X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"“Новий курс” Ф.Д. Рузвельта та його основні підсумки"

Завантажити презентацію

"“Новий курс” Ф.Д. Рузвельта та його основні підсумки"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

“ Новий курс” Ф.Д. Рузвельта та його основні підсумки Підготувала: Учениця 10 класу Фотул Вікторія

Слайд 2

Франклін Делано Рузвельт Завдяки незвичайному поєднанню свідомості своєї сили та покликання, міцності нервів і тактичних тонкощів він перешкодив тому, щоб США ізолювалися в Західній півкулі.

Слайд 3

Однією з найбільш важливих причин того, що США стали новою супердержавою світу після закінчення Другої Світової Війни, є саме політика Франкліна Делано Рузвельта

Слайд 4

Перебування Рузвельта на посаді губернатора штату Нью-Йорк на думку багатьох не було ознаменовано суттєвими досягненнями. Економіка штату була в такому ж жалюгідному стані, як і всюди, а влада штату займала таку ж вичікувальну позицію, як і адміністрація у Вашингтоні.

Слайд 5

Навесні 1931 року Рузвельт говорить про "нові і не випробувані ще засоби", про необхідність експериментувати, довірити країну новому керівництву в силу змін, що відбулися в "економічному і соціальному балансі країни".

Слайд 6

Програма Ф. Д. Рузвельта, яка отримала гучну назву - «Новий курс», передбачала вжиття заходів, покликаних оздоровити економіку завдяки її докорінному реформуванню.

Слайд 7

Президент покладався на «принцип пилососа»

Слайд 8

Всі банки було зачинено!