X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Новий курс" Рузвельта

Завантажити презентацію

"Новий курс" Рузвельта

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

“ Новий курс” Ф.Д. Рузвельта та його основні підсумки

Слайд 2

Франклін Делано Рузвельт Завдяки незвичайному поєднанню свідомості своєї сили та покликання, міцності нервів і тактичних тонкощів він перешкодив тому, щоб США ізолювалися в Західній півкулі.

Слайд 3

Однією з найбільш важливих причин того, що США стали новою супердержавою світу після закінчення Другої Світової Війни, є саме політика Франкліна Делано Рузвельта

Слайд 4

Перебування Рузвельта на посаді губернатора штату Нью-Йорк на думку багатьох не було ознаменовано суттєвими досягненнями. Економіка штату була в такому ж жалюгідному стані, як і всюди, а влада штату займала таку ж вичікувальну позицію, як і адміністрація у Вашингтоні.

Слайд 5

Навесні 1931 року Рузвельт говорить про "нові і не випробувані ще засоби", про необхідність експериментувати, довірити країну новому керівництву в силу змін, що відбулися в "економічному і соціальному балансі країни".

Слайд 6

Програма Ф. Д. Рузвельта, яка отримала гучну назву - «Новий курс», передбачала вжиття заходів, покликаних оздоровити економіку завдяки її докорінному реформуванню.

Слайд 7

Президент покладався на «принцип пилососа»

Слайд 8

Всі банки було зачинено!

Слайд 9

Регулювання біржевої діяльності

Слайд 10

Білль про допомогу фермерам

Слайд 11

Усього було витрачено на допомогу безробітним більш ніж 4 млрд. долларів

Слайд 12

Відповідно до закону про відновлення промисловості, було створено спеціальне урядове агентство, Адміністрація відновлення промисловості, завданням якої була боротьба з недобросовісною конкуренцією і нездоровими стосунками між бізнесом і працівниками.

Слайд 13

Положення афроамереканців Сам президент Рузвельт набрав на другорядні позиції в своєму кабінеті стільки кольорових громадян, що їх називали «чорним кабінетом»

Слайд 14

Президент прищепив нації розуміння того, що конституція не є чимось застиглим, а повинна відігравати роль інструмента для прогресу американської демократії, а не його гальма.

Слайд 15

Висновки “Новий курс” Рузвельта спричинив зміни: Стабілізація грошової системи Реформи в сільському господарстві Боротьба з безробіттям Адміністрація відновлення промисловості Положення афроамериканців

Слайд 16

Дякую за увагу!!

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Всесвітня історія