X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Письменники нашого краю

Завантажити презентацію

Письменники нашого краю

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Письменники нашого краю

Слайд 2

Валерій Кикоть Олександр Зеленько

Слайд 3

Валерій Кикоть Народився 29 липня 1961 р. в с.Червона Слобода Черкаського району Черкаської області. Закінчив факультет романо - германської філології Київського державного університету ім. Т .Г. Шевченка. Начальник інформаційно - аналітичного відділу Черкаської облдержадміністрації. Член Національної спілки письменників України. Військовий перекладач у країнах Африки, аспірант Київського університету, викладач у вузах рідного міста, здіснював ділові подорожі в США та інші країни.

Слайд 4

Автор збірок: “Вірші. Переклади”,1994р. “Квітка у вогні”. “Промені самотності”, 1998р. “Сніг помирає на землі”. “Один аспект мого життя”, 2001р. “Тексти на піску”, 2005р. “Королева дощу”. Автор численних публікацій в поетичних колективних збірках, газеті “Літературна Україна”, журналах “Холодний Яр”, “Сова” та інших періодичних виданнях.

Слайд 5

Збірка “Промені Самотності” “Rays of Solitude” “Я люблю свою свободу, Я нею пишаюся, ціную її, Мені подобається жити З моєю свободою вдвох, Хоча зустрічає вона мене, іноді, Сліпими вікнами моєї квартири.” Валерій Кикоть Це друга книга поезій і перекладів американських поетів автора з Черкас В.Кикотя. Вона пронизана внутрішнім переживанням,філософськими роздумами, пошуками сенсу життя.

Слайд 6

Книга “Один аспект мого життя” “Я витяг зернятко просте Із істин людської безодні: “Реальне у світі лиш те, Що в серці ти маєш сьогодні”… Валерій Кикоть Нова книга творів українського поета В. Кикотя сповнена ліризму та філософських роздумів автора в нелегкій дорозі пізнання та осмисленням його попередніх книг.

Слайд 7

Книга поезії і прози “Тексти на піску” “Ця книга присвячена всім хто шукає свій шлях.” В.Кикоть Поезія та проза шостої книиги письменника Валерія Кикотя “Тексти на піску” позначені психологічністю, медитативністю, філосовським наповненням. Для більшості творів характерна наявністю підтексту. Видання її розраховане на широке читацьке коло.

Слайд 8

“Тоді, коли тебе зрадять всі, Коли ти залишишся зовсім один – Ти зможеш пізнати істину.” Валерій Кикоть

Слайд 9

Зеленько Олександр Борисович 1940-2008 Народився у передвоєнному 1940-му році у селі Степанки Черкаського району Черкаської області. Рано пізнав “солодощі” сільських мозолів, працюючи на канікулах та відразу після закінчення школи їздовим, причіплювачем у тракторній бригаді колгоспу, де трудилися його батьки. Здобув освіту у Черкаському педагогічному інституті та ВПШ при ЦК КПУ. Після цього “гострив” журналістське перо в редакціях газет “Прапор комунізму” Черкаського, “Зоря” Смілянського районів та обласної “Черкаська правда”. Тут побачили світ його ранні поетичні твори.

Слайд 10

Автор збірок: Збірка віршів “Серпневий зеніт”, 1994 рік. “З сонечком дружу”. “Білі коні”. Збірка “Борть”, 2001 рік.

Слайд 11

Збірка “Борть” У художньому оформленні цієї книги було використано малюнки Тараса Шевченка “На пасіці” та “Чигирин із Суботівського шляху”

Слайд 12

Збірка “Борть” Ця книга розмаїта тематично й художньо. Автор її – справжній землелюб і любомудр. Неспроста й назвав її він давнім українським словом – “Борть”.

Слайд 13

Використана література: www.ukrlit.vn.ua kameli.hoter.ru poetry.uazone.net/kikot/

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Українська література