X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Комп'ютерна мережа (3 клас, урок №11)

Завантажити презентацію

Комп'ютерна мережа (3 клас, урок №11)

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Комп'ютерна мережа Для чого створена комп'ютерна мережа? 3 клас Урок № 11 Вчитель інформатики Фрунзенської ЗОШ І-ІІІ ступенів Доманівського району Миколаївської області Курій В.М.

Слайд 2

Згадаймо казку “Ріпка” Кого звав на допомогу дідусь? Чи витрачав час дідусь на те, щоб піти і покликати собі на допомогу?

Слайд 3

Що було б, якби у всіх героїв був би комп'ютер? Чи довелося б дідусеві бігати? Як би можна було вирішити проблему дідуся? Що слід було б зробити з комп'ютерами всіх героїв?

Слайд 4

Слайд 5

Слайд 6

А що потрібно мати, щоб з'єднати кілька комп'ютерів? Якщо ці комп'ютери розміщені на невеликій відстані, то можна купити спеціальний мережевий кабель і мережеву карту (розташовується в системному блоці), усе під'єднати, виконати налаштування, і це дасть змогу обмінюватися даними.

Слайд 7

Комп'ютерна мережа надає стільки переваг! Якщо в класі є тільки один принтер і комп'ютери з'єднано в одну мережу, то користувач будь-якого комп'ютера може роздруковувати свої документи. А якщо комп'ютер переносний, наприклад ноутбук, і його потрібно переносити з місця на місце або навіть з одного поверху на інший, то що потрібно за собою тягнути і мережевий кабель? Коли комп'ютери часто переносять або є інша потреба обійтися без дротів, створюють бездротову мережу, використовуючи для передавання даних інші пристрої.

Слайд 8

Слайд 9

Роздивись уважно малюнок і дай відповідь: а) Скільки комп'ютерних мереж зображено на малюнку? б) Комп'ютери з якими номерами отримають файл, що передається? в) Які дані зберігаються у файлі, що передається?