X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Реальне й фантастичне у казці «Летючий корабель», її повчальний зміст

Завантажити презентацію

Реальне й фантастичне у казці «Летючий корабель», її повчальний зміст

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

.

Слайд 3

Слайд 4

Усне народне оповідання про вигадані, а часом і фантастичні події, що сприймаються як реальні, – це… Казка має своєрідну побудову: вона складається із… За змістом казки поділяються на такі види… Яке число найчастіше повторюється в казках і чому? Казки, у яких розповідається про незвичайні події та вчинки героїв, неможливі у повсякденному житті, називають … Що завжди перемагає у казках? Як ви гадаєте, до якого виду казок належить казка “Летючий корабель”? Чого казка вчить людину?

Слайд 5

.

Слайд 6

Як у казці змальовано дурника? Що думали батьки про рішення синів шукати щастя? Що баба поклала дурникові в дорогу? Чому старий подорожній вирішив посприяти саме дурневі? Бесіда за змістом прочитаного твору:

Слайд 7

Бесіда за змістом прочитаного твору: Кого дурень узяв із собою на корабель? Як друзі допомогли дурневі виконати перше завдання царя? У чому виявилася неординарність друзів дурника?

Слайд 8

Бесіда за змістом прочитаного твору: Чим Морозко став у пригоді героєві казки? А Обпивайло, Військовик, Скороход із Об їдайлом? Яка ваша думка про товариство? Чому в народних казках дурень зазвичай є головним героєм, якому оповідач симпатизує?