X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
ВИРАЗИ ЗІ ЗМІННИМИ. ТОТОЖНОСТІ

Завантажити презентацію

ВИРАЗИ ЗІ ЗМІННИМИ. ТОТОЖНОСТІ

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

ВИРАЗИ ЗІ ЗМІННИМИ. ТОТОЖНОСТІ

Слайд 2

Завдання 1. Доведіть тотожність

Слайд 3

Виконання письмових вправ 1. Доведіть тотожність:

Слайд 4

2. Доведіть тотожність:

Слайд 5

Задача 3. Нехай m і n — деякі натуральні числа. Доведіть, що: а) різниця чисел і ділиться на 4; б) сума чисел і ділиться на 4.

Слайд 6

3. Доведіть, що де с — ціле число і т. д.

Слайд 7

4. Пригадайте, що означає а та b у запису Як ви будете розуміти запис ? ? 1) Доведіть, що сума ділиться на 11; 2) Доведіть, що різниця числа і сума його цифр ділиться на 9.

Слайд 8

№ 5*. (Додатково, на повторення) Знайдіть значення виразу .

Слайд 9

Домашнє завдання № 1. Повторити вивчені алгоритми розв’язування завдань: 1) Обчислити значення числового виразу. 2) Обчислити значення буквеного виразу (виразу зі змінними). 3) Як знайти значення змінних, при яких вираз зі змінними має зміст. 4) Виконати тотожні перетворення виразів. 5) Довести тотожність. № 2. Використовуючи текст підручника, підібрати й розв’язати завдання (або скласти самим) на застосування названих алгоритмів.

Слайд 10

Додаток Алгоритм доведення 1. Встанови й сформулюй проблему (твердження), яку треба довести. 2. Дай означення поняттям, за допомогою яких буде здійснюватись доведення. 3. Добери ґрунтовні аргументи. 4. Визнач спосіб і логіку доведення. 5. Зроби висновок. Аргументи (підстави) — судження, істинність яких перевірена й доведена (практикою). Головною характеристикою є істинність, тобто відповідність дійсності.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Алгебра