінюються і можуть перетинатись один з одним. В результаті можливі зіткнення астероїдів і їх подробнення. Більшість метеоритів що випали на поверхню Землі – уламки астероїдів. .

Слайд 7

Деякі малі планети мають невеликі витягнуті орбіти, що наближаються до орбіти Землі (групи Амура) або навіть заходять всередину її (астероїди групи Апполона). До останньої належить Ікар. Астероїди групы Апполон і деякі з групи Амур можуть наближатись до Землі.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Географія