X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Право аласності

Завантажити презентацію

Право аласності

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

Слайд 3

ПРАВО ВЛАСНОСТІ РОЗГЛЯДАЮТЬ ЯК В ОБ'ЄКТИВНОМУ, ТАК І В СУБ'ЄКТИВНОМУ АСПЕКТАХ: В об'єктивному аспекті право власності — це сукупність правових норм, що регулюють суспільні відносини з володіння, користування і розпорядження майном. У суб'єктивному аспекті право власності – це сукупність повноважень власника з володіння, користування і розпорядження майном.

Слайд 4

Володіння — це фактична наявність речі в господарстві власника та його можливість впливати на неї безпосередньо. Володіння може бути законним та незаконним. Користування — це право вилучати з речей їхні корисні властивості. Розпорядження — це право визначати юридичну або фактичну долю майна. Сукупність зазначених повноважень в особи дає підстави вважати її власником відповідного майна.

Слайд 5

Стаття 316 Цивільного кодексу. Поняття права власності 1. Правом власності є право особи на річ (майно), яке вона здійснює відповідно до закону за своєю волею, незалежно від волі інших осіб. 2. Особливим видом права власності є право довірчої власності, яке виникає внаслідок закону або договору управління майном. Стаття 316 Цивільного кодексу. Поняття права власності 1. Правом власності є право особи на річ (майно), яке вона здійснює відповідно до закону за своєю волею, незалежно від волі інших осіб. 2. Особливим видом права власності є право довірчої власності, яке виникає внаслідок закону або договору управління майном.

Слайд 6

Стаття 318. Суб'єкти права власності 1. Суб'єктами права власності є Український народ та інші учасники цивільних відносин(територіальні громади, іноземні держави та інші суб'єкти публічного права) 2. Усі суб'єкти права власності є рівними перед законом.

Слайд 7

Стаття 321. Непорушність права власності 1. Право власності є непорушним. Ніхто не може бути протиправно позбавлений цього права чи обмежений у його здійсненні. 2. Особа може бути позбавлена права власності або обмежена у його здійсненні лише у випадках і в порядку, встановлених законом. 3. Примусове відчуження об'єктів права власності може бути застосоване лише як виняток з мотивів суспільної необхідності на підставі і в порядку, встановлених законом, та за умови попереднього та повного відшкодування їх вартості.