X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Поняття про встановлення радянської влади. Громадянська війна.

Завантажити презентацію

Поняття про встановлення радянської влади. Громадянська війна.

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Урок 20 Тема. Встановлення радянської влади. Громадянська війна. Мета уроку: розкрити причини громадянської війни в Росії; охарак теризувати хід громадянської війни; показати наслідки війни; закріпити навички аналізу і зіставлення історичного матеріалу, уміння розглядати історичні явища в конкрет но-історичних умовах; виховати учнів у дусі патріотизму, національної свідомості та гідності.

Слайд 2

Причини громадянської війни. Головні етапи війни. Причини перемоги більшовиків у громадянській війні Неп

Слайд 3

Слайд 4

«Чисельність червоної армії радянської Росії (1918–1920 рр., тис. чол.)»

Слайд 5

Слайд 6

Слайд 7

політичні прорахунки їхніх противників щодо селянства, розкол сил опозиції, терор проти населення; прорахунки опозиції в національному питанні, відмова підтримати національні рухи; неузгодженість дій сил опозиції, спроба спиратися на сили інтервентів, вузькість соціальної бази опозиції; інтервенція 14 держав дала змогу більшовикам використати патріотичне піднесення населення; вигідне розміщення Червоної армії в центрі Росії, що давало можливість використовувати всі економічні та стратегічні переваги для організації воєнних дій, залучення до служби в Червоній армії офіцерів царської армії з бойовим досвідом; використання більшовиками надзвичайних заходів (політика «воєнного комунізма»), які дали змогу мобілізувати всі ресурси країни; втома населення від безвладдя, його байдужість до подій у країні, прагнення спокою та порядку.

Слайд 8

Втрати у грошовому еквіваленті – 50 млрд золотих рублів; Промислове виробництво в 1920р. становило 14% від рівня 1913р; Від епідемій, голоду, терору загинуло від 12 до 15 млн чол. Військові втрати становили 800тис.чол.; Розкол суспільства, знецінення людського життя, формування жорстокості на ґрунті класової ворожнечі.