X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
ДУМКИ ТА ПОГЛЯДИ НАСЕЛЕННЯ ПІЛОТНИХ РЕГІОНІВ СТОСОВНО СИСТЕМИ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

Завантажити презентацію

ДУМКИ ТА ПОГЛЯДИ НАСЕЛЕННЯ ПІЛОТНИХ РЕГІОНІВ СТОСОВНО СИСТЕМИ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

ДУМКИ ТА ПОГЛЯДИ НАСЕЛЕННЯ ПІЛОТНИХ РЕГІОНІВ СТОСОВНО СИСТЕМИ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я 2012

Слайд 2

КОРОТКИЙ ОПИС ДОСЛІДЖЕННЯ * Київський міжнародний інститут соціології (КМІС) у січні-лютому 2012 року провів репрезентативне вибіркове опитування дорослого населення Києва, Вінницької, Донецької і Дніпропетровської областей. Методом особистого інтерв’ю у своїх домогосподарствах було опитано 1628 респондентів віком від 18 років, за чотириступеневою вибіркою, випадковою на кожному етапі. Вибірка репрезентативна для кожного регіону. Вибірка розроблена на основі випадкового відбору поштових дільниць. Процес побудови вибірки заснований на випадковому відборі вулиць, будинків та квартир у межах кожної поштової дільниці. Завершальним етапом є випадковий відбір респондентів у домогосподарствах. Польовий етап дослідження тривав з 12 по 26 січня 2012 року.

Слайд 3

РОЗДІЛ І. ЗНАННЯ І СТАВЛЕННЯ ДО МЕДИЧНОЇ РЕФОРМИ. ОЦІНКА ЗМІН *

Слайд 4

РІВЕНЬ ЗНАННЯ НАСЕЛЕННЯ ПІЛОТНИХ РЕГІОНІВ ПРО МЕДИЧНУ РЕФОРМУ * Скажіть, будь ласка, чи знаєте Ви, чули або читали що-небудь про реформу у сфері охорони здоров’я? (% тих, хто відповів “так”, серед усіх респондентів)