X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Методика виховання в школі

Завантажити презентацію

Методика виховання в школі

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Завдання,значення,зміст роботи по формуванню музичної грамотності школярів Міністерство освіти і науки України КЗСОР «Лебединський педагогічний фаховий коледж імені А.С.Макаренка» Підготували студентки 341 групи Огієнко Марія Берест Юлія

Слайд 2

Д.Кабалевський говорить, що для дітей «не повинно існувати ніяких правил і вправ, які б потребували зазубрювання і багаторазових повторень. Весь урок має проходити цікаво і захоплююче».

Слайд 3

Музична грамота – це засіб реалізації дидактичного принципу свідомості в музичному навчанні. Музична грамотність – здатність сприймати музику як живе й образне мистецтво, народжене життям і нерозривно з ним пов”язане, здатність сприймати музику емоційно й осмислено, критично оцінюючи її, виявляючи хороший смак.

Слайд 4

Головне завдання музичної грамоти – допомогти дітям почути й усвідомити музичні явища, основний принцип її навчання полягає в тому, що музичні знання подаються не умоглядно, а на основі музично-слухових уявлень.

Слайд 5

Методи навчання музичної грамоти Метод порівняння; Метод варіювання; Метод моделювання; Метод порівняння; Ігровий метод.

Слайд 6

Для формування музичної грамотності молодших школярів дуже важливо вводити вивчені поняття в навчальний процес. Основна мета навчання музичної грамоти – розвинути в учнів музично-слухові уявлення, на основі яких формуються знання про музичні явища, необхідні для свідомого сприйняття та виконання музичних творів.

Слайд 7

Слайд 8

Слайд 9

Слайд 10

ДЯКУЮ ЗА УВАГУ!!!

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Інформатика