X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Доба Мейдзі

Завантажити презентацію

Доба Мейдзі

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Причини громадянської війни Феодальна відсталість країни. Розорення японських купців, ремісників. Нездатність сьогуна забезпечити розвиок країни та її незалежність. Розграбування країни провідними державами світу.

Слайд 2

Революція Мейдзі Період Мейдзі (яп. 明治時代, мейдзі дзідай) — період в історії Японії з 1868 по 1912 роки. Тривав від початку реставрації Мейдзі до вступу на трон імператора Тайсьо. Назва періоду Мейдзі походить від одноіменного девізу імператорського правління, який використовувався в Японії з 1868 по 1912 роки та означає «освічене правління». Період Мейдзі характеризувався модернізацією і вестернізацією Японії, створенням централізованої Японської імперії, переможними війнами з цинським Китаєм і імперською Росією, та приєднанням Тайваня і Кореї до Японії.

Слайд 3

Економічний розвиток Японії в ІІ половині ХІХ століття Допомога держави у промисловому розвитку Зразкові підприємства Ліквідація цехів, внутрішніх кордонів та митниць Початок промислової революції ( 80-і роки ХІХ ст. ) Посилення ролі приватного капіталу Проникнення на ринки інших країн

Слайд 4

Слайд 5

Громадянська війна 1866р. – утворення військового союзу проти сьогуна. 09.11.1867р. – сьогун добровільно передав владу в країні імператору. 3 січня 1868 року - указ про реставрацію прямого Імператорського правління та позбавлення сьогуна всіх привілеїв та більшої частини земель. Проти цього рішення виступили прибічники ліквідованого сьоґунату. Японія опинилася розколотою на два табори і вступила у громадянську війну. За японською назвою 1868 року вона іменувалася «війною року земляного дракона» — війною Босін. За півтора року Імператорський уряд зміг придушити опозицію збройним шляхом та об'єднати Японію під своєю владою. 1867 – 1868рр. – реставрація ( революція ) Мейдзі.

Слайд 6

Схема державного устрою японії ІМПЕРАТОР Уряд Японії Парламент Палата перів Палата представників

Слайд 7

Зовнішня політика японії 1894 – 1895рр. - японо – китайська війна за панування в Кореї. Загострення російсько – японських відносин на Далекому Сході. 1902р. – укладення англо – японського договору. 1904 – 1905рр. – російсько – японська війна. 1910р. – оголошення Кореї колонією Японії.

Слайд 8

Слайд 9

Слайд 10

Слайд 11

Слайд 12

Слайд 13

Слайд 14

Слайд 15

Слайд 16

Слайд 17

Слайд 18

Запитання 1.Назвіть причини громадянської війни. 2. Опорою чого були князі і самураї? Сьогунату 3. Від чого походить назва періоду Мейдзі? 4. Назвіть причини економічного розвитку в Японії.

Слайд 19

Слайд 20

Слайд 21

Запитання 1.Назвіть причини громадянської війни. 2. Опорою чого були князі і самураї? Сьогунату 3. Від чого походить назва періоду Мейдзі? 4. Назвіть причини економічного розвитку в Японії.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Всесвітня історія