X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Вплив комп'ютера у житті людини

Завантажити презентацію

Вплив комп'ютера у житті людини

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Вплив комп’ютера у житті людини.

Слайд 2

1. Комп’ютерний бум      На сьогодні наше суспільство зробило вагомі і досить швидкі кроки на дорозі комп’ютеризації. Коли у 2000 році таку техніку як комп’ютер могли собі позволити підприємства та фірми, тай то у необхідній для роботи кількості, то тепер таких технічних засобів є досить, їх має велика кількість родин. Те саме можна сказати і про осіб старшого віку, які не можуть собі навіть уявити що таке комп’ютер і не вміють ним користуватися. Натомість є важко сьогодні знайти молоду людину, яка ніколи не користувалася комп’ютером та не знала б як з ним поводитися! Звичайно, спочатку комп’ютери розроблялися виключно для робочих цілей, але з часом, завдяки Інтернету та комп’ютерним іграм, вони перетворилися на потужний ресурс проводження за ними вільного часу. Офіційною датою створення мережі Інтернет вважається 17 квітня 1991 р. Тобто нещодавно Інтернету виповнилося 20 років.Такого роду прикладів, що свідчать про комп’ютерний бум, якого зазнало наше суспільство, можна навести багато.

Слайд 3

Слайд 4

Спілкування             Сучасна молодь спілкується набагато більше, ніж її попередники. У її розпорядженні є багато ресурсів для таких знайомств, підтримки дружніх стосунків, віртуальних розмов (чат), форумів. Найбільш поширеними є програми ICQ, Skype, Windows Live Messenger, сайти вКонтакте і Face Book… Звичайно, що ці ресурси є дуже навіть корисними – кожен може дістати будь-кого зі своїх знайомих чи незнайомих у будь-якій точці планети, підтримувати стосунки, спілкуватися.

Слайд 5

     Крім цих позитивних характеристик можна побачити й негативні, які впливають на людину, не виховуючи її належним чином. Часто такі спілкування призводять до невміння спілкуватися зі своїми друзями та іншими людьми в реальному світі, де є необхідним для молодої особи, що формує свій характер, живе спілкування (залучення всіх чуттів людини). Адже є ризик мати віртуальних друзів, з якими я переписуюсь/спілкуюсь тоді, коли мені зручно і цього хочеться; коли бажаю, можу перестати це робити – все залежить від мене, тобто від мого егоїзму і мого бажання! Знаємо, що в житті, яке вимагає особистої відповідальності, особа не зустрічає лише тих, які їй до вподоби, але й повинна вміти спілкуватися тоді, коли цього не бажає, і з тим, кого не знає, а й тоді, коли цього хоче інший співрозмовник.       Можна досить легко помітити егоїстичну культуру молоді. Колись діти і молодь грали ігри спільно (потребували один-одного) на подвір’ях, в парках, розвиваючи свій інтелект, вигадуючи різні забави, а не використовуючи ліниво без жодних зусиль те, що вже є, неживе.       На відміну від взаємодії людина-комп’ютер, яка з одного боку відкриває весь світ і подає на долонь все, навіть те, що не завжди може бути захоплене (приватний світ, інтимне, що потребують поваги і можуть бути відкритими одиницям), а з іншого боку обмежує особу та закриває її від інших, роблячи її самодостатньою, ми повинні виховувати молодь, яка знає і розуміє цінність та незамінність іншої особи – реальної в реальному житті, вміє спілкуватися, зростаючи щораз більше в любові, повазі, розумінні, прощенні, реальній допомозі.      Слід пам’ятати, що сім’я та родина є першими виховними середовищами, де росте молода людина, де росте майбутнє!