X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Римарук Ігор Миколайович

Завантажити презентацію

Римарук Ігор Миколайович

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Римарук Ігор Миколайович

Слайд 2

Може, так би невидимо й жив — та котроїсь липневої ночі впала зірка з високих верхів у дитячі незамкнені очі, пропекла борозну межи брів і засіяла пам'ять золою... Затулитись од неї хотів — та долоня була замалою. Ігор Римарук уривок з поезії “Зірка”

Слайд 3

Життєпис Народився 4 липня 1958 року на Хмельниччині. Закінчив факультет журналістики Київського університету ім. Т.Г.Шевченка. Працював у пресі та видавництвах. Багаторічний головний редактор журналу «Сучасність», завідувач редакції сучасної української літератури видавництва «Дніпро». Помер 3 жовтня 2008 року.

Слайд 4

Нагороди Шевченківська премія 2002 року в галузі літератури та нагорода Форуму книговидавців у Львові за збірку «Діва Обида» лише суспільно це означили.

Слайд 5

Збірки «Висока вода» (1984) «Упродовж снігопаду» (1988) «Нічні голоси» (1991) «Goldener Regen» («Золотий дощ», 1996, видавництво «Brodina», німецькою та українською мовами) «Діва Обида» (2000, 2002) «Бермудський трикутник» (2007) «Сльоза Богородиці» (2009). "Доброе имя Твое" ("Добре ім"я Твоє", (2011), в російських перекладах Наталії Бельченко та Володимира Ільїна та в картинах Сергія Слєпухіна.

Слайд 6

Слайд 7

Угрупування Упорядник антології “Вісімдесятники”. Один із чільних-модерністів “ґенерації 80-х років”. Його присутність у “Псах святого Юра”

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Українська література