X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
БУДУЄМО РІВНОПРАВНІ СТОСУНКИ

Завантажити презентацію

БУДУЄМО РІВНОПРАВНІ СТОСУНКИ

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Тема: “БУДУЄМО РІВНОПРАВНІ СТОСУНКИ”

Слайд 2

ЯКІ БУВАЮТЬ СТОСУНКИ Стосунки- це зв`язок між людьми, які добре знають одне одного. Коли люди знайомляться,спілкуються,разом живуть або навчаються,між ними виникають стосунки. Якщо між людьми склалися здорові (рівноправні) стосунки,вони відчувають потребу у спілкуванні й сумують,вони змушені розлучатися. Нездорові стосунки характеризуються підозрами, егоїзмом,бажання контролювати і підкорювати. Важливим чинником захисту в умовах епідемії ВІЛ/СНІДу є здатність налагоджувати і підтримувати рівноправні стосунки.

Слайд 3

ПРИНЦИПИ РІВНОПРАВНИХ СТОСУНКІВ Якщо прагнете мати рівноправні стосунки з батьками,друзями,колегами чи з коханою людиною,ви повинні пам`ятати золоте правило моральності:”Стався до інши так, як ти хочеш, шоб вони ставились до тебе”.

Слайд 4

Принципи рівноправних стосунків можна описати за допоогою формули трьох “К”: Комунікація+Кооперація+Компроміс, у якій: комунікація-означає завжди бути відкритим до спілкування,не замикатися в собі, обговорювати з близькими те, що вас хвилює; кооперація-означає діяти як одна команда для досягнення спільної мети; компроміс-означає необхідність дбаи не лише про власні інтереси,а й про інтереси людей,з якими маєте стосунки.

Слайд 5

СТИЛІ СПІЛКУВАННЯ Існують ситуації,в яких буває складно від чогось відмовитися,відкрито висловити свої почуття,попросити когось про послугу чи відстояти свої права. У таких ситуаціях їхні учасники поводяться по-різному.

Слайд 6

Агресивні люди намагаються відстояти власну точку зору,не зважаючт на інтереси і почуття інших. Вони нехтують ввічливістю, вдаються до погроз,лайки і фізичної сили. Через це їх не люблять,бояться, строняться , їхні стосунки з іншими ніколи не бувають рівноправними.

Слайд 7