X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Культурне життя в українських землях наприкінці ХVІІІ – у першій половині ХІХ століття. Музичне мистецтво

Завантажити презентацію

Культурне життя в українських землях наприкінці ХVІІІ – у першій половині ХІХ століття. Музичне мистецтво

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

ПРЕЗЕНТАЦІЯ Культурне життя в українських землях наприкінці ХVІІІ – у першій половині ХІХ століття

Слайд 2

Культурне життя в українських землях наприкінці ХVІІІ – у першій половині ХІХ століття Проблемне питання: - У чому полягали досягнення професійного музичного мистецтва в Україні ?

Слайд 3

Музичне життя зосереджувалося переважно у Києві, Харкові, Полтаві, Одесі, Львові. У цих містах виникли і діяли оркестри, хори, капели, в театрах ставилися опери. У вищих навчальних закладах викладалися музика, танці, відбувалися концерти й музичні вечори. ПОМІРКУЙТЕ!!! - Чому саме ці міста стали центрами музичного життя?

Слайд 4

Одеса. Оперний театр Львів. Колишній театр Скарбка Прилуки. Колишній театр Бродського Київ. Будинок Національної опери

Слайд 5

Слайд 6

Слайд 7

Слайд 8

Слайд 9

Надмогильний пам'ятник Михайлові Вербицькому в Млинах (Польща) Церква в Млинах, де Михайло Вербицький був священником і біля якої похований Священик і митець Михайло Вербицький - зачинатель професійної музики в Галичині - став одним із фундаторів національної композиторської школи України.

Слайд 10

Музичне життя в Україні мало досить тісні зв’язки з європейською музичною культурою. В Одесі кілька разів гастролювала італійська оперна група, а в 1848 році вона виступала у Києві. З великим успіхом у 1847 році пройшли концерти угорського композитора і піаніста Ференца Ліста в Одесі, Києві та Єлисаветграді.

Слайд 11

“К о л о і д е й” - У чому полягали досягнення професійного музичного мистецтва в Україні ? - Які риси культурного життя в Україні наприкінці ХVІІІ – у першій половині ХІХ ст. свідчать про становлення української нації?

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Історія України