X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
розвіток творчих здібночтей 2

Завантажити презентацію

розвіток творчих здібночтей 2

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Розвиток творчих здібностей учнів засобами ІКТ Мета: Познайомити вчителів початкових класів з основами використання інформаційно-комунікаційних технологій. Сприяти усвідомленню значимості використання ІКТ в розвитку творчої особистості.

Слайд 2

Інформаційно-комунікаційні технології навчання (ІКТ) - це сукупність методів і технічних засобів реалізації інформаційних технологій на основі комп’ютерних мереж і засобів забезпечення ефективного процесу навчання.

Слайд 3

Інформаційні технології - це сукупність інформаційних процесів з використання засобів обчислювальної техніки, що забезпечують швидкий пошук інформації, доступ до джерел інформації. Комунікаційні - підвищення ролі комп’ютерних мереж у забезпеченні реалізації інформаційних процесів.

Слайд 4

Інформаційно-комунікаційні технології навчання: Технологія - це наука про способи роз’язання задач людства за допомогою технічних засобів. Педагогічна технологія - це науково обҐрунтована педагогічна система, яка гарантує досягнення певної навчальної мети через чітко визначену послідовність дій, спроектованих на розв’язання проміжних цілей і наперед визначений кінцевий результат.

Слайд 5

Об’єктом методики використання ІКТ у навчальному процесі початкової школи є процес навчання молодших школярів в умовах сучасних загальноосвітніх навчальних закладів. Предметом методики використання ІКТ є педагогічні, санітарно-гігієнічні та технічні умови, за яких застосування ІКТ підвищує ефективність навчання.