X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT
Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Іван Малкович «Із янголом на плечі» (Старосвітська балада)"

Іван Малкович «Із янголом на плечі» (Старосвітська балада) ПланПісня «Із янго...*Які думки і почуття навіяла вам поезія «Із янголом на плечі»?*За допомогою я...1 група. Іван Малкович визначив жанр свого твору як «старосвітська балада». Д...Казково-фантастичний зміст«Асоціативний кущ»Художні засобиТема вірша:Зображення невідомого, якого «янгол на плечі» намагається уберегти...Віршовий розмір поезії - тристопний хорейТворча роботаСкладіть синквейн зі словом у першому рядку «життя» («радість», ...Незакінчене реченняСьогодні на уроці Я ЗАДУМАВСЯ НАД…Я ВІДЧУВАВ…Я ЗРОЗУМІВ…
1 / 10
  • Play
Іван Малкович «Із янголом на плечі» (Старосвітська балада) ПланПісня «Із янголом на плечі» (виконує Марія Бурмака, презентація №3).2.Поезія із вуст автора І. Малковича (відеофрагмент).3.Ідейно-тематичний аналіз художнього тексту.
*Які думки і почуття навіяла вам поезія «Із янголом на плечі»?*За допомогою яких кольорів ви могли б передати почуття, що виникли у вас під час прослуховування поезії?*Що ви знаєте з християнських вірувань про янголів, які мають оберігати кожну людину?* Де, за біблійними легендами, сидить янгол-охоронець? Що він нашіптує людині? *Коли саме, на вашу думку, відбувається дія в поезії І. Малковича – у минулому чи теперішньому часі? Поясніть, чому так вважаєте.
1 група. Іван Малкович визначив жанр свого твору як «старосвітська балада». Дослідіть, які риси жанру наявні в поезії. 2 група. Випишіть ключові образи поезії, створивши схему «Асоціативний кущ».3 група. Визначте художні засоби, які поглиблюють значення образів поезії. Наведіть приклади з тексту, прокоментувавши їх.4 група. Визначте тему та основну думку вірша. Висловіть своє ставлення до порушених автором проблем. 5 група. Визначте віршовий розмір поезії.
Казково-фантастичний зміст
«Асоціативний кущ»
Художні засоби
Тема вірша:Зображення невідомого, якого «янгол на плечі» намагається уберегти від зла, жорстокості, лиха. Основна думка твору:Возвеличення янгола, який є охоронцем кожної людини. Усім нам у житті потрібна підтримка, захист і спрямування до добра, а не до зла.
Віршовий розмір поезії - тристопний хорей
Творча роботаСкладіть синквейн зі словом у першому рядку «життя» («радість», «янгол»)Синквейн – п’ятирядкова строфа неримованого вірша:1 рядок – іменник, який розкриває головну думку;2 рядок – два прикметники, що характеризують цю думку;3 рядок – три дієслова, які називають дії, пов’язані з головною думкою в межах теми;4 рядок – вислів з декількох слів, що розкриває авторське ставлення до теми;5 рядок – виражає особисте ставлення читача до теми.
Незакінчене реченняСьогодні на уроці Я ЗАДУМАВСЯ НАД…Я ВІДЧУВАВ…Я ЗРОЗУМІВ…

Сервіс створений для учнів та студентів України

У навчальному процесі школярів та студентів часто виникає потреба в якісній та інформативній презентації. Наш сервіс надає безкоштовну можливість публікувати свої презентації PowerPoint в Інтернеті. Для розміщення презентації у базі, користувачу потрібно лише авторизуватися через будь-яку соціальну мережу Рунету. Публікація Вашої презентаційної розробки у нас на сайті надасть можливість зручно поділитися нею з Вашими друзями та колегами.
Все це можливо завдяки вбудованому на сайті плеєру презентацій, який виключає пересилку файлів поштою або завантаження їх на файловий хостинг. Вам достатньо завантажити презентацію і вона автоматично опиниться у базі порталу у вигляді посилань на скачування та плеєр . Вам залишиться лише поділитись посиланням з друзями або опублікувати його в соціальній мережі. Ваші друзі зможуть подивитись презентацію за допомогою будь-якого пристрою, навіть не маючи програми PowerPoint.