X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Огляд дитячої літератури ХХ-ХХІ століття

Завантажити презентацію

Огляд дитячої літератури ХХ-ХХІ століття

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Огляд дитячої літератури ХХ-ХХІ століття Найвідоміші письменники та найпопулярніші твори для дітей

Слайд 2

Джон Рональд Руел Толкін Дата народження: 3 січня 1892 Місце народження: Блумфонте Дата смерті: 2 вересня 1973 Місце смерті: Борнмут, Дорсет, Англія, Велика Британія Рід діяльності: філолог-медієвіст, письменник Напрямок: епос, поезія, дитяча література Премії: Доктор літератури (Університетський коледж Дублінського університету, 1954), Доктор літератури (Оксфордський університет, 1972) The Tolkien Estate

Слайд 3

“Володар перснів” «Володар перснів» (англ. The Lord of the Rings)  — епічний роман у жанрі «фентезі», написаний англійським академіком та філологом Дж.Р.Р.Толкіном. Історія починається як продовження до попередньої роботи Толкіна, Гобіт, але розвинулась у набагато більшу історію. Її було написано поетапно між 1937 та 1949, істотну частину — протягом Другої світової війни. Незважаючи на те, що цей роман планувався до видання одним томом, його було надруковано в трьох томах в 1954—1955 рр, і саме в такому вигляді він відомий досі. Відтоді книга неодноразово передруковувалася й перекладалася багатьма мовами, що зробило її одним з найвідоміших та найвпливовіших літературних творів 20-го століття. Назви трьох томів: «Братство Персня» «Дві вежі» «Повернення короля»

Слайд 4

Мілн Алан Александр Alan Alexander Milne, 18 січня 1882 – 31 січня 1956 - англійський дитячий письменник, творець Вінні-Пуха. Книгу про пригоди ведмедика Вінні Мілн написав в 1926 році. Джерелом натхнення для нього був син на ім'я Крістофер Робін. Коли Крістофер Робін виріс, Мілн не став продовжувати писати для дітей.

Слайд 5

Іншу відому казку «Колись давно» (Once Upon a Time) Мілн написав ще до народження сина для своєї дружини. Мілн пройшов Першу світову війну і присвятив кілька книг антивоєнній тематиці. Після смерті Мілна його дружина продала авторські права на Вінні-Пуха американській компанії Волта Діснея.

Слайд 6

Клайв Стейплз Льюїс Дата народження: 29 листопада 1898 Місце народження: Белфаст (Велика Британія) Дата смерті: 22 листопада 1963 Місце смерті: Оксфорд Жанр: Фентезі, христианська апологетика Magnum opus: «Хроніки Нарнії».

Слайд 7

“Хроніки Нарнії” Лев, Біла Відьма й Шафа (1950) Принц Каспіан: Повернення в Нарнію (1951) Підкорювач зорі, або Плавання на край світу (1952) Срібне крісло (1953) Кінь і його хлопчик (1954) Племінник чарівника (1955) Остання битва (1956)

Слайд 8

Джоа н («Джо») Ро лінґ Дата народження:31 липня 1965 (43 роки) Місце народження: Єйт, Південний Ґлоучестершир (англ. Yate, South Gloucestershire) Громадянство: Велика Британія Рід діяльності:прозаїк www.jkrowling.com — Офіційний сайт письменниці

Слайд 9

“Гаррі Поттер”

Слайд 10

«Гаррі Поттер» — серія з семи фантастичних романів, гепталогія («семикнижжя») англійської письменниці Джоан Ролінґ. В книгах розповідається про пригоди юного чарівника Гаррі Поттера, цей персонаж і дав назву серії. Події в основному відбуваються в Англії у Школі Магії і Чарів Гоґвортс, де найкращими друзями Гаррі є Рон Візлі і Герміона Ґрейнджер, а також у світі маглів.

Слайд 11

Астрід Анна Емілії Ліндгрен

Слайд 12

Астрід Ліндгрен Астрід Ерікссон народилася 14 листопада 1907 року в південній Швеції, в невеличкому містечку Віммербю провінції Смоланд, у фермерській родині. Вона стала другою дитиною Самуеля Августа Ерікссона і його дружини Ханни. Її батько займався сільським господарством на арендованій ділянці в Нессі, на самій окраїні містечка. В Астрід був старший брат Гуннар та дві сестри — Стіна і Інгегерд. Пізніше її брат був членом шведського парламенту.

Слайд 13

Після закінчення школи Ліндгрен почала працювати у місцевій газеті. У 1926 році вона завагітніла від головного редактора у 1926 році. Він запропонував їй одружитися, але Ліндгрен відмовилася та переїхала в Стокгольм, де навчалася на друкарку та стенографістку. У 1931 році вона одружилася із своїм начальником Стюр Ліндгрен (1898-1952). Через три роки Астрід народила дочку Карін, яка пізніше стала перекладачем. Астрід Ліндгрен померла у 94-літньому віці у 2002 році.

Слайд 14

Пеппі Довгапанчоха Зміст Пеппі оселяється у віллі "Хованка" Пеппі вишукує речі і встряє у бійку Пеппі грається з поліцаями у квача Пеппі йде до школи Пеппі сидить на хвіртці і залазить у дупло Пеппі влаштовує прогулянку Пеппі йде до цирку До Пеппі закрадаються злодії Пеппі запрошують на підвечірок Пеппі стає рятівницею Пеппі святкує свій день народження

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Зарубіжна література