X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Місто майбутнього"

Завантажити презентацію

"Місто майбутнього"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Місто майбутнього

Слайд 2

Незважаючи на те, що на шлях індустріального розвитку багато країн встали ще в 18 столітті, реально замислюватися про наслідки, які несе з собою технологічний процес, стали не так давно. З прогресуючим розвитком суспільства з'являлося багато наукових праць, нові галузі наук, існування яких раніше не уявлялося можливим. Не маючи наукової освіти, люди почали замислюватися про перспективи майбутнього і свої думки стали висловлювати в художніх творах.

Слайд 3

Наприклад, двома найвідомішими романами XX ст. є твори Олдоса Хакслі «Про чудовий новий світ» і Джорджа Оруелла «1984». Саме ці два романи беруться за основу в більшості обговорень про вже нинішній світ.

Слайд 4

В епоху, здавалося б, майже ідеального життя, людство має, напевно, ще більшу кількість проблем, ніж будь-коли. Однією з таких проблем є проблема забруднення, що, в свою чергу, ланцюговою реакцією викликає за собою низку інших.

Слайд 5

Світ забруднюється. З кожним днем на нашій планеті накопичується все більше і більше сміття. Сміттєві звалища переповнені, по океанах плавають «сміттєві острови».

Слайд 6

Можливо, в один день відходів стане занадто багато і людство не зможе з цим впоратися.

Слайд 7

В такий момент перед нами гостро постане ще одна проблема - соціальна нерівність. З кожним роком ми помічаємо все більший розрив між бідними і багатими , скорочення середнього класу. Хтось буде жити в чистому середовищі, а хтось в нестерпних умовах.

Слайд 8

Все це призведе до експансії «вищого» класу над «нижчим». Експлуатація дешевої робочої сили, нестерпні умови праці .

Слайд 9

З одного боку, можливий позитивний шлях розвитку міст з використанням енергозберігаючих технологій, поєднання міської архітектури з природою, перехід на альтернативні види палива, використання потужних очисних споруд, переробкою відходів тощо.

Слайд 10

Енергезберігаючі технології набувають все більшої популярності. Сфера застосування технологій альтернативних джерел енергії досить широка. Це, як державний сектор економіки, так і приватний.

Слайд 11

Альтернативні системи енергозабезпечення на основі сонячних батарей показали свою ефективність в установці для будь-якого регіону.

Слайд 12

Сонячні колектори прекрасний варіант для виробництва теплової енергії і знаходять застосування в опаленні й одержання теплої води.

Слайд 13

Вітрогенератори чи вітряки можна встановлювати і обслуговувати у важкодоступних районах, де середньорічна швидкість вітру від 4 м / с і більше.

Слайд 14

Серед відновлюваних, потенційних джерел енергії все більше виділяються новітні системи виробництва палива, засновані на процесах так званої «відновлюваної нафти".

Слайд 15

Системи "Відновлювана нафта", дозволяють налагодити виробництво палива, використовуючи технології переробки масел, які отримують з будь-якого сировини з сільського господарства. Це можуть бути зернові та зерняткові культури, водорості, тваринні жири, відпрацьовані жири та олії, енергоємні культури біопалива та інші.

Слайд 16

Існують також енергозберігальні світильники, які в майбутньому можуть повністю замінити звичні нам.

Слайд 17

Утепління стін вже є реальністю і в майбутньому буде розвиватися далі, особливо в країнах з холодним кліматом.

Слайд 18

Переробка відходів стає одним з пріоритетів в економіці будь-якого виробництва, що дозволяє істотно скоротити і екологічне навантаження на навколишнє середовище. А також продовжити виробництво з переробленої сировини.

Слайд 19

Важливою складовою міста майбутнього є поєднання міської архітектури з природою.

Слайд 20

Прикладом такого поєднання можуть бути роботи австрійського архітектора Фриденсрайха Хундертвассера.

Слайд 21

Будинок Хундертвассера - житловий будинок у Відні, Австрія.

Слайд 22

Незвичайним проектом цього архітектора є Сміттєспалювальний завод в Японії.

Слайд 23

Прикладом міста майбутнього може бути Місто Сондо, Південна Корея. Фактично воно буде частково стояти на воді - як Венеція.

Слайд 24

Дунтань- місто майбутнього по всім параметрам. Воно буде наповнене зразками сучасної архітектури, найбільш передовими досягненнями техніки і високих технологій. В місті будуть електростанції з нульовими викидами парникових газів і системою водопостачання. Енергію воно буде отримувати від вітрових турбін, спалювання біопалива, переробки органічних відходів. Стічні води міста будуть використовуватися для іригації і харчування компосту.

Слайд 25

Якщо заглянути далеко у майбутнє, то можемо уявити собі таку картину. Людина йде шляхом освоєння космічного простору, здійснюються запуски супутників, наукових станцій, відправляться марсоходи для вивчення Марсу.

Слайд 26

В найближчі 30 років серйозно розглядається питання польоту людини на Марс. Там буде будуватися перша колонія.

Слайд 27

Цей проект має назву: «Столітній космічний корабель». На сьогодні, цей політ розцінюють, як путівка в один бік. Це призведе до значного скорочення вартості польоту , з'явиться можливість взяти більше вантажу і екіпаж.

Слайд 28

Перших «марсіан» планується відправити до червоної планети вже в 2030 році. Група вчених або астронавти, доставлені на Марс разом з високотехнологічною апаратурою і невеликим ядерним реактором , зможуть виробляти кисень, воду і їжу.

Слайд 29

Кожні два роки , коли Марс буде надаватися на потрібній орбіті , НАСА зможе поповнювати запаси «колоністів » і доставляти нових астронавтів.

Слайд 30

У подальшому таких колоній може бути багато. Польоти на іншу планету стануть звичайною річчю, як і поїздка в інше місто. Хтось може мати космічний корабель у своєму гаражі.

Слайд 31

На Землі машини будуть літати, а люди зможуть переміщуватися за допомогою телепортів.

Слайд 32

Що ж стосується міст-колоній, то вони будуть мати свій неповторний вигляд. Над містом буде розміщений купол, в якому утримується атмосфера, а всю інфраструктуру міста потрібно буде розвивати заново.