X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Комп'ютерна мережа (3 клас, урок №11)

Завантажити презентацію

Комп'ютерна мережа (3 клас, урок №11)

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Комп'ютерна мережа Для чого створена комп'ютерна мережа? 3 клас Урок № 11 Вчитель інформатики Фрунзенської ЗОШ І-ІІІ ступенів Доманівського району Миколаївської області Курій В.М.

Слайд 2

Згадаймо казку “Ріпка” Кого звав на допомогу дідусь? Чи витрачав час дідусь на те, щоб піти і покликати собі на допомогу?

Слайд 3

Що було б, якби у всіх героїв був би комп'ютер? Чи довелося б дідусеві бігати? Як би можна було вирішити проблему дідуся? Що слід було б зробити з комп'ютерами всіх героїв?

Слайд 4

Слайд 5

Слайд 6

А що потрібно мати, щоб з'єднати кілька комп'ютерів? Якщо ці комп'ютери розміщені на невеликій відстані, то можна купити спеціальний мережевий кабель і мережеву карту (розташовується в системному блоці), усе під'єднати, виконати налаштування, і це дасть змогу обмінюватися даними.

Слайд 7

Комп'ютерна мережа надає стільки переваг! Якщо в класі є тільки один принтер і комп'ютери з'єднано в одну мережу, то користувач будь-якого комп'ютера може роздруковувати свої документи. А якщо комп'ютер переносний, наприклад ноутбук, і його потрібно переносити з місця на місце або навіть з одного поверху на інший, то що потрібно за собою тягнути і мережевий кабель? Коли комп'ютери часто переносять або є інша потреба обійтися без дротів, створюють бездротову мережу, використовуючи для передавання даних інші пристрої.

Слайд 8

Слайд 9

Роздивись уважно малюнок і дай відповідь: а) Скільки комп'ютерних мереж зображено на малюнку? б) Комп'ютери з якими номерами отримають файл, що передається? в) Які дані зберігаються у файлі, що передається?

Слайд 10

  Понад 800 років тому китайська армія зазнала поразки в битві від сусідньої держави. Було вирішено відступити. Треба, щоб супротивник не помітив відступу та не напав ззаду. Отримавши наказ про відступ, китайська армія залишила свій військовий табір, над яким розвивалися прапори та лунав барабанний бій. Коли вороги через добу увійшли до табору, там не було жодної людини, а барабанний бій продовжував лунати. Як вдалося китайцям таке влаштувати?

Слайд 11

Людей не було, але залишилися тварини. Китайці прив'язали за задні ноги овець, які тупцяли на місці й били в барабани. Як можна зробити це за сучасних умов, використовуючи комп‘ютерну мережу? Які пристрої треба з'єднати в мережу?

Слайд 12

У папці Мої документи” знайдіть папку “У пошуках скарбів”. Відкривши цю папку, ви побачите декілька вкладених папок. Ваше завдання — відкриваючи папки та файли, дійти до фінішу. Хто зробить це першим? 1. Папка «У пошуках скарбів»: вкладені папки «Ліс», «Поле», «Стежка», текстовий файл із текстом «Відкрий папку, у назві якої є лише один голосний звук» 2. У цій папці вкладені папки «Море», «Річка», «Океан», текстовий файл із текстом «Відкрий папку, яка позначає те, чого нема в Україні». 3.У цій папці текстовий файл із текстом «Повернись до попередньої папки та відкрий папку із назвою «Річка» . 4. Папка «Річка»: вкладені папки «Літо», «Осінь», «Зима», «Весна», Відкрий графічний файл із зображенням сніжинок. Відкрий папку, кули б ти помістив би цей файл. 5. Відкрий текстовий файл. Що там написано?

Слайд 13

Слайд 14

1*. Продовж речення: «Комп'ютерна мережа - це...». 2*. Які переваги мають комп'ютери, з'єднані в комп‘ютерну мережу? З*. Наведи приклади використання комп'ютерної мережі у: а) шкільній бібліотеці; б) шкільному музеї; в) класних кімнатах. Запитання та завдання від Комп‘юшка

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Інформатика