X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Батьки і діти- два покоління дві культури"

Завантажити презентацію

"Батьки і діти- два покоління дві культури"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Робота Учениці 11 класу Новоукраїнської ЗОШ І-ІІІ ступенів Зуйкової Тетняи “Батьки і діти- два покоління дві культури”

Слайд 2

Мета… Дати зрозуміти кожному, що сім’я найцінніший скарб, який треба берегти.

Слайд 3

Завдання: Викликати в кожного в душі почуття поваги та любові до батьків. Розповісти учням про дітей, які мріють про батьків.

Слайд 4

Кроки… Батьки та діти. Діти “позбавленні” батьків. Вічна проблема- конфлікт батьків і дітей. Притча “Закон роду” Висновок.

Слайд 5

Батьки та діти. Батьківського піклування ми часом не помічаємо так само, як не помічаємо повітря, яким дихаємо. Крім суто господарських турбот, батьки піклуються й про здоров'я синів і дочок, про їхню освіту, виховання, про настрій і розваги. Тож помічаймо це і будьмо їм вдячні.

Слайд 6

Діти позбавлені батьків. На жаль, буває й по-іншому. В Україні нині близько 100 тисяч дітей позбавлені батьківського піклування. З них лише кожна десята дитина — сирота. Батьки ж дев'яти з кожних десяти дітей не виконали свого обов'язку перед ними, і за законом нашої країни були позбавлені батьківських прав. Таким дітям допомагає держава. Щороку в Україні 5 тисяч сімей усиновлюють сиріт. Крім звичайних дитячих будинків, де всі живуть разом під наглядом вихователів і вчителів, в Україні створюються й міні-дитбудинки, де діти живуть по вісім — десять разом із названою матір'ю як звичайна багатодітна родина.

Слайд 7

Вічна проблема. Вічною проблемою є- стосунки між батьками й дитиною. Світ не стоїть на місці, все змінюється, і у дитини з’являються бажання, нові потреби. З швидким темпами розвитку техніки, з’явилося багато предметів, які цікаві дитині(ноутбуки, телефони, планшети), і напевно кожна дитина хоче стати власником “модного” на певний час приладу. Проте, не багато батьків можуть відразу купити омріяний прилад, адже, деяких сім’ях м