X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Комп'ютерний вірус

Завантажити презентацію

Комп'ютерний вірус

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Комп'ютерний вірус - Це програма, вбудована в іншу програму або документ, або в певні області носія даних і призначена для виконання несанкціонованих дій на комп'ютері.

Слайд 2

Віруси і антивірусні програми Урок 14

Слайд 3

Історія комп'ютерних вірусів Доісторичний Віруси-легенди (саморозмножуються іграшки) і документально підтверджені інциденти на «мейнфреймах» 1970-80-х років. Доінтернетовскій В основному поширювалися файлові та завантажувальні віруси для MS-DOS. Інтернет-етап Численні черв'яки, епідемії, які призводять до колосальних збитків. Сучасний, кримінальний етап Використання Інтернету в злочинних цілях.

Слайд 4

Класифікація вірусів Завантажувальні віруси Файло ві віруси Мережеві віруси Макро-віруси програма, що вражає певні завантажувальні області носіїв Інформації та проникає в оперативну пам'ять. програма, яка проникає в виконувані файли і розмножується при кожному запуску файлу програма, що заражає оперативну пам'ять. Не зберігається на носії інформації програма, яка проникає у файли документів і вражає інші файли документів

Слайд 5

Троянська програма Шкідлива програма, яка:  збирає, змінює, пошкоджує інформацію  порушує роботу комп'ютера Використовує ресурси комп'ютера зі злими намірами.