X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Косметика

Завантажити презентацію

Косметика

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

пРЕЗЕНТАЦІЯ “Косметика” Виконала Студентка групи ОРТ-22 Махлай Тетяна

Слайд 2

Слово косметика (від грец. созтеїіке) означає мистецтво прикрашати. Тепер це поняття має ширший зміст, тому що включає комплекс виробів по догляду за порожниною рота, волосся, шкірою.

Слайд 3

До Європи косметика прийшла з Єгипту та країн Близького Сходу і одержала найбільше поширення у Франції, Греції, Італії. Потім вони розповсюдилися в інших країнах. У Росії перші підприємства з виробництва і косметичних засобів з'явились у середині XVIII століття, а в Україні значне промислове виробництво розпочалося в двадцятих роках минулого століття. Трішки з історії

Слайд 4

Усі косметичні вироби проходять перевірку на нешкідливість та ефективність у відповідних лікувальних закладах та органах охорони здоров'я і випускаються тільки з дозволу Міністерства охорони здоров'я країн-виробників.

Слайд 5

Для виробництва косметичних товарів застосовуються рослинні (касторові, кукурудзяні, маслинові олії) і тваринні (кашалотні, норкові та ін.) жири, продукти переробки нафти (вазелін та ін.), віск (бджолиний, ланолін, спермацет), кислоти (лимонна, оцтова та ін.), вітаміни, спирти (етиловий, гліцерин), хімічні речовини (сірка, крейда, оксид цинку тощо), білки, мінеральні солі, екстракти лікувальних трав, фруктові й овочеві соки.

Слайд 6

Засоби догляду за шкірою Бувають: жирові, емульсійні, безжирові, рідкі, густі, аерозольні. За призначенням Креми Призначаються для нормальної, сухої і жирної шкіри; їх використовують як захисні, живильні, зволожуючі і спеціальні.

Слайд 7

Лосьйони - це водно-спиртові розчини органічних