X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Огляд дитячої літератури ХХ-ХХІ ст. найвідоміші письменники та найпопулярніші твори для дітей.

Завантажити презентацію

Огляд дитячої літератури ХХ-ХХІ ст. найвідоміші письменники та найпопулярніші твори для дітей.

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

Слайд 3

Дата народження: 31 липня 1965 Місце народження: Єйт, Ґлостершир (англ. Yate, South Gloucestershire) Громадянство: Велика Британія Рід діяльності: прозаїк Англійська письменниця, автор серії (1997—2007) романів про Гаррі Поттера, перекладених понад 60 мовами, зокрема і українською.

Слайд 4

Передісторія • Філософський камінь • Таємна кімната • В'язень Азкабану • Келих вогню • Орден Фенікса • Напівкровний Принц • Смертельні реліквії • Фантастичні тварини і де їх шукати • Квідич крізь віки • Казки барда Бідла. Книги про Гаррі Поттера утримують величезну всесвітню увагу, виграють численні нагороди (наприклад, книга Гаррі Поттер і келих вогню 2001 року отримала Премію Г'юґо), продано понад 325 мільйонів книжок. Останні чотири книги серії постійно є найшвидше продаваними книгами в історії, цей рекорд заключна книга Гаррі Поттер і смертельні реліквії і до сих пір утримує.

Слайд 5

Га ррі По ттер і філософський камінь «Га ррі По ттер і філософський камінь»(Harry Potter and the Sorcerer's Stone) — перший з серії фільмів про хлопчика-чарівника Гаррі Поттера, екранізація однойменного романа Дж. До. Роулінг. Фільм був знятий режисером Крісом Коламбусом (він же працював і над другим фільмом серії). Головні ролі виконали 12-річні Деніел Редкліф і Руперт Грінт, 11-річна Емма Вотсон. У багатьох дорослих ролях зняті провідні британські актори, такі, як Мегі Сміт, Алан Рікман, Джон Кліз та інші. Фільм був номінований на три премії «Оскар» в технічних номінаціях, але не виграв жодну з них. Його можна дивитися дітям будь-якого віку.

Слайд 6

Га ррі По ттер і Таємна кімната Га ррі По ттер і Таємна кімната (Harry Potter and the Chamber of Secrets) - другий фільм про пригоди хлопчика-чарівника Гаррі Поттера. Вийшов на екрани в 2002 році.

Слайд 7

Гаррі Поттер і в'язень Азкабану «Гаррі Поттер і в'язень Азкабану» (англ. Harry Potter and the Prisoner of Azkaban) — третій пригодницький фільм із серії про Гаррі Поттера. Вийшов на екрани в 2004 році. Його режисером став Альфонсо Куарон. Актори залишилися тими ж, за винятком ролі Альбус Дамблдор, якого грає Майкл Гембон замість Річарда Гарріса. Музику фільму створив Джон Вільямс.

Слайд 8

Гаррі Поттер і келих вогню «Гаррі Поттер і келих вогню» (англ. Harry Potter and the Goblet of Fire) — четвертий пригодницький фільм із серії про Гаррі Поттера. Вийшов на екрани в 2005 році. Його режисером став Майк Ньювел.

Слайд 9

Гаррі Поттер і Орден Фенікса «Гаррі Поттер і Орден Фенікса» (англ. Harry Potter and the Order of the Phoenix) — п'ятий фільм із серії про Гаррі Поттера. Також вперше за весь час сценарій писав не Стів Кловз, а Міхаель Голденберг.

Слайд 10

Гаррі Поттер і Напівкровний принц «Гаррі Поттер і Напівкровний принц» (англ. Harry Potter and the Half-Blood Prince) — шостий фільм з серії про Гаррі Поттера, який вийшов у прокат 17 липня 2009 року.

Слайд 11

Гаррі Поттер та Смертельні Реліквії Гаррі Поттер та Смертельні Реліквії (англ. «Harry Potter and the Deathly Hallows») — двосерійний фантастичний фільм, який з'явиться на екранах в 2010—2011 роках за однойменним романом британської письменниці Джоан Ролінґ. Перша частина вийшла у світовий прокат прем'єрою у Лондоні 12 листопада 2010, в Україні 18 листопада того ж року, а друга 15 липня 2011 року.

Слайд 12

Астрід Ліндгрен При народженні: Астрід Анна Емілія Ерікссон Дата народження: 14 листопада 1907 Місце народження: Віммербю, Швеція Дата смерті: 28 січня 2002 Місце смерті: Стокгольм, Швеція Національність: шведка Рід діяльності: дитяча письменниця Шведська дитяча письменниця, чиї книги перекладені більш ніж 85 мовами та видані більше ніж у 100 країнах. На сьогодні вона найбільш відома своїми персонажами «Карлсон, який живе на даху» та «Пеппі Довгапанчоха».

Слайд 13

Карлсон (швед. Karlsson) — літературний персонаж, вигаданий шведською письменницею Астрід Ліндгрен, головний герой трилогії: "Малий і Карлсон, що живе на даху" (1955); "Карлсон прилітає знов"(1962); "Нові пригоди Карлсона, що живе на даху"(1968)

Слайд 14

Фільм-вистава Московського театру Сатири "Малий і Карлсон, що живе на даху (1971) В Радянському Союзі було випущено два мультфільми за книгами Астрід Ліндгрен: Малий і Карлсон (1968) Карлсон повернувся (1970) В Швеції в 1974 році режисером Олле Хельбомом було поставлено кінофільм «Найкращий у світі Карлсон» (в ролі Карлсона — Матс Вікстрем, в ролі Малого — Ларс Седердаль). Фільм у 1980 було запущено в радянський прокат. Створено також телеверсію фільму (спільна продукція: Швеція - Німеччина, в 4-ох серіях, назва - "Карлсон, що живе на даху"). Міні-серіал вперше було показано каналом "Культура" в 2002 році. В ньому є ряд епізодів, що не ввійшли до кіноверсії. Повнометражний анімаційний мультфільм «Карлсон, що живе на даху» (ориг. «Karlsson på taket»), режисер Вібеке Ідсе, спільна продукція: Швеція - Норвегія. (2002)

Слайд 15

«Пеппі Довга панчоха» перша книжка побачила світ 1945 року в Швеції. 1960 – 1970 роки – однойменний шведсько – німецький телесеріал «Пеппі Довгапачоха» 1984 р. – СРСР «Пеппі Довгапачоха» 1988 р. – США «Пеппі Довгапанчоха: нові пригоди» 1997 р.- американський мультфільм. Пеппі Довгапанчоха в кіно

Слайд 16

Народився Мілн 18 січня 1882 р. у Лондоні. Освіту здобув у Вестмінстер-скул та Трініті-коледжі Кембріджського університету. В 1906-1914 рр. був помічником видавця журналу «Панч». Під час служби в армії, коли йшла Перша світова війна, почав писати п’єси. Після поранення у Франції 1919 р. демобілізувався і цілком присвятив себе літературі. Англійський дитячий письменник, відомий книгами про Вінні-Пуха

Слайд 17

Книжка Алана Александера Мілна ”Вінні-Пух та всі-всі-всі” — на 17-му місці за популярністю серед творів, написаних і виданих у ХХ ст. Вінні став не менш знаменитим літературним персонажем, ніж принц Гамлет або Наташа Ростова. А прибутковішим за нього є тільки Міккі-Маус.

Слайд 18

Слайд 19

Дата народження: 3 січня 1892 Місце народження: Блумфонтейн (Оранжева Вільна Держава) Дата смерті: 2 вересня 1973 (81 рік) Місце смерті: Борнмут, Дорсет, Англія, Велика Британія Національність: англієць Громадянство: Велика Британія Мова творів: англійська Рід діяльності: філолог-медієвіст, письменник Роки активності: 1911 – 1973 Напрямок: епос, поезія, дитяча література Жанр: фентезі

Слайд 20

Слайд 21

Слайд 22

Героїчне фентезі Високе (епічне) фентезі Ігрове фентезі Історичне фентезі

Слайд 23

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Зарубіжна література