X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
П О Р Т Ф О Л І О ПРАКТИЧНОГО ПСИХОЛОГА

Завантажити презентацію

П О Р Т Ф О Л І О ПРАКТИЧНОГО ПСИХОЛОГА

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

П О Р Т Ф О Л І О ПРАКТИЧНОГО ПСИХОЛОГА Гончарової Ірини Миколаївни Лиманської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступеня Відділу освіти Старобільської райдержадміністрації Луганської області 2013 рік

Слайд 2

Як я це роблю: Нелегке завдання в мене (Хоч я звикла до таких), Багато каменів слизьких, Та улюблена це тема. Але, щоб проект почати, Дані треба всі зібрати. Варіантів я не маю… А коли чогось не знаю – В Інтернеті пошукаю. Там до ночі я блукала, Що корисне відшукала – В цій роботі представляю. Познайомлю вас охоче, Тож читайте всі, хто хоче.

Слайд 3

Портфоліо психолога– це… П – психологічні інновації О – освітні маршрути Р – робота над собою Т – техніки в роботі Ф – фіксування результатів О – оцінка власних досягнень Л – любов до професії І – імпульс до активності О – об`єктивний погляд на себе Гончарова І.М. 2013р.

Слайд 4

Шлях, який я обрала Проблема: Психологічна підтримка та супровід учнів перших та п`ятих класів в умовах адаптації. Гончарова І.М. 2013 р. Мета створення портфоліо: Узагальнення та розповсюдження власного досвіду. Створення презентації своєї роботи. Використання можливості особистістного та професійного зростання. Розкриття творчої натури. Тема самоосвіти: Психологічні особливості гендерного виховання Здобуття практичних навичок. 1. Проаналізувати і систематизувати результати та досвід своєї роботи. 2. Об’єктивно оцінити свої можливості. 3. Систематизувати навчальні матеріали і напрацювання. 4. Фіксувати зміни й зростання за певний час. 5. Сформувати план подальшого професійного зростання.