X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Комп'ютерний гурток

Завантажити презентацію

Комп'ютерний гурток

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Керівник гуртка Масло Лариса Володимирівна

Слайд 2

Уже нікого не дивує, що життя школярів заполонив комп’ютер. Поки дорослі сперечаються про доцільність використання комп’ютера, учні активно його опановують. І тому, на мою думку, педагоги не можуть стояти осторонь і тільки спостерігати за цим процесом, а й повинні керувати ним. Учені стверджують: якщо дотримуватись санітарно-гігієнічних вимог та дозволеного часу для занять на комп’ютері, то цей процес не зашкодить здоров’ю дитини. А педагоги, у свою чергу, вбачають багато позитивного у застосуванні комп’ютера майже на всіх уроках.

Слайд 3

Гурток для учнів 2-4 класів

Слайд 4

Відвідуючи гурток учні оволодівають основними навичками роботи з комп'ютером, знайомляться з його можливостями, розвивають логічне мислення, шляхом роботи з навчальними програмами одержують комп'ютерну підтримку знань та навичок, набутих на інших уроках, навчаються використовувати комп'ютер для складання текстів та малювання, розвивають свої творчі здібності.

Слайд 5

Під час роботи гуртка діти мають можливість працювати з графічними та текстовими редакторами, а також покращувати та удосконалювати свої знання за шкільною програмою.

Слайд 6

Слайд 7

Слайд 8

Гурток для учнів 5-7 класів

Слайд 9

Діти 5-7-х класів цікавляться створенням откриток, календариків, презентацій. Тому для них і створений цей гурток. Метою гуртка є формування теоретичних знань, умінь і навичок учнів з основ комп’ютерних презентацій та практичних навичок використання засобів сучасних інформаційних технологій.