X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Результати моделюючої резекції головки стегнової кістки у дітей та підлітків.

Завантажити презентацію

Результати моделюючої резекції головки стегнової кістки у дітей та підлітків.

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Т.р. 8057-7041465, 8050-6347105 E-meil: aleks_korolkov@mail.ru E-mail Інституту: ipps-noo@ukr.net О. І. Корольков Результати моделюючої резекції головки стегнової кістки у дітей та підлітків.

Слайд 2

Мета роботи – представити результати виконання моделюючої резекції головки стегнової кістки у дітей та підлітків у випадках різної патології кульшового суглоба.

Слайд 3

28 6 19 11 35 8 14 28

Слайд 4

Слайд 5

Види хірургічних втручань, які застосовувались при лікуванні деформації ГСК моделююча резекція головки стегнової кістки (МРГСК) в “чистому” вигляді у поєднанні з м’якотканинною декомпресією; МРГСК у поєднанні із відкритим вправленням стегна (ВВ) по типу артропластики; МРГСК у поєднанні із коригуючою міжвертлюговою остеотомією (КМО) стегнової кістки, у тому числі і із скороченням стегна; МРГСК у поєднанні із остеотомією великого вертлюга (ОВВ); МРГСК у поєднанні із використанням апарата зовнішньої фіксації (АЗФ) по системі «таз-стегно» у післяопераційному періоді.

Слайд 6

Методика виконання моделюючої резекції ГСК. Перший етап - м’якотканинна декомпресія КС; Другий етап - доступ до КС, який залежав від особливостей хірургічного втручання: - при виконанні МРГСК у чистому виді або при поєднанні з відкритим вправленням ГСК, застосовували передній доступ до КС, з якого виконували всі необхідні маніпуляції, як на суглобі, так і на ГСК; - при поєднанні МРГСК із остеотомією великого вертлюга застосовували латеральний доступ до КС через остеотомію вертлюга. Після виконання МРГСК, виконували зведення і латералізацію великого вертлюга на заздалегідь підготовлену площадку по латеральній поверхні ПВСК із металоостеосинтезом