X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Перспективи використання вертикального озеленення при створенні малих садів

Завантажити презентацію

Перспективи використання вертикального озеленення при створенні малих садів

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

на тему: “Перспективи використання вертикального озеленення при створенні малих садів (на прикладі присадибної ділянки в с. Димитрове Київської обл.)” КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ БІОРЕСУРСІВ і ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ УКРАЇНИ ННІ ЛІСОВОГО ТА САДОВО-ПАРКОВОГО ГОСПОДАРСТВА Факультет садово-паркового господарства і ландшафтної архітектури Спеціальність – “Садово-паркове господарство” Магістерська робота Виконала: Лобко О. М. Керівник роботи: доц. Курдюк О. М. Київ - 2012рік

Слайд 2

Актуальність теми Полягає в необхідності озеленення приватних присадибних ділянок з метою підвищення естетичного стану даної території з використанням витких рослин та покращення її планувальної структури.

Слайд 3

Об'єкт,предмет та мета досліджень Об’єкт дослідження: територія присадибної ділянки, що знаходиться в с. Димитрово Київської області. Предмет дослідження: види та сорти ліан, які використовують при створенні малих садів; особливості використання ліан в озелененні. Метою є розробка проекту озеленення присадибної ділянки з використанням вертикального озеленення для підвищення естетичного та загального декоративного вигляду та функціональності території.

Слайд 4

Для досягнення мети було поставлено наступні завдання: - ознайомитись з природними умовами району досліджень; - вивчити видовий склад і сучасний стан зелених насаджень даної присадибної ділянки; - проаналізувати існуючий стан планувальної структури; - вивчити види та сорти ліан, які використовують при озелененні малих садів; - розробити проектні пропозиції щодо озеленення присадибної ділянки з використанням вертикального озеленення; - запропонувати заходи з агротехніки створення та експлуатації витких рослин і догляду за ними.