X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
БУДУЄМО РІВНОПРАВНІ СТОСУНКИ

Завантажити презентацію

БУДУЄМО РІВНОПРАВНІ СТОСУНКИ

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Тема: “БУДУЄМО РІВНОПРАВНІ СТОСУНКИ”

Слайд 2

ЯКІ БУВАЮТЬ СТОСУНКИ Стосунки- це зв`язок між людьми, які добре знають одне одного. Коли люди знайомляться,спілкуються,разом живуть або навчаються,між ними виникають стосунки. Якщо між людьми склалися здорові (рівноправні) стосунки,вони відчувають потребу у спілкуванні й сумують,вони змушені розлучатися. Нездорові стосунки характеризуються підозрами, егоїзмом,бажання контролювати і підкорювати. Важливим чинником захисту в умовах епідемії ВІЛ/СНІДу є здатність налагоджувати і підтримувати рівноправні стосунки.

Слайд 3

ПРИНЦИПИ РІВНОПРАВНИХ СТОСУНКІВ Якщо прагнете мати рівноправні стосунки з батьками,друзями,колегами чи з коханою людиною,ви повинні пам`ятати золоте правило моральності:”Стався до інши так, як ти хочеш, шоб вони ставились до тебе”.

Слайд 4

Принципи рівноправних стосунків можна описати за допоогою формули трьох “К”: Комунікація+Кооперація+Компроміс, у якій: комунікація-означає завжди бути відкритим до спілкування,не замикатися в собі, обговорювати з близькими те, що вас хвилює; кооперація-означає діяти як одна команда для досягнення спільної мети; компроміс-означає необхідність дбаи не лише про власні інтереси,а й про інтереси людей,з якими маєте стосунки.

Слайд 5

СТИЛІ СПІЛКУВАННЯ Існують ситуації,в яких буває складно від чогось відмовитися,відкрито висловити свої почуття,попросити когось про послугу чи відстояти свої права. У таких ситуаціях їхні учасники поводяться по-різному.

Слайд 6

Агресивні люди намагаються відстояти власну точку зору,не зважаючт на інтереси і почуття інших. Вони нехтують ввічливістю, вдаються до погроз,лайки і фізичної сили. Через це їх не люблять,бояться, строняться , їхні стосунки з іншими ніколи не бувають рівноправними.

Слайд 7

Якщо хтось нехтує власними інтересами і за будь-яку ціну намагається уникати конфліктів, він демонструє пасивність. Пасивні люди не вміють захистити себе і не можуть нікому відмовити, навіть якщо це суперечить їхнім інтересам. Така позиція,можливо,зручна для оточення,але шкідлива для самої людини,адже вона завжди почувається у стосунках нерівноправним партнером.

Слайд 8

Упевнені люди зважають на інтереси інших,здатні відстояти себе,ввічливо відмовитися від того,що їм не підходить, і рішуче- від того , що небезпечно.

Слайд 9

Упевнена поведінка є базою для рівноправних стосунків і найкращим вибором у більшості життєвих ситуацій,хоч іноді варто виявити пасивність( наприклад, коли будь-яке загострення стосунків є небезпечним), а в деяких випадках доводиться реагувати й агресивно( якщо , скажімо. На вас напали або намагаються кудись затягти).

Слайд 10

Правила рівноправного спілкування Упевнена поведінка має багато переваг. Ви зможете: висловлювати свої думки і почуття без звинувачень; без проблем просити когось про послугу чи допомогу; без почуття провини відмовлятися від того,що вам не підходить; краще розуміти почуття і проблеми інших людей; легше знаходити шляхи до порозуміння; заслужити повагу і авторитет.

Слайд 11

Слайд 12

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Педагогіка