X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Вплив компютера на здоровя дитини

Завантажити презентацію

Вплив компютера на здоровя дитини

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

ВПЛИВ КОМП'ЮТЕРА НА ЗДОРОВ´Я ДИТИНИ

Слайд 2

Сучасні комп’ютерні ігрові та навчально-розвивальні програми,створені для дітей дошкільного віку, дають можливість навчити дитину класифікувати і узагальнювати, аналітично мислити в нестандартній ситуації, досягати своєї мети, удосконалювати інтелектуальні навички; розвити у дитини швидкість реакції, дрібну моторику рук, візуальне сприйняття об'єктів, пам'ять та увагу, логічне мислення, зорово-моторну координацію.

Слайд 3

Вміння користуватися комп’ютером додає дитині впевненості в собі, адже їй відкривається доступ у світ сучасних технологій.

Слайд 4

Сидяче положення Результатом напруження м´язів і відносної статичності пози може стати остеохондроз, а у дітей – сколіоз.

Слайд 5

Електромагнітне випромінювання ЕМВ може призводити до таких змін стану організму, при яких він стає більше уразливим для шкідливих факторів другої природи, наприклад ксено- біотиків, вірусів і т.п.

Слайд 6

Перевантаження суглобів кистей рук В пальцях рук внаслідок постійних ударів по клавішам виникає відчуття слабкості, оніміння в подушечках. Це може призвести до ушкодження суставів і зв´язочного апарата кисті і в подальшому до карпарально - тунельного синдрому (КТС).

Слайд 7

Втрата гостроти зору Перевантаження очей призводить до втрати гостроти зору. У користувача погіршується зір, очі починають сльозитися, з´являється головна біль, втома, двоїння зображення. Це явище отримало назву «комп´ютерний зоровий синдром». Уникнути цього допоможе користування основними правилами гігієни зору.

Слайд 8

Залежність Пристрасть до віртуального світу набуває хворобливого характеру. Залежність від комп´ютера - це те ж, що й наркоманія.

Слайд 9

1. Дітям рекомендується проводити за комп'ютером не більше 2 годин у день і поменше грати. Протягом цього часу через 15 хвилин необхідно робити перерву. Під час перерви бажано походити, зробити гімнастику для очей.

Слайд 10

2. Після роботи на комп'ютері обов'язково мийте руки. Між клавішами й на миші накопичується бруд, у якому розмножуються численні бактерії.

Слайд 11

3. Для профілактики захворювання органів дихання частіше робіть вологе прибирання приміщення і провітрюйте його. Для зволоження повітря в кімнаті можна поставити відкриту посудину з водою, наприклад акваріум з рибками.

Слайд 12

4. Людям з ослабленим зором потрібно вживати продукти, що зміцнюють судини сітківки ока: чорницю, чорну смородину, моркву. У раціоні короткозорих повинні бути присутніми печінка тріски, петрушка, салат, кріп.

Слайд 13

5. Найбільшу користь гімнастика для очей приносить при профілактиці і на перших стадіях ослаблення зору. Гімнастика для очей звичайно займає не більш п'яти хвилин і полягає в поперемінному перекладі погляду на близькі й далекі предмети, частому морганні очами.

Слайд 14

Ідеальний варіант освітлення - приглушене розсіяне світло; Екран монітора повинен бути абсолютно чистим; Монітор і клавіатура повинні бути розташовані на столі прямо; Центр екрана повинен бути приблизно на рівні ваших очей; Екран монітора повинен бути на відстані 50-60 см від очей; Рівень електромагнітного випромінювання збоку і позаду монітора вище, ніж попереду, тому краще встановити комп'ютер у куті кімнати; Робіть частіше вологе прибирання кімнати, де працює комп'ютер, провітрюйте її.

Слайд 15

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Інформатика