X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Микола Вороний. «Євшан-зілля»

Завантажити презентацію

Микола Вороний. «Євшан-зілля»

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Микола Вороний. «Євшан-зілля»

Слайд 2

Мета уроку: коротко ознайомити учнів з найважливішими сторінками життя письменника; з'ясувати поняття “поема”; розвивати вміння виразного читання, переказу ліро-епічного твору; виховувати патріотичні почуття. Мета уроку: коротко ознайомити учнів з найважливішими сторінками життя письменника; з'ясувати поняття “поема”; розвивати вміння виразного читання, переказу ліро-епічного твору; виховувати патріотичні почуття.

Слайд 3

Життя кожної людини – це сплетіння червоної та чорної нитки, радість переплітається зі смутком Життя кожної людини – це сплетіння червоної та чорної нитки, радість переплітається зі смутком

Слайд 4

Кіровоградщина –Слобожанщина – село Гончарівка Кіровоградщина –Слобожанщина – село Гончарівка У родині шанується українська мова, звичаї, традиції Навчання в ремісничому училищі Перші вірші Навчання у Віденському університеті, Львівському Знайомство з Іваном Франком, співпраця у журналі “Життя і слово”

Слайд 5

Режисер у театрі ”Руська бесіда” Режисер у театрі ”Руська бесіда” Спвробітництво в театрі М.Кропивницького Перші збірки “Ліричні поезії”, “В сяйві мрій” “Євшан-зілля” (1917 рік)

Слайд 6

Слайд 7

Кого ви бачите на слайді? Кого ви бачите на слайді? Що ви знаєте про нього з історії? Чим прославився Володимир Мономах? Як називались записи про давні події з життя народу?

Слайд 8

Словникова робота Євшан-зілля – різновид полину, ясир – люди, які взяті в полон, та награбовані речі почет - пошана; розкоші – багатство; гудець – співець і музикант; земля руська - у цьому тексті: землю українську; Перун – бог грому; твар –обличчя зілля-приворот – чарівне зілля.