X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
МОРФОЛОГІЧНА БУДОВА СЛОВА. НАПИСАННЯ СЛІВ ІЗ НАЙУЖИВАНІШИМИ ОРФОГРАМАМИ

Завантажити презентацію

МОРФОЛОГІЧНА БУДОВА СЛОВА. НАПИСАННЯ СЛІВ ІЗ НАЙУЖИВАНІШИМИ ОРФОГРАМАМИ

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

МОРФОЛОГІЧНА БУДОВА СЛОВА. НАПИСАННЯ СЛІВ ІЗ НАЙУЖИВАНІШИМИ ОРФОГРАМАМИ

Слайд 2

Пригадайте, з яких частин складається слово, яке значення має кожна з цих частин. Назвіть основні способи словотворення; доберіть свої приклади. Доповніть подані таблиці.

Слайд 3

Слайд 4

Прочитайте вірш Катерина Заляпанчук «Слово про матір». Які відчуття викликали у вас ці рядки? Яким чином, на вашу думку, автору вдалося досягти такого ефекту емоційного стану, в якому ви перебуваєте? Визначте тему, основну думку, тип та стиль тексту.

Слайд 5

Виконайте завдання по варіантах: варіант І — підберіть епітети до слова життя з префіксом без-; варіант ІІ — підберіть епітети до слова життя з префіксом не-.

Слайд 6

Знайдіть «зайвий» прислівник, ураховуючи способи творення. Обґрунтуйте свій вибір і поясніть правопис.

Слайд 7

1. Всемеро, натроє, швидко, втроє. 2. Вплав, вволю, уголос, самотужки. 3. Навмисне, дочиста, терпляче, рішуче. 4. Близенько, попереду, далеченько, частенько.

Слайд 8

Доберіть рими до слова «старенька» (біленька, вузенька, жовтенька, жменька здалеченька, злегенька, зозуленька, золотенька, ладненька, легенька, маленька, молоденька, немолоденька, ненька), поясніть особливості правопису дібраних слів.

Слайд 9

Складіть опорний конспект «Орфограми у частинах слова». Доберіть текст про ставлення до старшого покоління для перевірки навичок правопису. Підкреслити в ньому орфограми. Складіть висловлювання «Завтра може бути пізно».

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Українська мова