X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Комети

Завантажити презентацію

Комети

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Комети

Слайд 2

КОМЕТИ - тіла Сонячної системи, що рухаються по сильно витягнутих орбітах, на значних відстанях від Сонця, виглядають як слабо світні цятки овальної форми, а з наближенням до Сонця у них з'являються «голова» і «хвіст».

Слайд 3

Слово "комета" в перекладі з грецького означає

Слайд 4

Комети

Слайд 5

Нютон

Слайд 6

Пройшовши поблизу Сонця, комета пішла за межі Сонячної системи в міжзоряний простір і її ніколи більше не бачили.

Слайд 7

Багато комет повертаються до Сонця через певний час, іноді через тисячі років, але деякі через менший час наприклад- 10-15 років такі комети називають короткоперіодичні.

Слайд 8

Е. Галлей розрахував орбіти 24 комет що з’являються з 1337 по 1698 роки, і виявив схожість орбіт трьох комет 1531-1607, і 1682 років..

Слайд 9

Він прийшов до висновку, що в ці роки з’явилися не три різні ,а одна та сама комета, що обертається навколо Сонця з періодом в 76 років по еліптичній орбіті. Галлей передбачав появу цієї комети в 1758 р. що і підтвердилося . З тих пір вона зветься ім’ям Галлея. Чергова поява комети Галлея вчені спостерігали 1986 році. За допомогою АМС Вега-1, і Вега-2, були отримані телевізійні зображення комети та її ядра.

Слайд 10

Лише один раз в 20 років, появляється комета, добре видима неозброєним оком. Природу комет вчені вивчають.

Слайд 11

Центральна частина голови називається ядром. Діаметер ядра 0,5- 20 кг, маса 1011-1019 кг, ядро являє собою льодянисте тіло, конгломерат замерзлих газів і частинок пилу.

Слайд 12

Видима частина атмосфери- голова комети складається з газу, плазми і пилу. Сонячний вітер і тиск сонячного випромінювання здумають речовина атмосфери утворюючи протяжний хвіст.

Слайд 13

Комета Галлея

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Астрономія