X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Пісенна творчість Д.Павличка

Завантажити презентацію

Пісенна творчість Д.Павличка

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Пісенна творчість Д.Павличка

Слайд 2

Українці — співучий народ З давніх-давен, з діда-прадіда бере свій початок незрівнянна українська пісня, тече й розливається широкою, мелодійною рікою творчості наших поетів, одним із яких є наш відомий поет-пісенник Дмитро Павличко. Д.Павличко чимало створив ліричних віршів, де розкрита ніжна душа ліричного героя, його морально-етична краса. Поет пише про кохання і вірність, про духовне багатство людини, нашу прекрасну вітчизну. Ліричні вірші поета — пристрасні, повні ніжності, емоцій, ніби самі просяться в пісню. Покладені на музику, вони зажили великої популярності не тільки в Україні, а й далеко за її межами, деякі з них стали навіть народними піснями.

Слайд 3

Незрiвняннi твори поета-пiсняра "Два кольори" - пiсня про iстиннi людськi цiнностi. Нелегким випадає шлях кожнiй людинi. Як на вишитiй сорочцi червоний колiр iз чорним, так i у життi переплiтаються радощi i смуток, щастя i горе, любов i ненависть. Та як би не склалося життя, у серцi завжди житиме спогад про рiдну неньку, про незабутнi днi дитинства, про рiдний порiг, вiд якого вирушив у незвiданi свiти. Багатьма дорогами пройшов лiричний герой, ось уже i сивина вiйнула в очi. Усе життя героя, що ототожнюється з життям самого автора, вмiстилося на вишитiй вправними маминими руками сорочцi - "червоними та чорними нитками" - одвiчними кольорами-символами украïнцiв.

Слайд 4

Як я малим збирався навеснi пiти у свiт незнаними шляхами,-

Слайд 5

Сорочку мати вишила менi червоними i чорними, Червоними i чорними нитками.