X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Творчість як складова роботи психолога

Завантажити презентацію

Творчість як складова роботи психолога

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Творчість як складова роботи психолога Практичний психолог шдс«Либідь» Простун Наталія Іванівна

Слайд 2

Творити — значить убивати смерть. Роллан Р. Креативність (від англ. create - створювати, англ. creative - творити, творчий)

Слайд 3

Психологічне визначення творчості (креативності) Підвищена чутливість людини до проблем, дефіциту або суперечливості знань. Пошук рішення проблем на основі висунення гіпотез. (Еліс Пол Торренс) Психотерапія – це коли двоє людейграються разом. Дональд Віннікотт

Слайд 4

«Тільки ті, хто вдається до абсурдних спроб, зможуть досягти неможливого» Альберт Ейнштейн Творчість стирає межі між можливим і неможливим. Творчість дає свободу уявних подорожей і уявного спілкування. Творчість дає сили подолати (перечекати) важкі зовнішні обставини у внутрішньому світі. Творчість додає яскравості думкам і мові. Творчість дає можливості виразити себе в мистецтві.

Слайд 5

Складові творчості Творче мислення завжди нешаблонне, не стереотипне і відрізняється вмінням сприймати звичайні речі незвичайним чином, бачити парадоксально нове в ортодоксальному старому.

Слайд 6

Це вміння відтворювати в пам'яті картини баченого раніше і подумки малювати вигадані образи, наділяючи їх жвавістю і реальністю існування. • Це палітра фантазії та емоцій людини, за допомогою якої вона може створювати і розфарбовувати свій внутрішній світ. • Це дорога всередину власної свідомості, яка не має кінця і не обмежена напрямками. • Це знання, прикрашені фантазією і емоціями, привнесеними людиною

Слайд 7

Бар'єри у творчості психолога Потяг до визначеності та стереотипності. Часто ми воліємо краще зробити що-небудь старим перевіреним способом, ніж експериментувати в надії на успіх. Страх оцінки себе іншими людьми. Залежність від думок інших. Занижена самооцінка, відсутність довіри до самого себе також стають перешкодами на шляху до вільного прояву творчого початку в людині.

Слайд 8

Творчий психолог має вражаючу енергетику, але в той же час уміє тримати себе в руках, зберігати спокій і певну розслабленість. Його енергійність не має нічого спільного з нервозністю. Особистість творчого психолога

Слайд 9

Творчий психолог за своєю природою - бунтар, але перш ніж руйнувати традиції в тій сфері творчості, яку обрав, він ретельно і глибоко вивчає зроблене попередниками.

Слайд 10

Креативність психолога - його відкритість до нових вражень, інтерес до всього незвичайного. Це допомагає йому експериментувати, міняти точку зору. «Усі з дитинства знають, що ось це і ось те неможливе. Проте завжди знаходиться невіглас, який цього не знає. Саме він і здійснює відкриття. Альберт Ейнштейн)

Слайд 11

Головною нагородою творчого психолога стають не слава і гроші, а сам процес, та душевна радість, яку доводиться пережити, створюючи щось нове і цікаве в контакті з іншою людиною .

Слайд 12

Мої клієнти

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Психологія