X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Письменники-науковці"

Завантажити презентацію

"Письменники-науковці"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Письменники-науковці Борейко Альона

Слайд 2

Іван Антонович Єфремов (рос. Иван Антонович Ефремов, * 22 квітня 1908, Вириця — † 5 жовтня 1972) — російський фантаст,письменник, науковець, енциклопедист, мандрівник, археолог, палеонтолог, засновник сучасної тафономії. У 19 років здійснив своє перше наукове відкриття, а в 30 — став доктором наук. Наукові праці  Перспективи розкопок та пошуків найдавніших хребетних на території СРСР, 1939 р. Тафономія: нова галузь палеонтології — наукова стаття, 1940 р. (англ.)  Про підклас Batrachosauria — групу форм, проміжних між земноводними та плазунами, 1946р. Тафономія і геологічна літопис - монографія, 1950 р.  Про будову колінного суглоба вищих дицинодонтів — наукова стаття, 1951 р.

Слайд 3

Борис Дмитрович Грінченко — видатний український письменник і вчений, критик, мовознавець, освітній і громадський діяч кінця XIX - початку XX століття. Його шанували І. Франко, М. Коцюбинський, Леся Українка, П. Грабовський та інші видатні сучасники.

Слайд 4

Іван Олексійович Бунін (* 10 жовтня (22 жовтня) 1870, Воронеж — †8 листопада, 1953) — російський поет, письменник, почесний академік Петербурзької Академії наук (1909)

Слайд 5

Рудольф Еріх Распе (нім. Rudolf Erich Raspe) (березень 1736 — листопад 1794) — німецький бібліотекар, письменник та науковець, відомий переважно через свою книгу«Неймовірні пригоди барона Мюнхаузена». Після виключення з Королівського товариства він влаштувався на роботу до Джона Сінклера як гірничий експерт у Корнуолі.

Слайд 6

Джеральд Малкольм Даррелл (англ. Gerald Durrell; *7 січня 1925 — †30 січня 1995) — британський вчений-зоолог, засновникДжерсійського тресту збереження диких тварин, письменник-анімаліст, молодший брат Лоуренса Даррелла. У 1959 році Даррелл створив на острові Джерсі зоопарк, а в 1963 році на базі зоопарку був організований Джерсійский трест збереження диких тварин. Основна ідея Даррелла полягала в розведенні рідкісних тварин в умовах зоопарку і подальшому розселенні їх в місця природного існування. В наш час ця ідея стала загальноприйнятою наукової концепцією. Якщо б не Джерсійскій трест, багато видів тварин збереглися б тільки у вигляді опудал в музеях.