X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Психолого – педагогічне проектування діяльності дітей по лінії емоційно – ціннісного розвитку дитини у світлі вимог Базової програми « Я у Світі»

Завантажити презентацію

Психолого – педагогічне проектування діяльності дітей по лінії емоційно – ціннісного розвитку дитини у світлі вимог Базової програми « Я у Світі»

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Ватутінський дошкільний навчальний заклад № 8 «Зірочка» загального розвитку Ватутінської міської ради Черкаської області Психолого – педагогічне проектування діяльності дітей по лінії емоційно – ціннісного розвитку дитини у світлі вимог Базової програми « Я у Світі» Ватутіне – 2011

Слайд 2

«Педагог – це не лише живе сховище знань, а один зі скульпторів, які творять людину майбутнього». В. Сухомлинський 1. Пам’ятай девіз дитячого садка: « Ні дня без радості, ні дня без творчості». 2. Поважай емоційний стан дитини – навчись його розпізнавати. 3. Не концентруй увагу дитини на її помилках, невдачах. Згадай себе в дитинстві, свої відчуття , коли тебе карали за невдачі, промахи. 4. Пам’ятай: дитина має право на помилку, як неминучу необхідність, обов’язкову умову пізнання. 5. Крик – це слабкість вихователя ( крик може сприйматися дитиною як особлива увага до неї, засіб « виділення» серед інших, розвагою, апробацією власних сил або викликати тривогу, образу). 6. Не регламентуй, як в армії, діяльність дитини. Творчість не любить тісних рамок. 7. Вдале розвивальне середовище – шлях до творчості, запорука успіху. 8. Гумор, вдалий жарт можуть бути набагато кориснішими, ніж одноманітні зауваження, менторські повчання.

Слайд 3

Зацікавити дітей темою проекту, викликати в них інтерес і бажання взяти участь у підготовці та реалізації спільного задуму. Познайомити малят з основними людськими емоціями ( інтерес, радість, подив, горе, гнів, огида, презирство, страх, сором, провина). Учити розрізняти їх за схематичним зображенням. Формувати вміння установлювати зв’язки між життєвими подіями, переживаннями людини та виразами її обличчя, поведінкою; робити елементарні припущення щодо настрою рідних та близьких, очікуваних дій, імовірних наслідків. Учити добирати відповідні способи прояву своїх почуттів, коригувати форми появи негативних переживань, сприяти засвоєнню дитиною емоційних еталонів взаємин з різними людьми ( рідними, знайомими, чужими); адекватної реакції на успіх – неуспіх у діяльності, розвивати помірковане, оптимістичне ставлення до труднощів. Об’єднати зусилля дошкільного закладу і сім’ї щодо акцентування уваги дитини на її чеснотах, а не на вадах. Виховувати бажання бути приємною людям, що навколо, запобігати утворенню емоційної глухоти.