X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Всеукраїнська експедиція учнівської та студентської молоді «Моя Батьківщина – Україна»

Завантажити презентацію

Всеукраїнська експедиція учнівської та студентської молоді «Моя Батьківщина – Україна»

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Наказ МОН України від 14.06.2010р. Всеукраїнська експедиція учнівської та студентської молоді «Моя Батьківщина – Україна»

Слайд 2

І. Загальні положення 1.1. Всеукраїнська експедиція учнівської та студентської молоді «Моя Батьківщина – Україна» проводиться з метою вдосконалення патріотичного та громадянського виховання підростаючого покоління на традиціях і звичаях народу України, формування гармонійно розвиненої особистості шляхом залучення молоді до активної діяльності з вивчення історичної та культурної спадщини, історії рідного краю, ознайомлення з географічними, етнографічними, культурними та історичними заповідниками, пам’ятками та об’єктами заповідного фонду.

Слайд 3

ІV. Умови участі в експедиції 4.1. Для участі в експедиції учасниками проводиться пошукова, науково-дослідницька робота, збір емпіричних даних, фактичних матеріалів, статистичної інформації під час походів, експедицій, подорожей, виконання практичних робіт у лабораторіях, теплицях, на навчально-дослідних земельних ділянках, сільськогосподарських і промислових підприємств, а також під час відпочинку в таборах.

Слайд 4

4.2. Напрями експедиції: «Живи земле»; «Духовно-культурна спадщина мого роду»; «Козацькому роду нема переводу»; «Із батьківської криниці»; «З попелу забуття»; «Живи і возрадуйся, роде наш красний»; «Славні імена земляків»; «Заповідними стежками рідного краю»; « Яблука з дідусевого саду»; « Дарунки осіннього поля»; «Барвистий світ тварин та птиці»; «Кухлик меду»; «Геологічними стежками України»; «Географія рідного краю»; «Рідного слова краса і співучість».

Слайд 5

«Духовна спадщина мого роду» У рамках напряму проводяться дослідження духовних джерел українського народу (історія релігії, різноманіття вірувань в Україні, роль релігійних конфесій у державотворчих процесах нашого народу); вивчення взаємовідносин людини та суспільства, людини і держави, людини та церкви; роль і місце відбудованих, відроджених соборів і монастирів, новозбудованих церков, каплиць у відродженні вікових моральних цінностей українців.