X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Емоції та почуття

Завантажити презентацію

Емоції та почуття

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Урок 17 Емоції і почуття. Види емоційних станів Автор проекту: Саханюк С.А., психолог-методист Луцького НВК №9 Волинської області

Слайд 2

План : Поняття про емоції і почуття. Відмінності між емоціями і почуттями. 3. Види емоційних станів: настрій, стрес, афект, пристрасть. 4. Практична робота.

Слайд 3

ЕМОЦІЇ Емоції - реакції людей і тварин на впливи внутрішніх та зовнішніх подразників, що мають яскраво виражене суб'єктивне забарвлення. У процесі філогенетичного розвитку емоції стали для людини, по суті, першою «мовою», якою вона почала користуватись у спілкуванні з собі подібними.

Слайд 4

Емоції є одним із головних механізмів регуляції психічної діяльності й поведінки суб'єкта, спрямованих на задоволення актуальних (вітальних) потреб. Звичайно при задоволенні потреб людина зазнає позитивні емоції і, навпаки, у разі неможливості отримати бажане – негативні.

Слайд 5

ПОЧУТТЯ Почуття - відображення у свідомості людини її суб'єктивного ставлення до дійсності при задоволенні або незадоволенні вищих потреб. Почуття формуються під час суспільного розвитку людини та змінюються залежно від конкретних соціальних умов.

Слайд 6

ПОЧУТТЯ вони породжуються цією дійсністю; по-друге, вони завжди мають свій об'єкт, який їх викликає (предмети, явища природи, вчинки людей, їх взаємовідносини, суспільні події тощо); по-третє, почуття людини мають особистісний характер: у них відображається значущість предметів і явищ для людини в конкретній ситуації.

Слайд 7

Емоції й почуття розрізняють за походженням: 1. Емоції первинні, почуття вторинні. 2. Емоції елем